|
Рано-вранці 1 грудня мешканці кількох будинків на Болгарській вулиці Одеси, що на Молдаванці, прокинулися від страшного гуркоту: обвалилася верхня частина тильної стіни лівого флігеля будинку №18. Люди не постраждали, але шиферна покрівля будівлі залишилася без надійної опори, повідомляє кореспондент «Думської». За словами мешканців, частина задньої стіни, що залишилася, тримається на чесному слові і в будь-який момент теж може впасти. Крім того, під час першої ж зливи квартири на другому поверсі будівлі, найімовірніше, затопить. Над стелею одеситки Вікторії Кулик зараз практично нічого немає — лише небо. «Будинок старий, за ним ніхто не дивиться. Я вже збилася з рахунку, скільки разів ми зверталися в ЖЕК і в інші інстанції про те, що у нас протікає дах, тріщать стіни і руйнується будинок, але нікому немає до нас діла», — нарікає вона. Володимир Олександрович, у якого квартира теж на другому поверсі цього флігеля, розповів, що після багаторазових звернень до різних служб мешканці намагалися самі робити ремонт. «Ніхто не реагував на наші звернення, тому ми намагалися щось робити самотужки — самі перекривали цей дах, бо він тече, витратили при цьому великі гроші», — пояснює чоловік. Після обвалення стіни сюди приїхав заступник директора департаменту міського господарства Артем Захаров, який пообіцяв провести експертизу. Однак жодних конкретних дій від влади поки що не спостерігалося. Директор комунального підприємства ЖКС «Хмельницький» Валерій Гільов, за словами Вікторії Кулик, днями заявив, що коштів на відновлення будинку в міста немає. Заступник директора департаменту міського господарства Артем Захаров відмовився коментувати «Думській» ситуацію на Болгарській, 18, заявивши, що перебуває на посаді лише кілька днів і має багато інших справ. Чиновник запропонував зв'язатися з ним через деякий час. Побоюючись повного обвалення будинку, зневірені мешканці запросили фахівців, щоб ті підказали приблизний обсяг робіт. Будівельники пояснили, що ремонт виллється в серйозні кошти — треба відселяти людей, повністю міняти перекриття, будувати ще одну стіну, армовану стяжку тощо. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 лютого: Потоп на Люстдорфській дорозі в Одесі: фахівці шукають причину прориву водопроводу (фото, відео) 20 січня: В Одесі звільнили головного тепловика, а ТЕЦ змінила вже третього директора: чи врятує це сезон? |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
RE:Generation: Одесская строительная академия вошла в число вузов, которые будут готовить новое поколение специалистов для восстановления Украины (общество)
Пожизненное для убийц семьи Глодан: полиция назвала имена россиян, которые приказали нанести удар по одесскому ЖК «Тирас»
Видео: В Одессе пьяный мужчина устроил стрельбу возле детской площадки и взорвал гранаты (видео)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
















