artville1

Местные выборы - 2010. Кандидаты в Одесский горсовет по мажоритарным округам: 1 (Балковская/Воробьёва) · 2.(Воробйова/Ядова/Церковна) · 3. (Кругова/Воробйова) · 4. (Чорноморського козацтва/Кравцова) · 5. (дорога Миколаївська/11-а Лінія) · 6. (Марсельська/Заболотного) · 7. (Заболотного/Затонського) · 8. (Затонського/Заболотного) · 9. (Бочарова/Паустовського) · 10. (Паустовського/Махачкалинська) · 11. (Махачкалинська/Кримська) · 12. (Кримська/Заболотного) · 13. (Кримська/Ростовська) · 14. (Героїв Сталінграда/Ростовська) · 15. (бульвар Десантний/Висоцького) · 16. (Бочарова/Висоцького) · 17. (Балківська/Дідріхсона) · 18. (Дідріхсона/Старопортофранківська) · 19. (Мечникова/пров. Валіховський) · 20. (Пастера/Л. Толстого) · 21. (Грецька/Преображенська) · 22. (Гоголя/Канатна) · 23. (Базарна/Бєлінського) · 24. (Успенська/Троїцька) · 25 (Пироговська/Транспортна) · 26. (Канатна/пров. Шампанський) · 27 (Ямчитського/Пироговська) · 28. (проспект Шевченка/Маршала Говорова) · 29. (проспект Гагаріна/Тіниста) · 30. (пров. Шампанський/Посмітного) · 31 (Краснова, 3А) · 32 (Малиновського, 29) · 33 (Бреуса 59) · 34 (Гайдара, 14А) · 35 (25-ї Чапаєвської дивізії, 6) · 36 (. І.Рабіна, 45) · 37 (Ген Петрова, 34) · 38 (Ген Петрова, 58А) · 39 (Профспілкова, 9) · 40 (Мельницька, 24А) · 41 (Літакова, 5) · 42 (Комінтерна, 28) · 43 (Дальницька, 58) · 44 (Прохоровська, 46) · 45 (Болгарська, 31) · 46 (Маршала Жукова, 12-а) · 47 (Академіка Корольова, 12) · 48 (Космонавта Комарова, 8) · 49 (Краснова, 9-б) · 50 (Авдєєва –Чорноморського, 23) · 51 (Олександра Невського, 43/2-а) · 52 (Академіка Вільямса, 58) · 53 (Академіка Вільямса, 85) · 54 (Академіка Глушка, 1-г) · 55 (Люстдорфська дорога, 152) · 56 (Академіка Вільямса, 79) · 57 (Ільфа і Петрова, 25) · 58 (Ільфа і Петрова, 15-а,) · 59 (Академіка Корольова, 90) · 60 (Академіка Філатова, 13-в)

Мажоритарный круг №53 (Академіка Вільямса, 85)


Кандидаты:

БУР’ЯН ДМИТРО ІЛЛІЧ1955 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, начальник дільниці №8 КП ЖСК «Чорноморський», безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Політичної партії «Фронт Змін».

ГАЛИЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ1964 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, фізична особа-підприємець, член політичної партії «Громадянська позиція», висунутий Одеською міською організацією політичної партії «Громадянська позиція».

КУЗАКОНЬ МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ1969 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, зам. директора ТОВ «ФЛЕДЖ» , член Української Республіканської партії «Собор», висунутий Одеською міською організацією Української Республіканської партії «Собор».

МАЗНЄВ ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ1966 р. н., освіта середня, місце проживання: м. Одеса, тимчасово не працює, член Комуністичної партії України, висунутий Одеською міською організацією Комуністичної партії України.

НАПОЛОВА ЛЮДМИЛА ОЛЕКСІЇВНА
1962 р. н., освіта середня, місце проживання: м. Одеса, фізична особа-підприємець, член партії «Родина», висунута Одеською міською організацією партії «Родина».

НАУМЕНКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
1949 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, виконуючий обов’язки директора департаменту транспортного комплексу та зв’язку Одеської міської ради, безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Партії регіонів.

НЕЧАЄВА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА
1963 р. н., освіта середня спеціальна, місце проживання: с. Мізікевича Овідіопольського району Одеської області , медична сестра Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Люстдорф», безпартійна, висунута Одеською міською організацією Соціал-демократичної партії України (об’єднаної).

