ЗАРС



5 марта 2010, 10:37

Российская прокуратура утверждает, что на стороне Грузии воевали активисты УНА-УНСО


Следственный комитет при прокуратуре (СКП) России утверждает, что во время конфликта в Южной Осетии летом 2008 года на стороне Грузии воевали «наемники» из украинской националистической организации УНА-УНСО.

Об этом говорится в сообщении, которое было опубликовано на сайте ведомства, пишет «Корреспондент» .

«Установлено, что  в ходе вооруженного конфликта на территории Республики Южная Осетия в период с 8 по 11 августа 2008 года на стороне грузинских вооруженных формирований принимали участие наемники из числа представителей украинской националистической организации УНА-УНСО, действовавшие против интересов Российской Федерации и граждан Российской Федерации, — уточняет СКП. —  Вербовка, финансирование и иное материальное обеспечение наемников были организованы и осуществлялись сотрудниками МВД  Грузии».

Как и когда был установлен факт участия украинцев  в военном конфликте, ведомство не уточняет.

В конце 2008 года российская прокуратура РФ заявляла о том, что располагает данными об участии в конфликте в Южной Осетии наемников из Украины, Турции, Чехии и США.

«Нами получены неопровержимые доказательства участия в этих событиях представителей украинской националистической организации УНА-УНСО», — заявлял тогда глава СКП Александр Бастрыкин.

Он уточнил, что участие представителей УНА-УНСО на стороне Грузии доказывают в том числе и найденные в селе Очабети Цхинвальского района личные вещи, фотографии, полевая форма, записные книжки бойцов, а также приказ от 27 июля 2008 года МВД Грузии, закрепляющий за командиром подразделения УНА-УНСО стрелкового оружия.

Официальный Киев утверждает, что украинцы не принимали участия в военном конфликте.








