зезман2

Местные выборы - 2010. Кандидаты в Одесский горсовет по мажоритарным округам: 1 (Балковская/Воробьёва) · 2.(Воробйова/Ядова/Церковна) · 3. (Кругова/Воробйова) · 4. (Чорноморського козацтва/Кравцова) · 5. (дорога Миколаївська/11-а Лінія) · 6. (Марсельська/Заболотного) · 7. (Заболотного/Затонського) · 8. (Затонського/Заболотного) · 9. (Бочарова/Паустовського) · 10. (Паустовського/Махачкалинська) · 11. (Махачкалинська/Кримська) · 12. (Кримська/Заболотного) · 13. (Кримська/Ростовська) · 14. (Героїв Сталінграда/Ростовська) · 15. (бульвар Десантний/Висоцького) · 16. (Бочарова/Висоцького) · 17. (Балківська/Дідріхсона) · 18. (Дідріхсона/Старопортофранківська) · 19. (Мечникова/пров. Валіховський) · 20. (Пастера/Л. Толстого) · 21. (Грецька/Преображенська) · 22. (Гоголя/Канатна) · 23. (Базарна/Бєлінського) · 24. (Успенська/Троїцька) · 25 (Пироговська/Транспортна) · 26. (Канатна/пров. Шампанський) · 27 (Ямчитського/Пироговська) · 28. (проспект Шевченка/Маршала Говорова) · 29. (проспект Гагаріна/Тіниста) · 30. (пров. Шампанський/Посмітного) · 31 (Краснова, 3А) · 32 (Малиновського, 29) · 33 (Бреуса 59) · 34 (Гайдара, 14А) · 35 (25-ї Чапаєвської дивізії, 6) · 36 (. І.Рабіна, 45) · 37 (Ген Петрова, 34) · 38 (Ген Петрова, 58А) · 39 (Профспілкова, 9) · 40 (Мельницька, 24А) · 41 (Літакова, 5) · 42 (Комінтерна, 28) · 43 (Дальницька, 58) · 44 (Прохоровська, 46) · 45 (Болгарська, 31) · 46 (Маршала Жукова, 12-а) · 47 (Академіка Корольова, 12) · 48 (Космонавта Комарова, 8) · 49 (Краснова, 9-б) · 50 (Авдєєва –Чорноморського, 23) · 51 (Олександра Невського, 43/2-а) · 52 (Академіка Вільямса, 58) · 53 (Академіка Вільямса, 85) · 54 (Академіка Глушка, 1-г) · 55 (Люстдорфська дорога, 152) · 56 (Академіка Вільямса, 79) · 57 (Ільфа і Петрова, 25) · 58 (Ільфа і Петрова, 15-а,) · 59 (Академіка Корольова, 90) · 60 (Академіка Філатова, 13-в)

Мажоритарный круг №48 (Космонавта Комарова, 8)


Кандидаты:

БЕНЗАР ЛІЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
1967 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Крижанівка Комінтернівського району Одеської області, тимчасово не працює, член партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», висунута Одеською міською організацією партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

БОВСУНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ ВАСИЛЬОВИЧ1968 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, генеральний директор ТОВ «БС Електронікс» член Партії регіонів, висунутий Одеською міською організацією Партії регіонів

ВОРОБЙОВ АНДРІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ1977 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор ТОВ «Кондел», член партії «Справедливість», висунутий Одеською міською організацією партії «Справедливість».

ГОЛОВНЯ МИКОЛА РОМАНОВИЧ1952 р. н., освіта середня-технічна, місце проживання: м. Одеса, тимчасово не працює, член Комуністичної партії України, висунутий Одеською міською організацією Комуністичної партії України.

ЄЛІСЄЄВ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ1965 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, генеральний директор ТОВ науково-виробничного підприємства «ТЕНЕТ», член Політичної партії «Сильна Україна», висунутий Одеською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

ТРІПУЛЬСЬКИЙ ГРИГОРІЙ ЯКОВЛЕВИЧ1978 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор ТОВ «Ді Борго Консалтінг» безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Політичної Партії «Фронт Змін».

ТРУНОВ ДМИТРО ЮРІЙОВИЧ
1967 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, фізична особа-підприємець, безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Соціалістичної партії України.

ЛЮБАРСЬКИЙ ІГОР ЄВГЕНОВИЧ1962 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, науковий співробітник Української наукового центра екології моря, член Партії Зелених України, висунутий Одеською міською організацією Партії Зелених України.

МАЛЬЧЕНКО ВІКТОР АНАТОЛІЙОВИЧ1957 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор АТ «Трансмаріна», член Соціал-демократичної партії України (об’єднаної), висунутий Одеською міською організацією Соціал- демократичної партії України (об’єднаної).

НАПОЛОВ ЮРІЙ КОСТЯНТИНОВИЧ
1960 р. н., освіта середня, місце проживання: м. Одеса, фізична особа-підприємець, член партії «Родина», висунутий Одеською міською організацією партії «Родина».

НАУМОВСЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ
1983 р. н., освіта вища, проживання: м. Одеса, начальник відділення № 24 філії «Одеське РУ» АТ «Банк Фінанси та Кредит», член Народної Партії, висунутий Одеською міською організацією Народної Партії.

НІКІТІН ДМИТРО МИКОЛАЙОВИЧ
1963 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, доцент кафедри програмування Одеської державної академії холоду, безпартійний, висунутий Одеською міською партією організацією політичної партії «Ліберально-гуманістична партія «Товариш».

