sov3

Местные выборы - 2010. Кандидаты в Одесский облсовет по мажоритарным округам: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 (Одесса) · 10 (Одесса) · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · 28 · 29 · 30 · 31 · 32 · 33 · 34 · 35 · 36 · 37 · 38 · 39 · 40 · 41 · 42 · 43 · 44 · 45 · 46 · 47 · 48 · 49 · 50 · 51 · 52 · 53 · 54 · 55 · 56 · 57 · 58 · 59 · 60 · 61 · 62 · 63 · 64 · 65 · 66

Мажоритарный круг №10 (Одесса)


Кандидаты:


№п/пПІБчисло місяць рік народженняГромодянствоОсвіта (загальна середня,вища)Від якої партії висунутий
1Веселов Сергій Робертович06/06/1960Громадянин УкраїниВищаполітична партія «Всеукраїнське об'єднання « Батьківщина»
2Волкова Оксана Георгіївна11/12/1974Громадянин УкраїниВищаМолодіжна партія України
3Гончаренко Олексій Олексійович09/16/1980Громадянин УкраїниВищаПартія регіонів
4Горулько Валентин Валерійович07/03/1989Громадянин УкраїниВищаСелянська партія України
5Євменчиков Василь Ігорович11/27/1985Громадянин УкраїниВищаКомуністична партія України
6Затік Євген Мойсейович11/28/1966Громадянин УкраїниВищапартія « РОДИНА»
7Коган Максим Андрійович12/16/1990Громадянин УкраїниНезакінчена вищаПартія « Відродження»
8Конюкова Лола Махмудівна10/30/1963Громадянин УкраїниВищаполітична партія «Ліберально-гуманістична партія «Товариш»
9Краснопольський Юрій Євгенович01/13/1966Громадянин УкраїниВищапартія « Справедлівість»
10Кузаконь Віктор Михайлович08/31/1947Громадянин УкраїниВищаУкраїнська Республіканська партія «Собор»
11Кулагіна Христина Віталіївна05/06/1989Громадянин УкраїниВищаСоціально-Християнська Партія
12Лалетін Дмитро Євгенович2301.1983Громадянин УкраїниВищаНародна Партія
13Лебедєва Віра Василівна01/09/1981Громадянин УкраїниВищаКомуністична партія України
14Литвинюк Ігор Петрович09/12/1964Громадянин УкраїниВищапартія «Народна Влада»
15Локайчук Валерій Федорович05/06/1957Громадянин УкраїниВищаполітична партія « Сильна Україна»
16Мосендз Дар'я Юріївна06/24/1989Громадянин УкраїниВищаВсеукраїнська партія «Дітей війни»
17Мужнюк Іван Володимирович05/18/1981Громадянин УкраїниВищапартія Християнсько -Демократичний Союз
18Паньшев Максим Геннадійович12/13/1974Громадянин УкраїниВища» Партія селян»
19Поліщук Вадим Юрійович06/27/1970Громадянин УкраїниВищапартія « Реформи і порядок»
20Степанченко Олександр Євгенович11/06/1962Громадянин УкраїниНеповна вищаВсеукраїнське об'єднання « Свобода»
21Хаскін Гергій Володимирович11/27/1946Громадянин УкраїниВищаВсеукраїнська партія Народної Довіри
22Федосеєва-Зозуля Наталя Георггіївна10/01/1973Громадянин УкраїниВищаПартія промисловців і підприємців України
23Фещук Ліана Василівна06/01/1967Громадянин УкраїниВищаУкраїнська соціал-демократична партія

Границы и участки:

Клиника Святой Екатерині