artville1

Местные выборы - 2010. Кандидаты в Одесский горсовет по мажоритарным округам: 1 (Балковская/Воробьёва) · 2.(Воробйова/Ядова/Церковна) · 3. (Кругова/Воробйова) · 4. (Чорноморського козацтва/Кравцова) · 5. (дорога Миколаївська/11-а Лінія) · 6. (Марсельська/Заболотного) · 7. (Заболотного/Затонського) · 8. (Затонського/Заболотного) · 9. (Бочарова/Паустовського) · 10. (Паустовського/Махачкалинська) · 11. (Махачкалинська/Кримська) · 12. (Кримська/Заболотного) · 13. (Кримська/Ростовська) · 14. (Героїв Сталінграда/Ростовська) · 15. (бульвар Десантний/Висоцького) · 16. (Бочарова/Висоцького) · 17. (Балківська/Дідріхсона) · 18. (Дідріхсона/Старопортофранківська) · 19. (Мечникова/пров. Валіховський) · 20. (Пастера/Л. Толстого) · 21. (Грецька/Преображенська) · 22. (Гоголя/Канатна) · 23. (Базарна/Бєлінського) · 24. (Успенська/Троїцька) · 25 (Пироговська/Транспортна) · 26. (Канатна/пров. Шампанський) · 27 (Ямчитського/Пироговська) · 28. (проспект Шевченка/Маршала Говорова) · 29. (проспект Гагаріна/Тіниста) · 30. (пров. Шампанський/Посмітного) · 31 (Краснова, 3А) · 32 (Малиновського, 29) · 33 (Бреуса 59) · 34 (Гайдара, 14А) · 35 (25-ї Чапаєвської дивізії, 6) · 36 (. І.Рабіна, 45) · 37 (Ген Петрова, 34) · 38 (Ген Петрова, 58А) · 39 (Профспілкова, 9) · 40 (Мельницька, 24А) · 41 (Літакова, 5) · 42 (Комінтерна, 28) · 43 (Дальницька, 58) · 44 (Прохоровська, 46) · 45 (Болгарська, 31) · 46 (Маршала Жукова, 12-а) · 47 (Академіка Корольова, 12) · 48 (Космонавта Комарова, 8) · 49 (Краснова, 9-б) · 50 (Авдєєва –Чорноморського, 23) · 51 (Олександра Невського, 43/2-а) · 52 (Академіка Вільямса, 58) · 53 (Академіка Вільямса, 85) · 54 (Академіка Глушка, 1-г) · 55 (Люстдорфська дорога, 152) · 56 (Академіка Вільямса, 79) · 57 (Ільфа і Петрова, 25) · 58 (Ільфа і Петрова, 15-а,) · 59 (Академіка Корольова, 90) · 60 (Академіка Філатова, 13-в)

Мажоритарный круг №52 (Академіка Вільямса, 58)


Кандидаты:

БЕРЕЖНОЙ ВЯЧЕСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
1971 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, тимчасово не працює, безпартійний, висунутий Одеською міською партійною організацією Політичної партії «Всеукраїнська партія «Дітей війни».

БРЕСЛОВ ЮРІЙ РОМАНОВИЧ1961 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор з стратегічного розвитку ПАТ «ВОТ «Стальканат-Сілур», член Політичної партії «Фронт Змін», висунутий Одеською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

ГОЛОВКО ГЕННАДІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ1963 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, пенсіонер, член політичної партії «Сильна Україна», висунутий Одеською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

ГОНЧАР ОЛЕГ КОСТЯНТИНОВИЧ1966 р. н., освіта середня, місце проживання: м. Одеса, фізична особа – підприємець, член Всеукраїнського об’єднання «Свобода», висунутий Одеською міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

ЄРІН АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ1940 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, пенсіонер, член Комуністичної партії України, висунутий Одеською міською організацією Комуністичної партії України.

