|
Попри черговий блекаут, що настав унаслідок ворожих ударів по об'єктах енергоінфраструктури вночі на 10 грудня, одеська Аркадія продовжила працювати, вселяючи оптимізм людям, які кинулися до цієї невеликої оази світла. Увечері кореспондент «Думської» прогулявся аркадійською алеєю і доповідає, що більшість кафе і ресторанів не зламалися під натиском терору російських нацистів. Підживлюючи освітлення від генераторів, у них, як ні в чому не бувало, продовжують наливати каву й алкогольні напої. Не здригнулися й атракціони, які також крутяться і виблискують ілюмінацією серед оточуючої гнітючої темряви аварійних відключень. Тир так само працює при світлі економних LED-світильників на батареях, тож одесити, які прогулюються по узбережжю, можуть трохи випустити пару, палячи по мішенях. Однак, щойно виходиш з Аркадії, оптимізму стає менше — вуличне освітлення не працює, міський електротранспорт відпочиває, а пересування тротуарами можливе тільки з ліхтариками в руках. Фото Сергія Смоленцева СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






