САДОВНИК АНАТОЛІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ
1970 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, головний лікар Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Люстдорф», член політичної партії «Сильна Україна», висунутий Одеською міською партійною організацією політичної партії «Сильна Україна».

СТРЕЛЯ ІВАН МИКИТОВИЧ1956 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Мізікевича Овідіопольського району Одеської області, директор Сільськогосподарського ТОВ з обмеженою відповідальністю Агрофірма «Нива», член Народної Партії, висунутий Одеською міською організацією Народної Партії.

ЦЕГЕЛЬНИК ДЕНИС МИХАЙЛОВИЧ1983 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, начальник відділу правової та кадрової роботи управління житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Одеської міської ради, безпартійний, висунутий Одеською міською організацією Соціалістичної партії України.

ШЕВЦОВ ІГОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
1964 р. н., освіта вища, місце проживання: м. Одеса, фізична особа-підприємець, безпартійний, висунутий Одеською міською організацією партії «Справедливість».

ЯБЛУКОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА
1979 р. н., освіта вища, місце проживання: с. Троїцьке Біляївського району Одеської області, завідуюча педагогічною частиною Державного закладу «Дитячий спеціалізований (спеціальний) санаторій «Люстдорф», член Політичної партії «Інформаційна Україна», висунута Одеською міською партійною організацією Політичної партії «Інформаційна Україна».

Границы и участки:

Виборчий округ №53

Орієнтовна кількість виборців в окрузі –12472чол.

  • 51303
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул. Дача   Ковалевського, 85,

    Одеська   загальноосвітня

    школа –   інтернат № 5 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради

    Одеської   області

    2364

    вул.   Верхня – 8;

    вул. Миколи   Гумільова (Щербакова) –  1,   1-а,  2, 3, 5, 5-а, 6, 7, 8, 9,   9-9-а, 9-б, 10, 11, 12, 13, 13-а, 13-б, 13-в,  14, 14-а, 14-а/2, 14/2, 15, 15-а, 15-б, 16, 16-а, 17-а,   18, 19, 19-а, 20, 21, 21-а, 22, 24, 24-а, 26, 26/1, 26/2;

    вул. Дача   Ковалевського ( Амундсена ) — 1, 2, 2/2, 2/6, 3, 3-а, 4, 5, 6, 7, 7-а, 8,   8-а, 9, 9-а, 9-б, 11, 12, 13, 13-а, 13-б, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 22/1, 22/2,   22/3,  23, 23-а, 23-б, 24, 24/1,   24/2, 24/7, 24/8,  25, 25-а,  25-б, 26, 26-а, 27, 28, 29, 29/3, 30,   30-а, 30-б, 34-а, 34-б, 34-в, 32, 32-а, 34, 35, 36, 36-а, 37, 37-а, 38, 38-а,   38/1, 39, 39-а, 40, 40-а, 40-б, 41, 41-а, 42, 42-а, 43, 44, 45, 46, 47, 47-а,   48, 48/2, 49, 50, 50-а, 51, 51-а, 52, 52-а, 53, 54, 55, 56,  56-а, 57, 58, 59, 60, 61, 61-а, 62,   62-а, 63, 63/1, 63/2, 63/5, 64, 66, 66-а, 67, 67-б, 68, 69, 69-а, 70, 72, 73,   74, 74/4, 74/5, 75, 76, 77, 77/79, 78, 79, 80, 81, 81-а, 81-б, 81-в, 81-г,   81-д, 81-е, 81-л, 81-м, 81-н, 81-є, 81/1, 81/2, 81/5, 81/10, 81/12, 81/13,   81/14, 81/21, 81-ж, 82, 83, 83-а, 83/1, 83/2, 83/3, 83/4, 83/5, 83/6, 84, 85,   85-а, 85-а/4, 85/3, 85/4, 86, 88, 89, 89-а, 89-а/1, 89-а/2, 89-а/3, 89-а/4,   89-а/5, 89-б, 90, 92, 94, 96, 96-б, 97-б, 98, 100, 100-а, 101, 102, 102-а,   103, 103/4, 104, 105, 106, 107, 108, 108/2, 108/3, 109, 110, 110-а, 111,   111-а, 111-б, 111-в,      111-г, 111-д, 112, 112-а, 113,   114, 116, 116-а, 116-б, 117, 119, 119-а, 122, 123, 124, 126, 126-а, 127,   127/1, 127/2, 127/3, 127/4, 127/5, 130, 132, 132-а, 132-а/2, 134, 136, 136-а,   140, 140/6, 140/14, 142, 142-а, 142/5, 142/8, 144, 144-а, 144-в, 144/1,   144/2, 144/3, 144/4, 144/5, 144/6, 144/7, 144/10, 172;