Spy
Spy 5 марта 2010, 10:45     +15      
Тут и к гадалке не ходи, — они сами на форумах бахвалятся участием в «боротьбе против кацапов-москалей» на кавказских горячих точках…
И якобы не наемники они, а волонтиры-добровольцы… ) 
Ответить
Гуга
Гуга 5 марта 2010, 10:57     +8      
Ну вот пусть за без даром, без денежки и воюют!
Ответить
Witamin_A
Witamin_A   страна по ip - od 5 марта 2010, 11:27     +10      
за такие дела Россия три шкуры с Украины должна спустить (хотя к этому и подошли) — я бы так и поступил. Оранжоиды! — это тоже часть демократии вашей сраной?
Ответить
Korsar black
Korsar black   страна по ip - od 5 марта 2010, 17:43     +1      
Ты когда демократию с дерьмократией перестанешь путать?
Ответить
Гуга
Гуга 5 марта 2010, 11:52     +10      
А какие могут быть интересы у сша в том же регионе?
Ответить
SaMoVar
SaMoVar   страна по ip - od 5 марта 2010, 12:51     +13      
Россия не вела БД на территории суверенного государста. Вам бы поинтересоваться историей разделения Осетии для начала.
Далее — русские воёска находились в «буферной зоне» и выполняли миротворческую миссию по мандату ООН. Когда со стороны Грузии начался обстрел Цхинвала, миротворческие войска действовали адекватно и не нарушили ни один пункт международного права (если бы нарушили — вонь бы стояла до сих пор).
Третье — наши нацики те ещё отморозки. Надеюсь, что не все оттуда вернулись.
Ответить
SaMoVar
SaMoVar   страна по ip - od 5 марта 2010, 13:44     +10      
Я российские каналы не смотрю вообще. Я фактаж в интернете собираю. Из различных источников. На основе этого делаю свои выводы. Есть чем опровергнуть мои слова по существу — пишите. Подискутируем.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:21     +9      
Підтримую SMV.Теж канали російські не дивлюсь, а руських немає.У Вас спотворилася  думка, що ми «напічкані» телерадіозміями.Це інше, у  Вас цього не залишилось, Ви це загубили.Це«соль народа», яка не в кожному є. 
Ответить
bomba
bomba 5 марта 2010, 15:48     +8      
справедливый, так европа официально признала что грызуны первые напали и вломили им по справедливости, только старушка европа с её двойными стандартами добавила что черезмерно грызуны по мордасам получили, а я считаю что мало надо было дибила мишико завалить или как америкосы Садама повесили так и этого шизофреника повесить, всё было бы по справедливости
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 15:44     -8      
Знаєте, путінська Росія проти Грузії використала ті ж самі прийоми, що і фашистська Германія відносно Чехословакії, Франції та Польщі, ті ж самі прийоми що і СРСР відносно Польщі, Прибалтики та Фінляндії.
Чомусь історія нічому не вчить цих людей.Та мабуть і не навчить, бо якщо ти КаГеБіст-то це назавжди.
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 16:14     +6      
Тож «хлопці, ховайся!!! "
нумо до схрону, вуйки, до схрону!
Мерщій!
Аби встигнути, — бо «замочать у вбиральні, тобто у сортирі»! …
8-О  
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 16:44     +6      
П.П. і Спр.В чому різниця між руськими, українцями і росіянами?
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 16:52     -7      
Коротше кажучи: руський і українець-це одне і теж поняття, бо українці пішли від Київської Русі і до 18 ст. українська мова називалась руською, поки Московія не вкрала цю назву.Росіяни ж  походять від інших етносів-фіннів, угрів, мордви, мері, чуді і інших.Якщо є бажання, можу розвинути тему.  
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 17:03     +9      
П.П.Таке вкрасти неможливо.Приклад.Спочатку обрізалися тільки євреї, а потім арабські країни.Євреї ж  не кричали на ввесь світ, що у них вкрали державу?Ви певно чули таке, що коли народився українець, то єврей заплакав), а знаєте чому?Тому, що українець може назватися і євреєм.І обрізання зробить, а руський ні. 
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:12     +8      
П.П.Щоб від однієї нації утворити іншу, потрібно щось домішати.Що на Вашу думку, домішали до руського народу, щоб народився  українець?
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 10:30     +2      
Чортополоха!
;-))
Це як на мене, мдбо…
Ответить
Бадя
Бадя 6 марта 2010, 11:48     +4      
Це Ви про що?
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 14:05     +2      
— Це я про «доміш»-«додаток», — до росіянина, аби зробився українцем, відпопідаючи на Ваше питання; ;)
а «мдбо», — це «маю думку, бажаю оприлюднити», — аналог російськомовного «імхо»… ;) 
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 14:09     +2      
… — «ВідпоВідаючи», перепрошую за попереднє помилкове надрукування…
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 16:56     -8      
Також майже по цій темі повторюю з поередніх дискуссій:
Серед строкатого населення України чітко виокремлюються дві великі групи:
1) Людина інтелектуальна (Homo sapiens) або Людина одухотворена, до якої належать Українці як титульний етнос давньої Руси-України;
2) Істота людиноподібна, що поділяється на дві споріднені популяції:
а) кацапи – мутований гібрид, утворений методом насильницького схрещення угрів, фінів, татар і монголів;
б) хахли – мутований покруч, виведений методом примусового або добровільного схрещення українців із кацапами.
Людина одухотворена – Українці – це мирні, працелюбні, спокійні й дружелюбні представники слов'янського етносу; вони не покладають заздрісного ока на майно сусідів, а непорозуміння намагаються вирішити доброзичливо.
Хохол і кацап же не такі. Вони галасливі, нахраписті і забіякуваті; вважають, що всі Українці повинні хохлоїзуватися. Хохол дружить тільки з хохлом і прогинається перед кацапом.

В слідуючому коменті продовження.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 17:06     +7      
П.П.Це Ви з Дарвіна списуєте.Він вкінці в цьому покаявся.Ви теж ще маєте час.Людина створена по образу божому.Бачу, Вас прорвало, простіть мене.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 16:57     -8      
Хохол вважає Україну невід'ємною територією Кацапстану та сировинним додатком його улусів, Київську Церкву – фінансовим донором московської псевдохристиянської секти, населення України – батраками і данниками Московії, а цілування кацапської задниці – вищою хохляцкою доблестю.
У хохла змінена свідомість на ренегатському рівні. Хохол переконаний, що з'явився раніше Українця, а все людство походить від Великого Могола. Своїми деградованими півкулями хохлоподібні нездатні збагнути, що ця хибна теорія ідентифікує їх як представників тваринного світу із початковим IQ (відповідає лише за рефлексно-хапальну реакцію), аніж як представників Людини одухотвореної.
Через цей імовірний (алогічний) погляд (шапкозакидательство) світова спільнота Homo sapiens не сприймає ницих хохлів і біснуватих кацапів, і через це я горджуся, що належу до славної спільноти слов'ян – до Українців.