МАРКОВ ОЛЕГ ОЛЕГОВИЧ
1976 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, фінансовий директор ТОВ «Біля моря», член Партії регіонів, висунутий Одеською міською організацією Партії регіонів.

СІРОМЯТ МИКОЛА ЗАХАРІЙОВИЧ1960 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, начальник охорони ПП «СТЕЛС 1», безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Української Республіканської партії «Собор».

СНЯТОВСЬКИЙ ІГОР ВІТАЛІЙОВИЧ
1967 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор ТОВ «ПалеАрт», член Всеукраїнської партії Народної Довіри, висунутий Одеською міською організацією Всеукраїнської партії Народної Довіри.

ФЕДУЛОВ СТАНІСЛАВ БОРИСОВИЧ
1968 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, комерційний директор ВАТ «Іллічівський олійножировий комбінат», безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Соціалістичної партії України.

ФОРШАЙТ САМУІЛ ДАВИДОВИЧ
1937 н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, пенсіонер, член партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», висунутий Одеською міською організацією партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

ХЕРСОНСЬКИЙ БОРИС МИХАЙЛОВИЧ
1956 н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, директор ППФ «Асоль», безпартійний, висунутий Одеською міською партійною організацією Української партії «Зелена планета».

ЧЕБАНЕНКО ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ
1965 н., освіта загальна середня, проживання: м. Одеса, фізична особа – підприємець, безпартійний, висунутий Одеською міською організацією партії «Справедливість».

ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ1983 н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, інженер 1 категорії «Проблемної лабораторії» ОНАХТ, член політичної партії «Ліберально-гуманістична партія «Товариш», висунутий Одеською міською партійною організацією політичної партії «Ліберально-гуманістична партія «Товариш».

ЯРОЦЬКА ІРИНА ВІКТОРІВНА1964 н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, начальник Управління з питань взаємодії з органами самоорганізації населення Одеської міської ради, безпартійна, висунута Одеською міською організацією Народної Партії.

Границы и участки:

Виборчий округ №52

Орієнтовна кількість виборців в окрузі –11768 чол.

  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Львівська,  5,

    комунальний   заклад Одеська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 87 І-ІІ ступенів   для слабозорих дітей

    1539

    вул. Анни   Ахматової (Ганни Ахматової, Українська) — 1, 2, 3, 4, 4-а, 4-б, 4-в, 5, 6,   6-а, 7, 8, 9, 9-а, 10, 10/1, 12, 12-а, 12-б, 13, 14, 15, 15-а, 16, 17, 18,   19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34-а, 36, 38;

    вул.   Бабушкіна – 1, 1/2, 2, 2-а, 2-б, 3, 3-а, 3-3-а, 3-б, 4, 4-а, 4/1-а, 4/3, 4/6,   5, 6, 6-а, 7, 8, 9, 9-а, 9-б, 9/2,    10, 10-а, 10-г, 11, 11-а, 12, 12-а, 13, 14, 15, 15-а, 16, 17, 17-а,   18, 19, 19-а, 19-б, 20, 21, 21/1,    21-а, 21-б, 21-в, 22, 22-а, 23, 23/1, 23-а, 23-б, 24, 24/1, 24/2, 25,   25/1, 25/2, 25/27, 26, 27, 27-б, 28, 28/30, 29, 30, 31, 31-а, 31-б, 31-д,   31-г, 32, 33, 33-а, 34, 34-а, 34-б, 35, 35-а, 35-б, 36-б, 37, 37-а, 37-б, 39,   39-а, 41, 41-а, 41-б, 41/2, 43, 45, 45/2, 45-а, 47, 47/1;

    вул.   Гаршина — 1, 1-а, 1-б, 1-д, 3,    4, 5, 5/8, 6, 7, 7-а, 7-б, 7-д, 8, 9, 9-в, 9-д, 9-ж, 11, 11-а, 11-б,   11-в, 11-г, 11-д, 11-ж, 12, 13, 14, 14-а, 15, 15-а, 16, 16/18, 17, 17/17,   17/20, 17-а, 18, 18-а, 18/1, 18/2, 19-а, 20, 20/7, 20/22, 20-а, 22, 22/20,   22-а, 24, 26, 28, 30;