    вул.   Перлинна (Зелена ) – 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 6-а, 8 , 9, 10, 12,  16, 22, 26, 26/1, 31, 33, 34, 36, 41,   44, 45, 46, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 62/2, 64, 65;

    вул.   Колгоспна —  1, 2, 3, 3-а, 4,   4-а, 5, 6, 7, 7-а, 8, 8-а, 9, 9-а, 9/1, 10, 11, 11-а, 12, 13, 14, 14-а, 15,   16, 17, 17-а, 18, 19, 20, 21, 22, 21-а, 23, 23-а, 24, 25, 25/1, 26, 27, 27-а,   28, 29, 30, 31, 33, 35;

    вул.   Марії Демченко — 1, 1-а, 2, 2-а, 2-б, 2-в, 3, 4, 4-а, 5, 7, 8, 8-б, 9,  10, 10-а, 10-б, 11, 12, 13, 14, 15,   16, 16-18, 17, 18, 18-а, 19, 19-а, 20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 24/1, 24-а, 25,   26, 27, 28, 29, 29-а, 29-б, 30, 30-а, 31, 31-а, 31-б, 32, 32-б, 33, 34, 34-а,   34-б, 36, 36-а, 38, 38-а, 38-б;

    вул.   Магнітогорська — 1/2, 1/3, 1-а, 1-б, 1-в, 2, 2-а, 3, 3/5, 3-а, 3-в, 4, 4-а,   5, 6, 8, 9, 10, 12, 12-а, 14, 14-а, 16, 18, 20, 20-а, 24, 26, 28;

    вул.   Рибальська — 1, 2, 2-а, 3, 3-а, 4, 4-а, 5, 6, 7, 7-а, 7-б, 7-в, 8, 8-а, 9,   9-а, 9-б, 10, 11, 11-а, 12, 12-а, 13, 13-а, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 20-а,   20-б, 20-в, 20/1, 20/7, 21, 22, 22-а, 22/2, 23, 23-25, 24, 25, 26, 27, 27-а,   27-б, 28, 29, 29/2, 29-а, 30, 30-а, 31, 32, 32/1, 32/2, 32/3, 32/4, 32/5,   32/6, 32/7, 32-а, 32-б, 32-в, 32-е, 32-г, 33, 33-а, 33-б, 34, 35, 35-а, 36,   36/1, 37, 38, 38/1, 38/2, 39, 39/1, 39/2, 39-а, 39-б, 40, 40-а, 40/1, 40/2,   40/3, 42, 43, 45, 45/1, 45/2, 47, 49, 51, 55, 55/1, 55/2, 57, 59, 61, 63, 65,   67, 68, 69, 69/1, 69/1-а, 69/2, 71, 73, 73-а, 76;

    вул.   Рибальська балка – 1, 1-а, 1-г, 1-д, 2, 2-а,  3, 3-а, 3-б, 3/4, 3/5, 3/11, 3/16, 3/27, 3/28, 3/30, 3/33,   3/39, 3/41, 3/43, 3/46, 3/47, 3/48, 3/49, 4, 4-б, 6, 6-а, 6-б, 8, 8-а, 8-б,   10, 10-а, 10-б,12, 12-а, 14, 16, 18, 18-а, 20;

    вул.   Садовського – 1, 1-а,  2, 2-а, 3,   4, 4/2, 4-а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11-а, 11-б, 12, 12-а, 13, 13-а,   13-б,  13-в, 14, 14/2, 14-а, 15,   15-а, 15-б, 16, 17, 17-а, 18, 18-а, 19, 20, 21, 22,              22-а, 22-б, 22/2, 23, 24, 25, 27, 27-а, 28, 29, 30,  30-а, 31, 31-а, 32, 33, 35, 37, 37-а,   39, 41, 41-а, 43, 45, 45-а, 45-б, 47;