Зрозумів, хохлокацап, яка між нами різниця.

І щоб передбачити всілякі інсуніації, скажу, що є ще росіяни.Але їх дуже мало.Вони на відміну від кацапів толерантні люди і поважають чужу історію, народ і країну.На відміну від хохлів і кацапів з росіянами можна мати справу, тому що вони адекватні і роблять висновки на основі честних історичних фактів, а не керуються совєцькою пропагандою
Ответить
Witamin_A
Witamin_A   страна по ip - od 5 марта 2010, 17:26     +4      
задолбали с мовою своей, это русскоязычный сайт!
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 18:48     +6      
Это урывки «писателя Штепы», в Канаде проживал который.От себя пишите.Если Вы действительно такой любвеобильный украинец, у Вас не было бы столько ненависти к тем, с кем Вы совместно проживаете.Так, как такие как Вы украинцы относятся к своим, то это хуже татарина.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 18:58     -7      
У чому ви побачили ненависть?
По-моєму ненависть тут пре тільки від бомби, вітаміна, самовара, спая.
Я всього лиш констактую факти.Нічого особистого.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:04     -8      
А праці Штепи засновані на працях російських істориків Карамзіна, Покровського, Ключевського.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:14     +7      
Значить, читали!! Я то думаю звідки пре.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:25     +6      
П.П.Он вырывал фразы из текста.Прочтите подлинники, и все станет ясно.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:28     -5      
Та я ж вам кажу.Я читав.Моя перша освіта:

Спеціаліст у галузі архівістики, документознавства та спеціальних історичних дисциплін (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:33     +7      
П.П.Вам важко повірити, і з Вами я в розвідку не пішов би.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:44     -6      
Якщо ви не вірите фактам та документам, то вас і не послали б в розвідку.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:08     +8      
П.П.Россияне-это как раз Путин, Медведев, Чубайтис, которых Вы так ненавидите.Смотрите свои отписки.А какие у Вас «Справы» с ними?
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:18     -6      
Не знаю щодо Чубайса, а ось Путін та Мєдвєдєв не росіяни, вони еталон кацапів.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:24     -6      
Друже, я прочитав та вивчив багато праць істориків, філософів, мовознавців, етнознавців, продивився багато документів.
Я вам нагадаю свою першу освіту:

Спеціаліст у галузі архівістики, документознавства та спеціальних історичних дисциплін (Київський національний університет імені Тараса Шевченка)
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:30     +4      
П.П.Це там так вчать ненавидіти все руське?
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:46     -5      
Нас вчили аналізувати та поважати історію.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:48     +6      
П.П.Як Ви можете називати мене другом, як тільки що обзивали хохлокацапом?Я не змінився.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:51     -6      
Я вас поки що не записував у свої друзі, оскільки ми мабуть не знайомі.Це просто форма звернення.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:30     -6      
Кацапи-росіяни, хохли-українці.Це проста констактація фактів, нічого особистого.В мене нема ненавісті до росіян, я звик керуватися фактами та документами.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:38     +6      
П.П.А мене життя вчить.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:48     -6      
Якщо вас вчить життя-воно може вас провчить.
Тому я по дружньому рекомендую вам самому керувати вашим життям.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:21     +6      
П.П.Я Вас називав українцем, не обзивав.Ми з Вами, можливо, вже в житті і зустрічалися.Якщо пригадаю, то напишу де.Тільки не в Одесі це було.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:26     -7      
Було б цікаво, якби ви пригадали.
Ответить
1969gena
1969gena 7 марта 2010, 12:49     +4      
Понтий-зам мэра.
Ответить
bomba
bomba 7 марта 2010, 21:37     +3      
может это его внебрачный сын?
Ответить
Spy
Spy 8 марта 2010, 11:36     +1      
— Побочно-внеутробное дитя утех противузаконных…
С горбюджетными деньгами…
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 8 марта 2010, 12:11     -3      
Твоя мати не казала тобі-чому ти в череві не захолов?
До твого відома я самодостатня людина, з двома вищими освітами та співвласник дуже великої корпорації, яку ми створили за СВОЇ гроші та СВОЇМ розумом і яка завдяки таким освіченим людям як я, приносить прибуток на тому ж рівні, що і до вашої так званої кризи.
А такі як ти не спроможні нічого зробити самі, а спроможні лише на те, щоб чекати подачки від держави та хникати, що кляті націоналісти ім жити заважають.
Ответить
Spy
Spy 8 марта 2010, 16:52     +2      
Теревені якісь розводимо…
Краще вже жінок зі святом 8 березня  поздоровляти…  
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 18:50     -8      
Процитуємо класика, тим більш, що Путін, як «продолжатєль дєла Маркса, Енгельса, Ленина, Сталина, НКВД и КГБ» дуже його поважає.