    вул.   Дачна — 1, 3, 3-а, 3-б, 3-в, 4, 4-а, 4-б, 4-в, 5, 6, 6/4, 6/9, 7, 7-а, 8, 9,   10, 12, 13, 13-а, 14, 15, 15-а, 16, 16-а, 17, 18, 19, 20,  21, 21-б, 22, 23, 24, 26, 30, 30/4,   30/5  30/6, 30/7;

    вул.   Довга — 77, 77-а, 77/1, 77/2, 78, 78/2, 79, 80, 81, 81-а, 81-б, 81/1, 82, 83,   84, 85, 86, 86-а, 86-б,  86-в,   86-г, 86-д, 87, 87-а, 88, 88-а, 88-б, 88-в, 88-г, 88-д, 89, 90, 91, 92, 93,   94, 94/1, 94-а, 94-б, 94-д, 95, 95/1, 95/2, 96, 96-а, 96-б, 96-г, 96/2, 97,   97-а, 97-б, 97-в, 98, 98-а, 98-б, 98-ж, 98/3, 99, 99-а, 99-б,100, 100-а,   100-б, 100-г, 101, 102, 102-а, 102-б, 102-в, 103, 104, 105, 105-а, 106-а,   106/2, 107, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 114-а, 115, 116, 116-а, 117, 117-а,   117-б, 118, 118-а, 118-б, 118-в, 118/2, 119, 120, 120-а, 120-б, 120-в, 120/2,   121, 121-а, 123;

    вул.   Кришталева — 1, 2, 4, 4-а, 5-а, 6, 6-а, 8, 9, 10;

    вул.   Львівська — 1, 1-б, 1-в, 2, 2-а, 2-б, 4, 5, 6, 7, 7-а, 8, 9,  9/6, 10, 10-а, 10-б, 11, 12-а, 13,   14-а, 16, 17, 17-а, 18, 20, 20-а, 22, 22-а, 24, 24-а, 26, 26-а, 28, 28-а, 30,   31, 31-а, 31-б, 32, 32/1, 32/2, 33, 34, 34-а,  34-б, 35, 35/37, 36, 36-а,  37/4,  37,   37-а, 37-б, 38, 39, 39-а, 39-б, 39/2, 40, 41, 42, 44-а, 46, 50, 50-а, 52, 54,   54-а, 54/2, 56, 58,60, 64-а, 66, 66-а, 72, 74, 76, 76-а, 76-б, 76/2, 78,   78-а;

    Фонтанська   дорога — 78, 82, 84, 86, 86/1, 88-а, 92/94;

    вул.   Ялинкова —  2, 2-а, 4, 4-а, 5,   5/4, 5-а, 5/6, 5/10, 5/13-а, 5/17, 10, 12, 14, 16, 20, 20-а, 20-б, 22, 22-а,   24, 26, 28, 30, 36, 38, 38-а,    42, 44, 46, 48, 52, 52-а, 54, 54-а, 56, 58;

    пров.   Абрикосовий —  3, 5, 9, 11, 21,   25, 27, 29;

    пров.   Гаршина  — 3, 4, 5, 5/6, 6, 6-а,   8, 10, 12, 14, 14-а, 16, 16-а, 18-а, 20, 20/1, 20-б, 22, 22-а;

    пров.   Дачний 1-й —   1, 1-а, 1/10,   2, 3, 4, 5, 5-а, 5-б, 6, 7, 7/1, 10, 12;

    пров.   Дачний 2-й — 1, 2,  4, 5/5, 6, 9,   9/2;

    пров.   Кришталевий  — 3, 4, 5, 5-а, 6,   6-а, 7, 8, 8-а, 9, 10;

    пров.   Літній  — 1, 1/5, 2, 2/7, 2/15,   5, 5/2, 5/15;