    вул.   Саксаганського – 1, 1-а, 1-б, 2, 3, 4, 5, 6, 6-а, 6-б, 7, 7-а, 8, 9, 9-а, 10,   11, 12, 12-а, 12-б, 13, 14, 15, 16, 16-а, 17, 17-а, 18, 18-а, 19, 19-б, 19/2,   20, 21, 22, 22-а, 23, 24, 25, 25-а, 25-б, 25-в, 26, 27, 28, 29, 29-а, 31,   31-а, 33, 35, 35-б;

    вул. Художника   Федорова (Пархоменка) – 1, 1/2, 1/3, 2, 2-а, 3, 4, 4-а, 5, 5-а, 5/7, 6, 7,   7-а, 7-б, 8, 8-а, 9, 9-а, 9-б, 9-в, 10, 10-а, 10-б, 11, 12, 12-а, 13, 14,   14/1, 14/6, 14-а, 15, 16, 16-а, 16-б, 17, 17-б, 17-в, 17-д, 18, 18-а, 19,   19/3, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 28-в, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 40;

    пров.   Водний – 1, 2, 3, 3-а, 4, 4/3, 4-а, 4-а/1, 4-б, 4-в, 4/6,5, 5/1, 5/3, 5/4, 6,   7, 7-а, 8, 9, 9-а, 11, 11-а, 11-б, 11-в, 11-г, 13,  13-а, 17, 17-а, 19, 19-а, 21;

    вул..   Вєтрова — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 15, 15-а;

    пров.   Ковалевського – 1, 2, 2-а, 3, 5, 6, 7, 9, 11;

    пров.   Колгоспний 1-й — 1, 1-а, 1/1, 2, 3, 4, 4-а, 5, 6, 6-а, 7, 7-а, 9;

    пров.   Колгоспний 2-й — 2, 4, 6, 6-а, 8, 8-а, 9, 10, 10-а, 12, 12-а, 13, 14, 16,   16-а, 17, 29, 31, 35,  39;

    пров.   Косий – 1, 3;

    пров.   Марії Демченко – 2, 2/3, 2/5-а, 7;

    пров.   Магнітогорський 1-й –  1, 1-а,   1-б, 3, 3-а, 3/7;

    пров.   Маячний –  1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5,   1/6, 1/7, 1/8, 3, 3-а, 3/2, 3/3, 3/4, 4, 4-а, 4-б, 4-в, 4-г, 4-д, 5, 5/2,   5/3, 5/5, 6, 7, 9;

    пров.   Павлова – 1, 2, 2-в, 3, 5, 5-а, 5-в, 5-д,  5/1, 5/2, 7;

    пров.   Панченка – 1, 1-а, 1/1,2, 2-а, 3, 3/1, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 12/1, 12/3,   12/4, 12/5, 12/6, 12/7, 12/8, 12-а, 12-б, 12-в, 13;

    пров.   Радісний – 2, 3, 5, 5-а;

    пров.   Рибальський – 1, 2, 2-а, 3, 3-в, 3/5, 3-а, 4, 6;

    пров.   Рульовий – 1, 1-а, 1-б, 1/10, 2, 2-а,    3, 3-а, 4, 4-а, 6, 8, 8-а, 10, 10-а, 12;

    пров.   Електричний – 4, 4-а;

    вул. Дача   Ковалевського, 111 – Національна спілка письменників України підприємство   Одеський будинок творчості письменників

  • 51304
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Естонська, 2,

    «Центр   морських геологогеофізичних вишукувань «Одесморгеологія»

    2451

    вул.   Аграрна – 3, 5, 7, 9, 13, 15, 21, 25, 27, 29, 30,  32;