Отже, Карл Маркс(згідно оригіналу):

«В кровавом болоте московского рабства, а не в суровой славе норманской эпохи стоит колыбель России. Сменив имена и даты, увидим, что политика Ивана III и политика современной московской империи являются не просто похожими, а и тождественными…

Россия порождена и воспитана в противной и униженной школе монгольского рабства. Сильной она стала лишь потому, что в мастерстве рабства была непревзойденной. Даже и тогда, когда Россия стала независимой, она и далее осталась страной рабов. Петр I соединил политическую хитрость монгольского раба с величием монгольского владетеля, которому Чингисхан завещал покорить мир…

Политика России — неизменна. Русские методы и тактика менялись, и будут меняться, однако главная цель российской политики — покорить мир и править в нем — есть и будет неизменной. «Московский панславизм — всего лишь одна из форм захватничества».

Дуже вірно сказав дідусь Маркс.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:01     +4      
П.П.Вы цитируете пана Штепу.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:05     -6      
Я цитую пана Маркса.
Ответить
bomba
bomba 5 марта 2010, 19:25     +3      
а шо маркс был сильно руский, а докторов и рецептур как жить России много, многие при её лечении так костьми и полегли это вам бандеровцам свидомым наука
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:35     -5      
Ще більше лягло костьми самих росіян та представників тих народів, що входили в імперію московську.Тому що, як казали більшовики:«Аднім мільйоном мєньшє, аднім большє.Єсчьо народятся»
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 19:44     +6      
П.П.Це могли б і Ви сказати, не обов*язково бути руським, правда?Раз написали, значить, можете повторити.Українців вже на сім млн. менше, значить, хтось цю фразу повторив?Як Ви думаєте?І хто?
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 19:59     -6      
Не потрібно змішувати грішне з праведним.
На демографічну кризу впливають багато суб'єктивних та об'єктивних факторів.Це вам не менше мого відомо.
В тій же дуже любій вам Росії демографічна криза набагато більша, тому що російськомовне населення стрімко зменшується, зате на зміну приходять чужеродні-кавказці, китайці, татари.
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 10:52     +2      
Татари теж росіяни, уяви собі, Понте!
До того ж автохтони, — одвіку мешкають на євразійськіх теренах разом із слов'янами, угрофінами та іншими в кордонах сучасної РФ, — не треба узагальнювати й змішувати, як кажеш: «грішне з праведним»!  
Ответить
Бадя
Бадя 6 марта 2010, 11:40     +4      
Росіяни, але не руські.
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 14:20     +2      
А хто стверджує, що вони саме «руські»?
Вони татари й росіяни, — російськомовні, живуть скрізь у Росіі сторіччями на власних теріторіях від Сибіру до Волги й далі, — у великих містах теж, є багато татар — коренних москвічів, уявіть собі!
Й казати, що вони нібито якісь приблуди — неправда, до того ж образлива:  поцікавьтеся, скількі було татар — героїв Радянського Союзу й кавалерів орденів Слави під час Великоі Вітчізняноі війни — напевно здивуєтесь, вважаю!  
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 6 марта 2010, 14:58     -3      
Вибачаюсь, я зовсім забув, що татари і росіяни-це одне і те ж.Як казав Достоєвський у своїх творах «Дневник писателя» и  «Подросток»: «Поскреби русского-найдёшь татарина».
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 15:34     +1      
З погляду россійського законодавства — справді, ніякої різниці; — бо ж ***громадяни РФ Законом не поділяються***; даруйте, я забув, що у націонал-стурбованих, зокрема Вас особисто, малошановний, — це суттєве питання; адже Ваш взирець напевно Тисячолітній Рейх Священноі Арійськоі Раси, номер 3, з «чистотою крові» насамперед, — я правий? ) 
тоді, — «справа швах! , — кепська! "… ;) 
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 6 марта 2010, 15:47     -3      
Чистота крові тут ні до чого, дужемалошановний шпійон.Чистої крові ні у кого не залишилось.Просто одні пішли від слов'ян та русичів Київської Русі, а інші від татарви, чуді, мері, мордви, угрів.Але маючи комплекс неповноцінності присвоїли собі чужу назву-«русские», хоча так і залишились московитами.

