|
Відкритим полум'ям продовжує горіти місце нічної атаки на Одесу, на місці працюють понад 80 рятувальників і два пожежні потяги. Над містом стелиться чорний дим, його стовп добре видно з віддалених частин Одеси, передають кореспонденти «Думської».
Мешканці певних районів скаржаться, що їм важко дихати. Наразі жодних прогнозів щодо подальшого розвитку ситуації та можливих наслідків ні пожежники, ні мерія не дають. Як повідомила речниця ДСНС Марина Аверіна, зараз рятувальники продовжують гасити резервуари з пальним. Задіяно 82 рятувальники та два пожежні склади «Укрзалізниці». «Пожежа важка, тому ситуацію неможливо прогнозувати», — каже Аверіна. Муніципальна лабораторія проводить моніторинг стану атмосферного повітря (вміст у ньому чадного газу (CO), діоксиду азоту (NO2), озону (О3), твердих частинок продуктів горіння розміром 2,5 мкм і 10 мкм). За інформацією мерії, наразі перевищень норм гранично допустимих концентрацій забруднювальних речовин не зафіксовано. При цьому, за останніми офіційними даними, зранку незначне підвищення рівня забруднення спостерігалось в районі Херсонського скверу та Балківської дороги (чадний газ (CO)), проспекту Українських героїв (фенол) та Балківської дороги (сажа). 


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Чёрный дым валит и валит
Такое впечатление что этот пожар надолго.
Самое отвратительно то что с разных информационных средств идёт информация о том что россия не согласна ни на какие компромиссы, надеясь на своё превосходство во всём, а также на то что Трамп становится на сторону агрессора. Где же та золотая серединка, которая может остановить эту несправедливую войну?
Відповісти
|
 |
Вы постоянно повторяете "несправедливая война", тем самым педалируя комплекс меньшоварстости и внедряя вражеские нарративы, вольно или невольно. Это специально или случайно? Вы считаете, что украинцы ведут несправедливую войну за свою свободу и независимость? Вы не считаете, что наше дело правое и мы победим?
Відповісти
|
 |
Какой же вы, однако. Россия на нас напала без всяких причин. Отсюда — несправедливая война для россии.
Для нас эта война очень даже справедливая — война за свободу и независимость, можно сказать что Отечественная. Я думал что вы это понимаете.
На россии войну стыдливо называют сво, хотя всем понятно что специальная военная операция так долго не может длиться.
А Китай вообще называет эту войну «украинским кризисом» как будто мы сами создали для себя этот кризис, а россия вообще ни при чём.
Как вы считаете, можно называть эту войну русской или российской? Или правильно будет просто русско-украинская война? На первом месте те, кто напали.
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Дурачок, ты, как обычно, написал глупость, а теперь жалко и неуклюже пытаешься оправдаться, разжёвывая очевидное, как будто без твоего «гениального» объяснения все бы растерялись. Это не анализ ситуации — это убогая демонстрация твоего неоправданно завышенного самомнения, не подкреплённого ни умом, ни логикой.
Відповісти
|
 |
твоё шизофреническое мнение здесь не воспринимается.
Відповісти
|
 |
"Такое впечатление что этот пожар надолго".А шо, станом на тепер це ще не довго?! Хоча, в кацапів окремі бази горіли тижнями.
Відповісти
|
 |
. . . довго вже зараз і пожежа не припиняється.
Відповісти
|
 |
Я вибачаюсь, а Балківська дорога хіба є в Одесі?Кожного разу все більш переконуюсь, що в редакції працюють гастарбайтери, або новини чи статті(окрім постійної реклами) пишуть взагалі не з Одеси.
Відповісти
|
 |
є вулиця Балківська, і є Балтська дорога.
Відповісти
|
 |
Я знаю які в моєму місті є вулиці, але автор не знає.
Відповісти
|
 |
Зараз ніхто не знає всіх нових назв вулиць рідного міста після перейменувань. Наприклад, де знаходиться узвіз Блажка Ви знали?
Відповісти
|
 |
Я знав, бо стежу за тим, що відбувається в місті. Але ж ті вулиці не перейменували, навіть назви місцями не міняли.
Відповісти
|
 |
Чекаю на якісь домовленості в Джідді, але ця надія примарна.
Відповісти
|
Правила
|
| 27 червня |
| 21:23 | Бог на бандурі грає, а жінка мерця обіймає: одеситам показали хоррор-мелодраму |
| 19:30 | Хотіли повторити це ще раз і з розмахом, але не вийшло: чому в одеській швидкій немає нової форми 1 |
| 17:01 | Тиждень фекальної аварії під Одесою: нечистоти скидають у море, а чиновники сперечаються, хто має ремонтувати колектор |
| 14:04 | Закриття чи реформа? Румунська громада просить трьох президентів врятувати ліцей на Одещині, а місцева влада заперечує утиски 20 |
| 11:00 | Літо у розпалі: в аквапарку Hawaii тривають тематичні вечірки для всієї родини (на правах реклами)  1 |
| 08:43 | На Одещині мати жорстоко побила п’ятирічного сина: жінку вже раніше судили за смерть дитини (оновлено, фото)  39 |
| 26 червня |
| 21:15 | Світові гіганти проти українських реалій: хто отримає термінали в Чорноморську на 35 років 1 |
| 19:02 | Балканське серце зупинилося: одесити сумують за Батою Недичем  3 |
| 17:20 | ТЦК проти собаки: в Одесі поліція розслідує травмування тварини, а військкомат мовчить 8 |
| 15:19 | Тіньовий бізнес по-одеськи: чиновники у стилі гангстерів ділять місто, а за згорілі кафе платять колишні орендарі  4 |
| 14:17 | Символ свободи та боротьби: в Одесі розгорнули величезний кримськотатарський прапор (фото)  16 |
| 12:01 | Пляжі закриті, але електричка за розкладом: з Одеси запускають модернізований поїзд до Кароліно-Бугазу 11 |
| 10:35 | Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами) 3 |
| 08:27 | Атака на Одещину: одна людина постраждала, без світла залишилися кілька населених пунктів 5 |
| 25 червня |
| 21:58 | Рішення з наслідками: в Одеському університеті Мечникова закривають кафедру історії України, а разом з нею — журфак та істфак 48 |
Статті:
17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
17:06
Летят в сторону Доброслава
17:00
Пивденное/Беляры шахеды
16:36
Что творится в одесской полиции?В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше
13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше
|