    вул.   Академіка Вавілова — 1, 1-а, 1-б, 2, 2-а, 2-б, 2-в, 2-г, 2-д, 3, 4, 4/1, 4-а,   4-б, 5, 5-а, 5-в, 7, 7-а, 8, 9, 9-а, 9-б 10, 10-а, 11, 11-а, 11-б, 11-в,   12-а, 12-б, 12, 13, 15, 15-а, 18, 18-а, 20, 20-а, 20-б, 20-в, 22, 24, 24-а,   26, 26-а, 26-б, 28, 28-а, 28-б, 30, 32, 34, 36, 36-а, 36-б, 36-в, 36-д, 38,   38/1, 38-а, 40, 40-а, 40-б, 40-в, 42, 44, 44-а, 44-б, 44-в, 45, 50, 50-а,   50-б, 50-в, 52-г, 52, 52-а,    52-б, 52-в, 54, 54-а, 54-б, 54-в, 56, 56-а, 56-б, 56/1, 58, 58-а, 6,   60, 60-а, 60-б,  60-в, 62, 64,   66, 68, 70, 72, 72-а, 74, 74-а, 74-б, 76, 76-а, 76-б, 76-в, 76/2;

    вул.   Академіка Вільямса — 1, 1-а, 1-б, 1-б/3, 1-в, 2, 2-а, 2-а/2, 2-б, 2-в, 2-г,   3, 3-а, 4, 4-а, 4-б, 5, 5/1, 5/2, 5/3, 5-а, 5-б, 6, 7, 7/2, 7-а, 8, 8-а, 9,   9-а,  10, 10-а, 11, 11-а,  11-б, 12, 12-а, 13, 13/1, 13/2, 14,   15, 15-а, 15-б, 16, 17, 17-а, 17-б, 17/2, 18, 19, 19-а, 19-б, 20, 20-а, 20-б,   21, 22, 23, 24, 24/1, 24/2, 24/3, 24/4, 24-а, 24-б, 25, 25-а, 25-в, 26, 26-а,   26-б, 27, 28, 28-а, 28-б, 28-в, 29, 30, 30-а, 30-б, 31, 31/1, 31/2, 31/5,   31/6, 31/8, 31-д, 32, 32-а, 33, 34, 34-а, 35, 35-а, 36, 36-а, 36-б, 37, 37-б,   38, 38-а, 39, 39-б, 39-в, 39-г, 40, 41, 41-а, 41-б, 41-в, 41-г, 41-ж, 42, 43,   43/1, 43/3, 44, 44-а, 44-б, 44-в, 45, 45-в, 45/1, 45/2, 45/3, 46, 46-а, 47,   47/1, 48, 49, 49-а, 50, 50-б, 51, 52, 52-а, 52-б, 52-в,  52-г, 53, 53/1, 54, 54-а, 54-б, 54/1,   54/3, 54/2, 55, 56, 56-а, 56-б, 57, 58, 58-а,  60, 60-а, 60-б, 61, 61-б, 62, 63, 65, 67, 67-а, 69,  71, 71-а, 74-а, 74-б, 76, 76-в, 76/2;

    вул.   Білоруська  — 4, 6, 8, 10, 10-а,   12, 14, 16, 18, 18-а, 2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38;

    вул.   Вершинна – 1, 1-а, 2, 3, 4, 4-а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10-а, 10-б, 10-в, 10-г,   11, 11-а, 12, 13, 14, 14-а, 15, 16, 17, 19,  21, 21-а, 23, 25, 25-а, 27, 29, 31,  31-а, 33;

    вул.   Вітебська — 1, 1-а;

    вул.   Вірського (Весняна) — 1, 2, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34;

    вул.   Дундича (Чапаєва) — 1, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 2, 3, 3-а, 4, 4-а, 5, 5-а, 5-б, 6,   6-а, 6/3, 6/4, 7, 7-б, 8, 8-а, 8-б, 8-б/1, 8-г, 9, 9-а, 9-б, 9-б/1, 9-в, 11,   12, 12-а, 12-б, 13, 14-а, 15, 16;

    вул.   Омська — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9-а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15-а, 16,   17, 18, 19,  20, 21, 22, 23, 24,   25, 26, 27, 28, 29, 30, 30-а, 31, 32, 33, 34, 35, 36;

    вул.   Відважних  — 2, 2-а, 4, 6,   8,  8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18,   20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 38-а, 40, 42, 44, 44-а, 46, 48, 50;