    пров.   Львівський  — 1, 2, 3, 5, 7, 8,   8-а, 8-б, 9, 10;

    пров.   Новгородський  — 1, 1-а, 2, 3, 4,   4-а, 4-б, 5, 5-а,  5-б, 5-в;

    пров.   Новоукраїнський  — 2, 17, 19, 21,   23, 25, 27, 29, 31;

    пров.   Рівності 1-й  — 1, 2, 3, 4, 6;

    пров.   Рівності 2-й — 1, 4;

    пров.   Рівний  — 2, 3, 4, 4-а, 5, 6, 7,   9, 9-а, 11, 11-а, 11-б;

    пров.   Український  1-й — 1, 2, 2-а, 3,   3-а, 4, 5, 5-а, 6, 6-а, 7, 8, 9, 9-а, 10, 11;

    пров.   Український  2-й — 1, 2, 3, 4, 5,   6;

    пров.   Український  3-й — 1-а, 1-б, 1-в,   2, 3, 4,5, 5-а, 6, 6-а, 6-б, 6-в, 7, 8, 9, 10, 10-а, 11, 12, 13;

    пров.   Шолохова — 1, 2, 3, 3/2, 4, 4/1, 4/2, 4/3, 5/1, 5/2, 5/3, 6, 6-а, 6-б, 6-в,   6-г, 6-ж, 6/2,  7, 8, 9, 9/1,   9/2, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 12;

  • Одеська   обл., м. Одеса,

    пров.   Дачний, 1,

    Одеська   загальноосвітня школа

    І-ІІІ   ступенів № 106

    1461

    вул.   Довга — 2, 3, 3-а, 4, 4-а, 5, 7, 8, 9, 10, 10/9, 11, 13, 14, 15,  15-а, 16, 17, 18, 18-б, 18-в, 19, 20,   20-а, 20-б, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26-а, 26-б, 27, 28, 28-а, 29, 29-а, 29-б,   30, 30/2, 31, 31-1, 31-а, 31-б, 31-в, 32, 32-а, 33, 34,  34-1, 34-3, 34, 34-а, 35, 36, 37, 38,   40, 41, 42, 43, 43/1, 43/2, 43/3, 44, 45,  45/1, 45/2, 46, 46-а, 47, 47-а, 48, 49, 49-а, 50, 51,   51-а, 52, 53-а, 53/2, 54, 55, 55-а, 56, 56/1, 57, 57-а, 58, 58-б, 59, 59/2,   60, 60-а, 61, 61-2, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67-а, 67/1, 68, 68-а, 69, 69-а,   69-б, 70, 71, 71-а, 71-б, 72, 73, 74, 74-а, 75, 75-а, 76;

    вул.   Дубовий гай — 2, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21, 25, 26, 27,   28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 45, 47, 51, 51-а, 53, 55, 57;

    вул.   Горіхова – 2, 4, 8, 9, 11, 13, 14, 35, 37, 54;

    вул.   Золотий берег — 1, 1-а, 2, 4, 4-а, 5, 5-а, 6, 6/8, 7, 8, 9, 9/1, 9/4, 9/5,   9/6, 9/8, 9/10, 9/11, 9/12, 9/14, 9/16, 9-а, 10, 10-а, 12, 13, 14, 15, 16,   17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 21-в, 21-д, 21/5, 22, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31,   33, 33-а, 33-б, 35, 35-а, 37;

    вул.   Макаренка — 1, 1-а, 1-б, 3, 3-а, 5, 5-а, 7, 7-а, 7-а/2, 9, 9-а ,10,11, 12,   13, 13-а, 13-б, 14, 15, 15-1, 16, 17, 18, 18-а, 18/1, 18/7, 19, 20, 21,   22,  22-а, 22-б, 23, 23/3, 25,   26, 26-а, 27, 27-а, 28-в, 29, 29-а, 31, 31-а, 33, 35, 36, 39;

