artville1

Чорно-синій вечір! Одеський «Чорноморець» розгромив «Олександрії»

Одеський «Чорноморець» розгромив «Олександрію» 5:1 - це одна з найбільших гостьових перемог в історії виступів чорно-синіх у вищому дивізіоні.

Вже до перерви підопічні Романа Григорчука забили 4 м'ячі. Матч, який перевершив всі очікування — одеський клуб продемонстрував якісну і здобув переконливу перемогу.

Початок успіху поклав Віталій Єрмаков. Максим Брагару підступно пробив в площину воріт, голкіпер господарів перевів м'яч в стійку, а Єрмаков першим був на добиванні. Другий гол організував бразилець Дада. Його філіграною передачою скористався Андрій Штогрін. Далі — більше! Максим Брагару і Богдан Бойчук створили момент для Кузика, а Орест сильно і влучно пробив у ближній кут - 3:0. Четвертий гол наприкінці тайму забив Богдан Бойчук, який вдало зіграв на добиванні. Заради справедливості відзначимо, що одесити мали забивати більше — дуже старанно грав Самсон Ієде, але йому не щастило.

Початок другого тайму пройшов за переваги «Олександрії». Але захисники і Данило Варакута не втрачали концентрації. Один гол господарі відіграли, але за кілька хвилин рахунок вже був 5:1. Гол організували гравці, що вийшли на заміну. Зігі Бадібанга, який нарешті залікував свою травму, зробив навіс з правого флангу, а Гай Хадіда блискуче пробив головою. На останні хвилини матчу Роман Григорчук випустив Іллю Уханя — молодий правий захисник дебютував в УПЛ. Гості спокійно довели гру до впевненої перемоги.

А вже в середу на моряків чекає гра 1/8 кубку України проти «Кривбасу» в Одесі.