    вул.   Правди — 1, 1-а, 2, 3, 3-3а, 3/1, 4, 4-а, 4-б, 5, 6, 6-а, 7, 9,11, 12, 13,   14, 15,16, 17, 18, 18/1, 19,  20,   21, 22, 23, 24, 24-а, 25, 26, 27, 28, 29, 29/1, 30, 31, 31/1,  32, 33, 34, 35, 35/1, 36, 37, 38, 39,   40, 41, 41/1, 42, 43, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 51, 53;

    вул. Студена   — 1, 2, 2-а, 3, 4, 5, 6, 6-а, 7, 8, 9 10, 11, 11-а, 12, 13, 14, 15, 16, 16-а,   17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 25-а, 26, 27, 27-а, 28, 29,  30, 31,  31-а, 32, 33, 34, 35, 35-б, 36;

    вул.   Танфільєва (Мічуріна) — 2, 2-а, 2-б, 2-в, 2-г, 2/2, 2/4, 3, 4, 4-а, 4/1, 4/2,   5, 5-а, 6, 7, 7-а, 7-б, 7-в, 7-г, 8, 8/2, 9, 9-а, 9/2, 10, 11, 12, 13, 15,   15-а;

    вул.   Естафетна — 2, 3, 3-а, 4, 4-а, 5, 7, 11, 12, 13, 13-г;

    вул.   Естонська — 1, 3, 4, 5, 5-а, 6, 6-а, 6/1, 7, 7-в, 8, 8/1, 9, 9-а, 9/1, 10,   11, 12, 12-а, 12-б, 12-в, 12-г, 13, 14, 14-а, 14-б, 14-в, 15, 15-а, 16, 17,   19, 20, 20/1, 20-б;

    вул..   Яблунева – 5, 6, 6-а,  23, 26,   27, 31;

    вул.   Якутська — 2, 4, 6, 6-а с/б, 8, 10, 13-а;

    вул.   Ямська  — 1, 2, 2-а, 2-б, 2-в, 3,   4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 13-а, 15, 16, 17, 17-а, 19,  21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;

    пров.   Академіка Вільямса –  2, 2-а, 3,   3-а, 4, 5, 7, 7-а, 8, 8-а, 9, 10, 15-а, 15-б, 17, 19, 21;

    пров.   Правди – 1, 2, 4, 6, 8, 10, 53, 57, 59;

    пров.   Танфільєва (Мічуріна) – 2;

    пров.   Естонський – 1, 1-а, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 11;

    пров.   Амундсена 1-й — 1, 1/11, 2, 2-а, 2-б, 2-в, 2/2, 2/3, 2/11, 3, 4, 5, 5-а, 6,   7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13-а, 13-б, 14, 15, 15-а, 17. 17-а, 18, 19, 19-а,   19-б, 20, 20-а, 21, 22, 22-а, 24, 24-а;

    пров.   Амундсена 2-й — 1, 2, 2-а, 3, 3/4, 3-а, 4, 4/4, 4/5, 4/6, 4/9, 5, 5/3, 5/5,   5-а, 6, 6-а, 7, 8, 9, 10, 11, 11-а, 12, 13, 14, 15, 15-а, 16. 16-а, 17, 17-а,   19, 19-а,  20, 21, 22, 22-а, 23,   24, 24-а, 25, 25-а, 26, 27, 27-а, 28, 29, 29-а, 30, 31, 32, 33, 34, 34-а,   60-а;

    пров.   Амундсена 3-й – 6/2, 6/7;

    вул. Дача   Ковалевського, 127 — Військова частина А-2800

  • 51305
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    просп.   Свободи, 33,

    Палац   культури

    СТОВ   Агрофірма «Нива»

    1516

    вул.   Берегова – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;

    вул.   Зелена (Ак. Гамалія) — 2, 2-а, 4, 4-а, 6, 6-а, 8, 8-а, 10, 12, 12-а, 14, 15,   16, 18, 18-а, 20, 22, 24, 26;

    вул.   Василя Симоненка (Тельмана) — 2, 4, 4-а, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 14-а, 16, 18,   20, 22,   22-а, 22-б, 24,   26, 28, 30, 30-б,  32, 32-а, 34,   36, 36-а, 37-а, 38, 39-а, 40, 42

    вул..   Венгера – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,   20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32;