    вул.   Офіцерська – 1, 2, 2-а, 3, 3-а, 4, 4/1, 4-а, 5, 5-б, 5-в, 5-а, 6, 7, 7-а,   7-б, 8, 9, 9-а, 9-б, 10, 11-а, 11-б, 12, 12-а, 13, 14, 14-б, 14-г, 14-а,   14-в, 14-д, 14-е, 15, 15/5, 16, 16-а, 16-б, 16-г, 16-д, 17, 18, 19, 19/2,   19/4, 20, 20-а, 21, 21-а, 21-в, 22, 22/2, 22-б, 22-а, 22-г, 22-д, 23, 23/1,   23/2, 23-а, 23-б, 23-в,  23-г,   24, 24-б, 24-а, 24-в, 25, 26, 26-а, 26-б, 26-в, 26-г, 27,  28, 28-а, 28-б, 28-в, 28-г, 30, 30-а,   30-б, 30-в, 32, 32-1, 32-2, 32-а, 32-б, 32-в, 34, 34-а, 36, 36-а, 38;

    вул.   Псковська — 1, 2, 3, 4, 5, 5/2, 6, 7, 8, 8-а, 9, 10, 10-а, 11, 12, 15, 17,   17-а, 19;

    Фонтанська   дорога — 96, 96-а, 98, 98-а, 98-д, 98/1, 100, 102, 104, 104-а, 104-б, 106,   106/15, 106/15-а, 106/29, 106/39, 108, 113, 114, 114-б, 114/7, 114/8, 114/10,   115, 123,  129/1, 129-б, 129,   133, 133-а, 135, 137, 137-а, 139, 139/1, 141, 143/3, 143/4, 147, 149, 155,   157, 157/2, 157/4, 159, 165, 173;

    пров.   Амбулаторний – 1, 2, 4, 4-а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-а, 11/2, 13;

    пров.   Бабушкіна – 1, 2, 2-а, 2-б, 3, 3-а, 4;

    пров.   Байдарковий – 1, 3, 6, 8, 8/3, 8/6, 9, 10, 11, 12;

    пров.   Дружний – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12-б, 14,  14-а, 16, 16-а, 18, 18-б, 18-а, 20;

    пров.   Лінійний – 1, 2, 3, 4, 6;

    пров.   Човновий (Лодочний) –  1, 2, 3,   4, 5, 5-а, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13-а, 15, 15/2, 15/3, 15/5, 15/6, 15/7,   15/8,  40;

    пров.   Мічманський 1-й (Белякова, Байдукова) — 1, 2, 2/4, 2-а, 4, 10;

    пров.   Мічманський 2-й (Белякова, Байдукова) — 1, 2, 3, 3-а, 5, 7, 12;

    1-й пров.   Жовтенят (Сирітський) — 1, 1/1, 1/2, 1/а-1, 2/2,  3, 3/1, 3/2, 3/3, 4, 4/2, 5, 5/1, 5/2, 7, 7/1, 9, 9/1,   14/1, 30;

    2-й пров.   Жовтенят (Сирітський) — 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11;

    пров.   Офіцерський 1-й — 1, 2, 2-а, 3, 4, 4-а, 4-б, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 25,   26-а;

    пров. Офіцерський   2-й — 2, 4, 5, 6, 8, 8-а, 10;

    пров.   Піонерський — 1, 4, 5, 6, 6-а, 6-б, 7,10;

    пров.   Псковський — 1, 1-а, 2, 3, 3-а, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 12, 14, 16;

    пров.   Сміливий – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 7/2, 8, 9, 10, 11, 11-а, 12, 14, 14-а, 16;

    пров.   Тепличний 1-й – 1, 1-а, 2, 2-а, 3, 3-а, 3-б, 4, 5, 5-а, 6, 7, 8;

    пров.   Тепличний 2-й – 1, 2, 2-а, 3, 5, 5-а, 6, 6-а, 9;

    пров.   Вузький – 1, 2, 2-а, 3, 5, 5-а, 7, 8, 9, 9а, 11, 13;

