maristella



Удар по тилу агресора: українські дрони вразили оборонний завод, НПЗ та базу «шахедів», які били по Одесі (відео)


Аеродром зберігання «шахедів» в Приморсько-Ахтарську, військовий завод «Електроприлад» та декілька НПЗ в росії атакували в ніч на 2 серпня українські безпілотники.

Удар по важливим військовим об’єктам ворога підтвердили у Генштабі Збройних сил України.

«Підтверджено влучання в підприємства нафтопереробної галузі країни-окупанта – Рязанський та Новокуйбишевський НПЗ. Також, українські дрони успішно атакували базу пально-мастильних матеріалів «Анна нафтопродукт» у Воронезькій області рф. Крім того, уражено підприємство АТ «Пензське виробниче об’єднання «Електроприлад», яке спеціалізується на виробництві захищених телекомунікаційних комплексів, криптографічних засобів зв’язку та друкованих платах для військової техніки. Зафіксовано численні вибухи та пожежі на території цих об’єктів», — ідеться у повідомленні.

Також за інформацією СБУ, дрони вдарили по місцям зберігання й запуску «шахедів», які атакують Україну — військовий аеродром «Приморсько-Ахтарськ» у Краснодарському краї. На місці виникла пожежа.

У командуванні наголосили, що атака стала відповіддю на нещодавні удари росії по українських містах, вбивства і поранення мирного населення.

За словами військового оглядача «Думської» Віктора Босняка, ураження російського пускового майданчика для «шахедів», з якого завдавалися удари по Одесі, — один із ключових успіхів останньої атаки Сил оборони.

«Масштаби ударів наростають, Сили оборони продовжують системну вогневу дію на тил противника, — каже Босняк. — Це повинно позначитися, звісно, на ситуації на фронті, хоча, звісно, не так лінійно, як хотілося б. Особливо тішить «смачний» удар по пункту пуску «шахедів» у Приморсько-Ахтарську. Звідти запускають їх, у тому числі й по Одесі. Хотілося б, щоб цей удар стався в той момент, коли вони готувалися до нового пуску, і тоді була б уражена якась кількість цих ударних безпілотних апаратів. Це напевно врятувало багато життів, і це дуже добре. Ну і загалом удар по НПЗ — це удар по системі постачання російської армії паливом, «кров'ю» війни. Удар по заводу електроприладів — це удар по оборонці, що теж важливо. Це елементарні схеми, мікросхеми, що використовуються у військовій техніці, у тому числі й у безпілотних апаратах. І ураження різних пунктів логістичних центрів теж важливо, оскільки це зриває поставки всього необхідного для російської армії».


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Иван Иванов
Коментар порушує правила нашого сайту та був видалений.
   Відповісти    
Евгений Блиновский
Хорошо горит! )))
   Відповісти    
GideonSword
Дуже гарно, добрі новіни на уікєнд!
   Відповісти    
Неравнодушный
На россиян смотрят из других государств и понимают что путин со своей дебильной войной выжил из ума. Только как это безумие прекратить, пока даже Трамп не знает. При этом путин всячески пытается доказать что в  этой несправедливой русской войне виноваты Украина и коллективный Запад, а он вынужден был творить варварство в отношении соседнего государства. Как ни странно, но россияне «хавают» такое дебильное объяснение.
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Pegasus
Без морды своего фюрера на заставке никак видео не найти?
   Відповісти    

Aртуа
Петр, это патриотический сайт и рожа Путина тут неуместна
   Відповісти    
Pegasus
Желательно повторить.
   Відповісти    
SB211
росію будемо знищувати! всі її підприємства!
місце рюських на смітнику!
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок

southwind
Горить, наче «вічний вогонь». «Вічний вогонь» тупості та хамства. Скільки в цьому вогні, щомиті, згоряє можливостей і прогресивних рішень, здатних реально змінити життя вузьких дегенератів, на краще.
Але ні, це не їхній шлях. Їхній шлях — страждання і приниження, а в кінці шляху — ганебна смерть за царя.
   Відповісти    
Коментар отримав забагато негативних оцінок
Holod
Holod 2 серпня 2025, 21:52     -5      
Главная новость  это удары по НПЗ в россии.