Щось вас про татар зацепило.Татарин, мабуть?Не переймайся-також нормальна національність.
Ответить
Spy
Spy 6 марта 2010, 19:53     +2      
Стосовно татар, — ні, — слов'янин, з православних, хоча далі від прадідів-прабабок хто зна насправді нас, півдняків-малоросіян?
Але помітно Вашу зацікавленність питаннями походження й нездорове ставлення до всього російського, — мабуть у спортроті росіяни ваш призив дуже ображали та кривдили? Помстою переймаєтеся, напевно?
Не гайте часу марно, краще жінок привітайте зі святом Весни… ) 
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 6 марта 2010, 20:07     -4      
Жінок я вже привітав, ще вчора, до вашого відома, і саме на цій сторінці ви можете прочитати моє вітання.
Наша спортрота складалась виключно з призовників, проживавших в Українській РСР, з РСФСР не було, тому ваші «підколки» не «катять», тим більш, що дідівщини у нас не було.А ось ви мабуть добряче вигребли.По вашим коментам видно, як росіяни вибили з вас українця та перехрестили у малороса.Та так добре, що ви тепер і самі раді принижуватись називаючи себе малоросом.
Ответить
Spy
Spy 7 марта 2010, 13:45     +3      
Не зрозуміло тільки, де тут «приниження»?
Мала Азія є, Мала Польща, є й Мала Росія (сердцьовина, так би мовити! ), є й Велика, — розповсюджена на 1/7 частину світу, — що тут «принизливого»?
Що людина в дитинстві спочатку мала, а згодом зроста до великої — дорослішає?
А зміст терміну «малая родина» російською мовою розумієте?
 
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 7 марта 2010, 14:43     -6      
Ви, будь-ласка, не плутайте поняття.Мала Батьківщина -є мала батьківщина-місто, село, район, область.А малорос-є малорос-тобто принизлива форма назви українця, яку царський уряд вигадав разом із історію про те, що московити -це і  є руські та великороси.
Ответить
Spy
Spy 7 марта 2010, 15:24     +1      
Ви не відповіли: в ч0му саме «принизливість»?
Ви щось таке у собі відчуваєте?
То мабуть це щось особисте?
;) 
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 7 марта 2010, 17:26     -4      
Раб ніколи не зрозуміє, що бути рабом це принизливо.Так і малорос ніколи не зрозуміє, що він сам себе принижує, сповідуючи свою меншовартість перед так званими великоросами.Ніколи не зрозуміє, що московит, забравши у українця назву руський, назву українець-тим самим принизив цього малороса.Ви мабуть мазохіст і любите принижуватись.
Ответить
Бадя
Бадя 7 марта 2010, 15:45     +2      
П.П.На теренах України дуже багато назв, де вживаються слова, які вказують на величину території населеного пункту, зі словами Великий, чи Велика.Подивіться мапу.На той час, коли була Малоросія, була і інша, велика територія, Велика Росія.Так цю Велику Росію називали ми, бо якби у Великій Русі хотіли б себе возвеличити, то вони себе назвали б «Большими», оскільки слово «великий» південноруське.Ця назва спочатку почала вживатися на теренах Київщини, Черкащини, Чернігівщини.Пошукайте в архівах про звернення  Запорізьких гетьманів, та коронних гетьманів польських, один до одного, та про відносини з турецькими ханами про розподіл кордонів.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 7 марта 2010, 17:38     -4      
Ви, як завжди не праві і як завжди перекручуєте поняття.
Довгий час корінне населення, яке проживало на теренах Московії вважалось недорозвинутим порівняно з місіонерами Русичами з Києва. На основі цього і будувалась їх спільне співіснування. Останній фактор вплинув на розвинутий КОМПЛЕКС НЕПОВНОЦІННОСТІ, який з часом переріс у ненависть до своїх вчителів і розпалив ворожнечу. Певно з Андрія Боголюбського закінчилось мирне співіснування московитів та русів-украхнців і ця ворожнеча триває й досі.

