Вместо санатория «Россия» появятся частные коттеджи
1
В ходе сегодняшней сессии горсовета депутаты фактически ликвидировали знаменитый одесский санаторий «Россия», на территории которого теперь построят двухэтажные частные коттеджи. Против этого решения выступили несколько депутатов. В частности, депутат Валентина Козачишина напомнила собравшимся, что санаторий «Россия» был «ветеранским», там лечилиссь ветераны, кроме того, это рекреационная зона, где запрещено строительство, но ее никто не услышал.
Депутат Михаил Шмушкович, в свою очередь, заявил о странностях этого решения — даже он не смог заранее ознакомиться с проектом этого решения, несмотря на его запросы. И все же большинством голосов уничтожение санатория «Россия» было закреплено юридически.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
 |
Куда смотрит новый президент??? новый губернатор? новая власть?
Ответить
|
 |
Туда же куда и раньше смотрели
Я думаю, что для Вас не будет новостью, что «большинства» без участия ПР в горсовете и облсовете просто не будет. Для справки: горсовет ПР — 38 депутатов;«Наша Украина» — 20; БЮТ — 11 и далее по убывающей. Облсовет — ПР — 48 депутатов; Социалисты — 18; БЮТ -13 и далее по убывающей. Информация http://revisor.od.ua/person/ Еще есть вопросы, куда смотрит президент и его партия? Ответ очевиден: в далекое светлое и денежное будущее, к сожалению только их будущее, а не наше с вами
Ответить
|
 |
Этого следовало ожидать. Там территория — мама не горюй, вот же сочно хапанул кто-то
Ответить
|
 |
белые-грабят! красные — грабят! аранжевые- грабят! тут еще бело-голубые грабят! не ХОЗЯЕВА СТРАНЫ-А РАДУГА ЕПТ ИХ МАТЬ(продажные наглые безсовестные зажравшиеся рожи)!!!
Ответить
|
 |
Почему Леха не вмешивается? Ведь надо что-то предпринимать!
Ответить
|
 |
Да уж, грабят
Вот только подавать инфу надоть не так, как хоцца, а в полном объеме. Пацаны «забыли» проинформировать, что окромя всего прочего на территории бывшего санатория будет построена и новая больница Скорой помощи. Глядишь, и лехе-медсестре там местечко найдется по профилю образования
Ответить
|
 |
Кентурион -хэрэ мандеть! « кроме того, это рекреационная зона» что-то вы в царьков и по
уистов играете!!! есть законы, нормативные акты! общепринятые правила! что еще тебе сказать?! ХОЧУ ПРОДАМ И ВСЕ?! ЗАЕПАЛИ СВОИМИ«ЭЛИТНЫМИ»КАТЕДЖАМИ! НЕ ПРОЙТИ НЕ ПРОЕХАТЬ-ЧАСТНАЯ ТЕРРИТОРИЯЯЯЯЯЯ ВО БЛЯ ПИТАРАСЫ ОНИ И ТЫ!
Ответить
|
 |
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=254%EA%2F96-%E2%F0 Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об\'єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Кожний громадянин має право користуватися природними об\'єктами права власності народу відповідно до закону. Власність зобов\'язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству. Держава забезпечує захист прав усіх суб\'єктів права власності і господарювання, соціальну спрямованість економіки. Усі суб\'єкти права власності рівні перед законом. Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону. Стаття 56. Кожен має право на відшкодування за рахунок держави чи органів місцевого самоврядування матеріальної та моральної шкоди, завданої незаконними рішеннями, діями чи бездіяльністю органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб при здійсненні ними своїх повноважень.
Ответить
|
 |
Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах, а також об'єкти їхньої спільної власності, що перебувають в управлінні районних і обласних рад. { Офіційне тлумачення частини першої статті 142 див. в Рішенні Конституційного Суду N 11-рп/2001 ( v011p710-01 ) від 13.07.2001 } Територіальні громади сіл, селищ і міст можуть об'єднувати на договірних засадах об'єкти комунальної власності, а також кошти бюджетів для виконання спільних проектів або для спільного фінансування (утримання) комунальних підприємств, організацій і установ, створювати для цього відповідні органи і служби. Держава бере участь у формуванні доходів бюджетів місцевого самоврядування, фінансово підтримує місцеве самоврядування. Витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою.
Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції. Обласні та районні ради затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку відповідних областей і районів та контролюють їх виконання; затверджують районні і обласні бюджети, які формуються з коштів державного бюджету для їх відповідного розподілу між територіальними громадами або для виконання спільних проектів та з коштів, залучених на договірних засадах з місцевих бюджетів для реалізації спільних соціально-економічних і культурних програм, та контролюють їх виконання; вирішують інші питання, віднесені законом до їхньої компетенції. Органам місцевого самоврядування можуть надаватися законом окремі повноваження органів виконавчої влади. Держава фінансує здійснення цих повноважень у повному обсязі за рахунок коштів Державного бюджету України або шляхом віднесення до місцевого бюджету у встановленому законом порядку окремих загальнодержавних податків, передає органам місцевого самоврядування відповідні об'єкти державної власності. Органи місцевого самоврядування з питань здійснення ними повноважень органів виконавчої влади підконтрольні відповідним органам виконавчої влади.
Ответить
|
 |
Вы верите? Это ж Аднан Кидван будет строить!!! Повырубает и понасторит как в санатории Горького, где под самые окна санатория вырубили вековые деревья и настроили коттеджи.
Ответить
|
 |
Ну, если Вы в теме, санаторий Россия был продан еще в приснопамятном 1992-м годе..
Градобоснование того, что утвердили сейчас на сессии, было утверждено ще в 2004-м годе. Не припоминаете, кто тады при власти в городе был??
А касательно санатория им. Горького — к нему ручонки отнюдь не Кивана, а нашего «правдоруба» и «борца» марадонны тянутся
Ответить
|
 |
Марков никому не рассказывает, но там будет свалка, в назло Гурвицу!
Ответить
|
 |
Всё для Одесской громады
стараются.
Ответить
|
 |
Вот бы, действительно, Сталина сейчас!
Ответить
|
 |
Сталиным здесь уже не обойтись. Последний контрольный отстрел рукамиводящих работничков проводился аж в 1938 году. Сейчас — патронов не хватит, расплодились как тараканы на кухне коммунальной квартиры. Начинаю задумываться, сейчас бы Нестора Махно не помешало. Тот лупил белых, пока не покраснеют, и красных, пока не побелеют. За помаранчевых и тех, что «ПРАЦЮВАЛИ» — уже не говорю.
Ответить