    пров.   Фестивальний – 1, 2, 3, 4;

    пров.   Люстдорфський — 1, 1-а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 31, 32;

    пров.   Якірний – 1, 3, 3-а, 4, 5, 6, 8, 10, 11, 12, 12-а, 13, 14, 16;

    пров.   Янтарний (Майський) – 1, 4, 6, 7, 8, 8-а, 8-б, 8/3;

    пров.   Леваневського – 1-а, 1/3, 2, 2-а, 3, 5, 6, 7, 7/8, 7/9, 7-а, 9, 9-а, 11,   11-а, 12, 17, 22, 24, 37, 37-а, 39, 42-а, 43, 48

  • 51299
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Академіка Корольова , 106,

    Дошкільний   навчальний заклад «Ясла-садок» № 106

    комбінованого   типу

    2128

    вул.   Академіка Корольова — 63, 65, 69, 69/1,    69/2, 71, 71/1, 75/1, 75/2

  • 51300
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Академіка Корольова, 67,

    Приватний   заклад Одеська приватна спеціалізована школа

    І-ІІІ   ступенів «Гармонія»

    2349

    вул.   Академіка Вільямса — 57, 59, 59-а, 59-б, 59/1, 59/2, 59/3, 59/4, 59/5, 59/6,   59/7, 59/8,  69;

    вул.   Байкальська – 1, 2, 3, 4, 4-а, 5, 6, 7, 7-а,  8, 8-а, 8-б, 9,    10, 10-а, 10-б, 11, 11-б, 12, 13, 13-а, 13-в, 14, 15, 17, 25;

    вул.   Єнісейська – 1, 2, 3, 3-а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13-а,  14, 15, 15-а, 16, 17, 18;

    Люстдорфська   дорога — 221, 223, 225, 227, 227-а, 229, 231, 233, 240, 242, 242-б, 242-в,   244, 246, 246-а, 248, 248-а, 250, 252-а, 254, 256, 256-а, 258, 258-а, 260,   262, 262-а, 262-б, 264;

    вул.   Трамвайна –2, 3, 4, 5, 6, 7,  8,   9, 10, 11, 12, 13, 13-а, 14, 15, 16, 18, 18-а, 20, 22, 24, 24-а, 24/2;

    вул.   Тролейбусна – 1, 3, 5, 5-а, 7, 7/1, 8,    9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 25, 26,  27, 28,  29, 38;

    вул.   Алмазна — 2, 2-а, 4, 5, 9, 11, 13, 14, 16, 27, 30;

    пров.   Романтичний (Вишневий ) – 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7-а, 9, 9-а, 11, 12, 13,   15, 16, 17, 18, 24, 30, 30-а, 38, 46;

    пров.   Каспійський –  1, 3, 5, 7, 9;

    пров.   Трамвайний –  1, 2, 3, 3-а, 4, 5,   6, 6-а, 6-б, 7, 7-а;

    пров.   Маячний 5 — Військова частина — № А – 2408

  • 51301
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Академіка Вільямса, 58,

    Дошкільний   навчальний

    заклад  «Ясла-садок» № 304

    2579

    вул. Академіка   Вільямса — 55, 58, 58/1, 59в/1, 59в/2, 59-д, 59-г, 59-г/1, 59-е, 59-ж, 59-з,   59-и, 59-к,  61, 62/1, 62/2, 63,   63-а, 65, 67, 71

  • 51302
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    просп.   Академіка Глушка, 1-г,

    Одеський   навчально-виховний

    комплекс   № 84 «Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних   мов – загальноосвітня школа    І-ІІІ ступенів» Одеської міської ради Одеської області

    1712

    вул.   Академіка Вільямса – 44, 44/1, 44/2, 46/1, 48/1, 48/2, 48/3, 50/2, 50-а;

    Люстдорфська   дорога – 178, 178/1

    Одрекс
    Ми використовуємо cookies    Ok    ×