Великий вплив на культуру Московії зробила Золота Орда-  її месіанський вплив виявився набагато значнішим ніж Руський. Останній фактор пояснює різну ментальність українців і росіян. У українців-русів явно виражене тяжіння до європейської демократії, а московитів-росіян – типова азійська тиранія.
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 7 марта 2010, 17:44     -4      
Термін Мала Русь московити вигадали наприкінці 17 столітті, після Переяславской Ради,  коли за порадою московських церковників Московський князь самоназвався князем Великої й Малої Русі, оскільки князівство його називалося «Велике» Московське. Але й тоді термін не узвичаївся, — Русь як була в Києві, так і залишилося. Більше того, задовго до цього в повному побуті вже був термін Україна. Богдан Хмельницький іменував себе Гетьманом Війська Запорізького й усіх Русей, титулом даним йому Ієрусалимським патріархом, на латині DUX RUTHENORUM.

«Проблему» вирішив Петро 1, коли в 1721 році перейменував Московське князівство в «Російська імперія», а народ московський у народ “русский”. Після ж до «Росії» було додано «Велика», за аналогією двох попередніх держав, відповідно й народ став називатися «великороссийским». Ну а для України придумали «Малу Росію» і «малороссийцев». Надалі этноним «обростив» і замість «великороссийского» став «великоросским» і «великоросским», — відповідно стали «зменшуватися» і етнічні руси — українці, ставши «малоруссами» і «малороссами».

Москва й округи в загальному — те ніколи не були Руссю, ні етнічно, ні територіально. Українці ж ніколи не називали себе малорусами, тому що завжди були просто Руссю або ж як зараз, просто українцями. Росіянам же, я так думаю, із психологічної точки зору більше подобається поділ на «велике» і «мало». Але судіть самі, українці ніколи не називали себе малорусами, а їх завзято намагаються так називати, так ще й пояснюють, як це добре. Але вибачте, потрібно бути повним ідіотом, що б не розуміти, чому так.
Ответить
Бадя
Бадя 6 марта 2010, 16:28     +3      
Якщо поскребти Вас, найдеться залишок руського?
Ответить
Бадя
Бадя 6 марта 2010, 11:39     +3      
Для мене територія особливого значення не має.Руський, він і в Африці руський.Навіть сосіди  наші, поляки, в Україні завжди називаються поляками, а українець як кудись приїде, зразу ж шукає, чи в ньому не має крові тієї країни.
Ответить
Бадя
Бадя 6 марта 2010, 11:46     +4      
П.П.Ми живемо реаліями сьогоднішнього  життя.Будь ласка, вкажіть ці причини, не вживаючи термінів Росія, Путін, Медведєв.
Ответить
ralfik
ralfik   страна по ip - us 5 марта 2010, 14:42     +7      
В Ирак они тоже отдыхать приезжали?
Ответить
Korsar black
Korsar black   страна по ip - od 5 марта 2010, 17:46     0      
Как это — «какие»? База НАТО, комплексы ПРО, контроль над Черным морем и т.д.
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 11:55     +7      
— Спросите об этом у Барака Обамы и у Буша-джуниора:
какие такие «интересы» могут быть у Соединенных Штатов на территории суверенного и независимого государства? Это всё болтовня и пропаганда.«(с), — именно поэтому в Ираке и в Афганистане с 2003 года (7 лет уже! ) присутствуют американские «джи-ай» и войска НАТО…
Верно! ?  
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 12:04     +5      
Мир  далеко не идеален — никто не свят!
Штаты тем более!
Потому им бы заткнуться и помалкивать:
«кинь камень тот, кто сам без греха! "
режим Сукашвили — преступен!
Это доказано. Точка.
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 13:14     +3      
Погугляйте! , — Гугль Вам в помощь!
Ответить
SaMoVar
SaMoVar   страна по ip - od 5 марта 2010, 14:00     +5      
Можно я?
http://www.rosbalt.ru/2009/11/06/686707.html

http://podrobnosti.ua/power/2009/12/26/654558.html

http://ru.wikipedia .org/wiki/%D0%A1%D0%B0%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D1%88%D0%B2%D0%B8%D0%BB%D0%B8, _%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87