    вул.   Володі Дубиніна — 2, 4, 6, 7-а, 7-б, 8, 9, 10, 10-а, 10-д, 11, 12, 12-а,   12-б, 13,  14,  15, 16, 16-а, 17, 18, 19,  20, 21, 21-а, 23, 25;

    вул.   Карла Лібкнехта — 1, 1-а, 2, 3, 3-а, 3/4, 4, 4-а, 5, 6, 6-а, 7, 7-б, 8, 8-а,   9, 9-а, 10, 10-а, 10-д, 11, 11-а, 11-б, 12, 13, 13/1, 13/2. 13/3, 14, 14-б,   15, 15-а, 16, 16-б, 17, 17-а, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 22-а, 23, 23-а, 23-б,   25, 27, 29, 29/1, 29/3, 29/4, 31, 31/4, 35;

    вул.   Друга — 1, 2, 3, 4, 4-а, 5,  6,   7, 8, 9, 9-а, 10, 11, 11-а, 12, 13, 14, 15, 15-а, 16, 16-а, 17, 18,   18-а,  19, 20, 21, 21-а, 21-б,   22, 23, 24, 24-а, 25, 25-а. 26, 26-а, 27, 27-а, 28, 28-а, 29, 29-а, 30, 31,   32, 32-а, 34, 36;

    вул. Зелена   Балка — 7, 7-а , 55, 92;

    вул..   Крутоярська – 7-а, 30;

    вул.   Макарова — 1, 2, 3, 3-а, 4, 5, 5-а, 6, 7, 7-а, 8, 9, 9-а, 9-б, 10, 11, 12,   13, 13-а, 14, 14/1, 16, 16-а, 16-б, 16-в, 18, 18-а, 19, 20, 22, 24, 26, 26-а,   26-в, 28, 28-а, 28-б, 30, 32, 32-а, 34, 36, 38;

    вул.   Перша — 1, 2, 3, 3-а,  4, 5, 6,   7-а, 8, 9, 10, 11, 11-а, 12, 13, 13-а, 14, 15, 16, 16-а, 16-б, 17, 17/19, 18,   19, 20, 20-а, 21, 22, 23, 24, 24-а, 25, 25-а, 26, 27, 27-а, 27-б, 28, 28-а,   29,  30, 31, 33, 35, 37, 39, 41,   43;

    вул.   Польова — 3, 7, 9, 11, 11-а, 12. 13, 14, 15, 16, 18, 19, 21;

    вул.   Корнія Чуковського (Садова) — 2, 4, 6, 6-а, 8, 17;

    просп.   Свободи — 1, 1-а, 2, 2-а, 3, 4, 5, 5-а, 5-б, 7, 7-а, 8, 9, 10, 11, 12, 13,   14, 15, 15-а, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27-а, 28, 29,   30, 31, 32, 34, 36, 36-а, 37, 39-а, 41, 43, 45, 47, 47-а, 47-б, 47-в, 49,   49-а, 51, 53, 55, 57, 57-а, 59, 61, 63, 65, 65-п, 67, 69, 69-а, 71, 71-а, 73,   73-а;

    вул.   Сьома — 1, 2, 3, 6, 10;

    вул.   Третя — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 30;

    вул.   Центральна – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20;

    вул.   Дукова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,   20, 21, 22, 23, 25;

    вул.   Стеценко – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19,   20, 22, 24, 26;

    вул.   Ткачова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;

    вул.   Прикордонна – 1, 2, 4, 7, 17;

    пров.   Верф’яний — 1, 1-а, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9,  11, 13-а;

    пров.   Карла Лібкнехта (Загородній) — 1, 2, 3, 4, 4-а, 5, 5-а, 6, 6-б, 7, 7-б, 8, 9,   9-а, 11,         11-а, 12, 13, 14, 14-а, 15, 16, 16-а, 18, 23, 29, 31/4;

    пров.   Садовий — 4

  • 51306
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    просп.   Свободи, 91,

    Одеська   загальноосвітня школа

    № 85   І-ІІІ ступенів

    Одеської   міської ради

    Одеської   області

    1534

    вул.   Амбулаторна – 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/1, 9, 10, 11, 13, 15;

    вул.   Василя Симоненка (Тельмана) —  1,   3, 5-а, 7, 9, 9-а, 11, 13, 15, 17, 17-а, 19, 21, 23, 25,  27, 29, 31, 33, 35. 37, 39, 40-а, 41,   43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49-а, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 71;