ОСІПОВА НІНА ГЕРМАНІВНА1956р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, секретар комітету Орган самоорганізації населеного комітету мікрорайону «Юго — Западний масив», член Партії «Солідарність», висунута Одеською міською організацією Партії «Солідарність».

РИЖКОВА ТЕТЯНА ЮРІЇВНА
1988 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса студентка ОНАХТ, безпартійна, висунута Одеською міською організацією УРП «Собор».

ТРОЩЕНОВСЬКИЙ ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
1957 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор ТОВ «ВЕКТОР-ПЛЮС 1», безпартійний, висунутий Одеською міською організацією політичної партії «Громадянська позиція».

Границы и участки:

Виборчий округ №48

Орієнтовна кількість виборців в окрузі –11035 чол.

  • 51277
  • Одеська   обл., м. Одеса, просп. Маршала Жукова, 17-А, Дошкільний навчальний заклад   «Ясла-садок» № 211

    2440

    просп.   Маршала Жукова — 3, 3/2, 7;

    вул. 25-ї   Чапаєвської дивізії — 3а, 3/1, 3/3, 5, 6/1

  • 51278
  • Одеська   обл., м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 8, Одеська загальноосвітня школа   №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

    2091

    вул.   Варненська — 11, 11-а, 13, 13/2, 15, 15-а, 17-а, 17/2, 17/3;

    вул.   Генерала Петрова — 1;

    вул.   Космонавта Комарова — 1, 1-б, 1-в, 3, 5, 7, 9, 9-а, 10/1, 10/2, 10/3, 10/4,   11,11-а, 13, 15, 15-а, 17, 17-а, 19, 21, 21-а, 23, 23-а, 23-б, 27, 27-б, 29,   29-а, 29-б, 29-в, 31, 31/2, 31-а, 31-б, 31-в, 31-г, 33, 33-а, 33-б, 33-в, 41;

    вул.   Світанку – 1, 2, 2/1, 2-а, 3, 4, 5, 5-а, 6, 6-а, 7, 7-а, 8, 9,  10, 10-а, 11, 13, 13-а, 14, 15, 16,   17, 17-а, 18, 19,  20, 21, 21-а,   22, 22-а, 23, 23-а, 24, 24-а, 25, 25-б, 26, 26-а, 27, 28, 29, 30, 31, 32,   32-а, 33, 34, 34-а, 35,  35-а,   36, 37, 38, 38-а, 38-б, 39, 40, 40-а, 41, 41-а, 42, 43, 44, 44-а, 45, 45-а,   46, 46-а, 46-б, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52-а, 53, 53-а, 54, 55, 55-а, 57,   57-а, 59, 61, 63, 63-а, 65, 65-а, 67, 69, 69-а,  71, 73, 75, 75-а, 77, 79, 79-а;

    пров.   Аеродромний 1-й – №№ 1, 1-а, 2, 3, 3-а, 4, 5;

    пров.   Аеродромний 2-й – №№ 3,  3-а,   3-б, 3-в, 3-г, 3/2, 3/3, 4,  4-а,   4-б, 4-в, 5, 5-а, 5-б, 6, 7, 7-а, 8, 8-а, 8/1, 10, 10-а, 10-б, 10-в, 12;

    пров.   Аеродромний 3-й – №№ 4, 4-а, 4-б, 6, 8, 8-а;

  • 51279
  • Одеська   обл., м. Одеса, вул. Космонавта Комарова, 8, Одеська загальноосвітня школа   №33 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

    1686

    вул.   Варненська — 17, 17-г, 17-д, 17/4, 17/6, 19/1, 19/2, 19/3, 19/4, 19/8, 19-а,   19-г, 19-д, 23, 25, 25/2

  • 51280
  • Одеська   обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, 152,

    Одеська   загальноосвітня школа

    № 78   І-ІІІ ступенів

    Одеської   міської ради

    Одеської   області

    2547

    вул.   Левітана — 30, 32, 33/2, 33/3, 34, 36, 38, 40, 40-а, 40/2, 42, 43, 46, 46-а,   48, 50, 52,  54, 56, 57, 58, 60,   60-а, 61, 67, 69, 70, 71, 73, 75, 77, 79, 82, 91, 93;

    Люстдорфська   дорога — 144/1, 144/5;

    вул.   Тульська — 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29 30, 30/1, 31, 32, 33,   34, 36, 37, 38, 39, 39/1, 40, 41, 42, 43, 44, 44-а, 45, 46, 47,  48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 59,   61, 63;

    1-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 3/2, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11,   12, 13, 14, 15, 16, 17;

    2-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6-а, 7, 8, 9, 10, 11, 12,   12-а, 13, 14, 15, 16;

    3-я лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 4, 4-ж, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,   13, 14, 15;

    4-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги —    1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14-а, 16, 18, 20, 22,   24;

    5-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14,   15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

    6-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8-а, 9, 10, 11, 11-а,   13, 15, 15-а, 17, 19, 21, 23;

    7-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8,;

    8-а лінія   6-ї ст. Люстдорфської дороги — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-а;

    площа   Тульська — 2, 4, 6, 8, 10

  • 51281
  • Одеська   обл., м. Одеса, Люстдорфська дорога, 60,

    Одеська   загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 51

    Одеської   міської ради

    2271

    вул.   Академіка Філатова — 2 (п/б), 2-а (п/б), 2, 2-а, 4, 4-а, 6-б, 8-а, 16, 16-а;

    Люстдорфська   дорога – 50, 52, 52-а, 52-б, 54, 54-а, 54-б, 54-в, 56, 56-а, 56-б, 56-в, 58,   58-а, 58-б, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84/1;

    стикон2пк
    Ми використовуємо cookies    Ok    ×