Удары по НПЗ в россии = Удары по энергосистеме Украины.

Лето 2024 года все помнят? Жара и половина суток без света.


Так что всем нам в Украине нужно срочно подготовится к возможным блэкаутам.

Проверить все свои павербанки/генераторы+запас бензина.
Проверить запасы воды на случай обесточенного водопровода.
Не хранить в морозилке много продуктов, которые могут быстро испортиться в отключённом холодильнике.

Впереди ещё один месяц жары. И производство шахедов у противника только увеличивается.
   Відповісти    
southwind
Німецькі нацисти, а після більшовики теж, наполегливо бомбардували це місто. Нічого.., випрямилися, обтрусилися і пішли далі.
Паніка  це не для одеситів. Бути одеситом, це  бути живим і життєрадісним у будь-якій ситуації. А ось провокація паніки  це, як правило, для пропагандистського кремлівського лайна.
І саме в цьому сенс його існування = неминуча і гарантовано мученицька смерть.
   Відповісти    

Евгений Блиновский
Ты, холоп рашистский, видимо забыл, что удары по энергосистеме Украины начались ещё осенью 2022 года, когда ни один российский НПЗ ещё не пострадал. Путать причину и следствие — это для тупых зетников норма…
   Відповісти    

Victor 6932
Бред кацапо нацистской братии. По их бредовой фсб шной методичке, если не бить по нпз, то московия не будет бить по энергетике Украины? Бред подхуящих кацапов.
   Відповісти    
Хозяин скрепостных
По электростанциям и подстанциям рашки тоже можно бить. И я считаю ошибкой руководства Украины, что этого не делали с начала большой войны.
И свинособаки всё время били по энергетике, по газодобыче, по электросетям, а наши не реагировали.
   Відповісти    

Victor 6932
Вполне предсказуемо, что шобло братия Спирта ( владимир степанов, перельмутер и т.п.) и льоньки муда ка абсолютно позитивно относится к комментам кацапского прихлебая Holod, который оправдывает удары  рф по энергетике и инфраструктуре Украины тем якобы, что Украина бьет сейчас дронами по НПЗ рашкостана.
Пропагандисты московии и фсб выдали себя еще раз с головой. Обтекают в дерьме.
   Відповісти    
Victor 6932
«Два 200, еб*ный насос! Вот так пид*расы! "

Ще одна аварія з вини російських окупантів на військовому «Уралі» в Іловайську. «Визволителям Донбасу» дозволено їздити без правил і чавити всіх, хто трапляється їм на шляху. ДТП за їх участю стаються щодня.
   Відповісти    
Victor 6932
Отличная работа! Если бы Украина била по тем ключевым обьектам, по которым надо бить в период войны, а не выполняла указания по запретам наносить удары, война бы, вполне вероятно, уже закончилась.
   Відповісти    
Victor 6932
Спирта и Ко, плюс льоньку муда ка можно поздравить с хорошими прилетами по кацапо нацистам, их братанам!
   Відповісти    
   Правила




22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
1
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
1
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6
12:04 Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції
7
10:27 П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання
9
08:30 Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) фотографии
3
21 червня
21:56 Скандал із турецьким ресторатором, дівчинка, яка зникла в морі, та лихач на BMW: топ-5 одеських новин тижня
18
20:24 Фекальний бунт під Одесою: люди перекрили трасу через прорив нечистот, а влада скинула смердючу рідоту в море
14
19:01 Місто, якого більше немає: в Одесі оживили плівковий архів «інтелігента з камерою» фотографии
3
16:02 В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників (суспільство) фотографии
8
13:00 Аварія на Одеській ТЕЦ: центр міста залишився без світла, а резервний трансформатор за 40 млн так і не запустили (оновлено)
6
11:30 «Велику Русь» пустили на розпалювання, а через багаття стрибали аж до сутінок: на одеському пляжі відсвяткували Івана Купала (фоторепортаж) фотографии
17
08:41 Нічна атака на Одещину: горіло подвір’я приватного будинку
9




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×