    вул.   Джерельна — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 19, 21, 27;

    вул. Зої   Космодем'янської – 1, 1-а, 2-а, 3, 3-а, 4, 4-а, 4-в/1, 4-в/2, 5, 5/14, 5-а,   5-а/23, 7, 9, 9-а, 10, 12, 13, 13-а, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 20-а, 21,   22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 40-а,   42,  43, 44, 45, 46, 48/1, 48/2,   52, 54-а, 54-б, 56, 58;

    вул. Лізи   Чайкіної – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;

    вул.   Макарова — 15, 17, 19, 21, 23, 40, 40-а, 40-а-1, 40-б, 42-а, 44, 46, 46-а,   48, 50, 52, 54, 56, 58, 58-а, 60, 62, 62-2, 64, 66, 66-а, 68, 68-а, 68/1,   68/2, 68-3, 68-4, 68-6, 70, 74;

    вул.   Сухолиманна (Подвойського) — 1, 2, 3, 3-а, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15,   16, 17, 18, 18-е, 18е/2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 28-а, 30, 31, 31-а,   32, 33, 34, 36, 38, 39, 39/1, 39/3, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 49-а,   51, 53;

    просп.   Свободи — 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 58-а, 58/6, 60, 62, 66,   68, 70, 72, 74, 74-а, 75, 75-б, 76, 76-а, 77, 78, 79, 80, 82, 85, 87, 89, 90,   92, 92-а, 94, 95, 95/1, 95-а, 96,    100, 101, 103, 105, 109, 111, 113;

    вул. 411   – ої батареї (пров. 411-ої батареї)    1, 3, 3/1, 5, 6, 6/2-а, 6-г, 7, 7-а, 8, 8-а, 9, 9-а, 10,  10-а, 12, 12-а, 14;

    вул.   Політкаторжан – 1, 1-а, 1-б, 1/1, 1/2, 1/3, 1/4, 1/5, 1/6, 1/7, 1/9, 1/16, 3,   3/1, 3/2, 3/3, 3/4, 5, 5/1, 5/2, 5/5, 5/6, 5/7, 5-а, 7,  9, 9-а, 9/4, 9/5, 11, 11/3;

    вул.   Прибережна – 6;

    вул.   Іванівська – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;

    пров.   Амбулаторний  1-й —  1, 2, 3, 4, 4-а, 5, 6. 7, 7-а, 8, 9,   10, 11, 12;

    пров.   Амбулаторний  2-й —  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7-а, 8, 8/2, 9,   10, 11, 12,  12-а;

    пров. Зої   Космодем’янської – 24;

    пров.   Червоних партизанів –  1, 3, 5;

    пров.   Раїси Сергієнко (Червоної гвардії , Червоногвардейський) –  2, 2-а, 4, 6, 6-а, 8, 8-а, 10, 12,   14;

    пров.   Приморський – 1, 2, 4, 5, 11;

    пров.   Проїзний  1-й — 1, 2, 3, 3-а, 4,   5, 6, 6-а, 7, 7-а, 8-а;

    пров.   Проїзний  2-й — 1, 1-а, 1-б, 2,   3, 3-а, 4, 5, 5-а, 6, 7, 8, 9 10, 11, 12, 13;

    пров.   Проїзний 3-й – 16, 23, 28;

    пров.   Ушакова –  5, 6, 7, 7-а;

  • 51307
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Академіка Вільямса, 85, Навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний   заклад (ясла-садок) комбінованого типу – спеціальна загальноосвітня   школа   І ступеню для дітей   з вадами зору» № 310

    2159

    вул.   Академіка Корольова — 75, 79/1, 81, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6, 81/7,   83, 83/1

  • 51308
  • Одеська   обл., м. Одеса,

    вул.   Ільфа і Петрова, 45,

    Одеська   загальноосвітня школа

    № 89   І-ІІІ ступенів

    Одеської   міської ради

    2448

    вул.   Архітекторська —  12 , 14, 14/1,   16, 16/1;

    вул.   Академіка Корольова – 110, 118 , 118/1, 118/2, 120, 122,

    Одрекс
    Ми використовуємо cookies    Ok    ×