9 августа 2008 года Председатель Совета Федерации Федерального собрания Российской Федерации Сергей Миронов заявил о том, что Россия будет настаивать на привлечении президента Грузии к уголовной ответственности, ввиду того, что, по его мнению, «руководство Грузии и лично Михаил Саакашвили совершили тяжкое военное преступление — преступление против миротворческих сил»[56]. Спустя пять дней 14 августа Следственный комитет при прокуратуре России (СКП) возбудил уголовное дело по ст. 357 УК РФ (геноцид) по фактам убийств российских граждан в Южной Осетии.[57]

http://top.rbc.ru/politics/26/09/2007/120369.shtml
Ответить
SaMoVar
SaMoVar   страна по ip - od 5 марта 2010, 14:11     +6      
Я только одну цитату привёл. Из википедии. По другим ссылкам интереснеею Там даже грузины его обвиняют. Саакашвили спёкся.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:12     +5      
Ось ми і є такі українці, що не подібні на тих грузинів і українців.Не хочемо нікуди звідси їхати, як їдуть по світу ті українці і ті грузини.А Ви часом не маєте таких даних, що Росія дає гроші всьому світу, щоб українці виїхали з України і щоб ті платили їм?Гарна тема, можна попіаритись.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:26     +6      
А чим відрізняється укр. суд від європейського?Чому Ви радите бігти в євросуд?Європа визнала Україну демократичною країною, ми тільки і чуємо-демократія в нас є. 
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:35     +4      
Я не збираюся ні з ким судитися, і серед таких як я таких не знаю, що люблять судитися.Ми краще поступимося.
Ответить
bomba
bomba 5 марта 2010, 19:35     +5      
пусть пожизнено галстуки жуёт падла
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:00     +6      
Ми живемо там, де народилися, тут і працюємо, не кожен з нас  має корпорацію, але на хліб вистачає.Їдуть в основному ті, хто любить гроші більше, ніж свою землю.В основному їдуть звідти, де найбільше ненавидять руських.Поясніть, як це Росія так робить, що українці, молдовани, вся Азія їдуть в Росію працювати, а у нас тільки транзит працює?
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 15:31     +7      
Я по собі суджу, я не п*ю.В Росії теж не всі вживають, можливо, це ті, хто приїзджає на заробітки.
Ответить
Бадя
Бадя 5 марта 2010, 16:01     +8      
Відповідаю за себе.Я не приїхав, я тут народився, мої предки теж тут народилися, принаймні не знайшов даних, що хтось з мого роду не руський.Не можу я, так як Ви, робити винним когось в своїх невдачах.Ви хоч знаєте, яка різниця між руськими, українцями і росіянами?
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 16:32     +5      
Перед ким ти збираєшся виправдовуватися?
Облиш, бо це зайве!  
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 16:28     +3      
— Слухай-но сюди, «Справедливий»! , 
- зараз я тобі шлях вкажу, яким ти попрямуєш звідси, гаразд?
Ось цей напрямок:  http://lleo.aha.ru/na/

Не май звички людям, які в себе вдома, тут народилися й тут на Батьківщині, щось вказувати — бо змушу тебе шукати, де тобі буде краще, аніж тут, — зрозуміло?! Отож!  
Ответить
Witamin_A
Witamin_A   страна по ip - od 5 марта 2010, 17:30     +4      
может такие как вы уберётесь и спокойно жить дадите, только «воду баламутите» в стране!  
Ответить
Понтий Пилат
Понтий Пилат   страна по ip - de 5 марта 2010, 15:38     -8      
Ми розмовляємо не про це.
Американці хочуть бути світовим жандармом, Росія теж хоче не відстати від США.Тільки в неї це набагато гірше виходить і кумедніше.
А з приводу Афганістану-США зробили ту ж помилку, що і СРСР, який застряв в Афганістані на десять років і перебування в якому було трагічним, бездарним та непотрібним.
Ответить
Spy
Spy 5 марта 2010, 16:37     +6      
В янкі ще й «грабельна хвороба», — бо були вже й у Північній Кореі 3 роки та у В'єтнамі воювали аж 10 років, але не вистачило часу надбати розуму, — навіть приклад СРСР нічому не навчив, — американські навчальні граблі виявилися багаторазовими… ;-D 
Ответить
Witamin_A
Witamin_A   страна по ip - od 5 марта 2010, 17:34     +6      
«Американці хочуть бути світовим жандармом, Росія теж хоче не відстати від США» — этот мировой баланс сил не США ли постоянно пытается нарушить!!! ??? 
Ответить