Детектор брехні для вчителів і 119 гривень штрафу: в Одеській області пенсіонер бешкетував у школі
Курйозний випадок стався в селі Лабушне Подільського району. Кодимський районний суд визнав місцевого пенсіонера винним у дрібному хуліганстві за скандал, влаштований у школі, передає кореспондент «Думської». Історія сталася у квітні цього року. Пенсіонер прийшов до навчального закладу, щоб забрати свого онука — третьокласника. Він підійшов до класної керівниці, щоб з'ясувати, чому у списках батьків — учасників бойових дій не вказали батька його онука, який є ветераном війни і з 10 жовтня 2025 року вважається зниклим безвісти на фронті в Запорізькій області. Ймовірно, мова могла йти про те, щоб сім'я військовослужбовця була врахована під час надання передбачених для таких сімей пільг або заходів підтримки.
Розмова відбувалася на підвищених тонах, чоловік кричав на весь поверх, грюкав дверима, погрожував вчителям прокуратурою та пообіцяв «всіх відправити служити». Цікаво, що в цій же школі працюють дві доньки чоловіка — вчительки початкових класів та англійської мови. Опинившись під слідством, пенсіонер категорично заперечував свою провину й заявляв, що поліція сфальсифікувала справу. Також він вимагав перевірити вчительку та всіх свідків на детекторі брехні. Подавав відводи судді та саботував засідання, посилаючись на стан здоров'я. До суду його доставляли навіть примусово. Справа розтягнулася на два місяці та сім засідань. У підсумку пенсіонера визнали винним за ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та оштрафували на 119 гривень.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Всех судей на войну. На их места ветеранов
Відповісти
|
 |
Не дай бог. Офис простых решений уже сделал тоже самое с ТЦК, вам понравилось?
Відповісти
|
 |
Все кто у бюджетного корыта должны первыми идти на войну. 1, 5 млн ветеранов есть. Есть кому заменить эту скурвленную мразоту Почему простые люди с нищенскими зарплатами должны воевать за эту погань и погибать?
На х..й всех судей, прокуроров, чинуш, силовиков тыловиков. В окопы и пусть либо воюют, либо сосут х. Й.
Відповісти
|
 |
Я с вами спорить не буду в части "пусть воюют", но поспорю в части ветеранов на их должностях. Ибо люди с ПТСР нуждаются в реабилитации и лечении, а не в должностях, на которых можно вершить судьбы мирняка и "ухилянтов". Как-бы фронтовые порядки в мирную жизнь не пришли
Відповісти
|
 |
Каким образом птдорасня прокуратуры, налоговой и судов решает вопросы граждан без военных травм, я хорошо знаю по себе. Когда якобы за неуплату 2400 гривен налога на прибыль я судился больше 14 лет. И в тюрьму меня закрывали и 7 лет подписка о невыезде была.
И никого не посадили за беспредел. Вот пусть эту мразь сейчас и отправляют на войну. 2400 гривен я этой птдорасне в бюджет не был должен. Оказывпется
Відповісти
|
 |
Этот пенсийонэр был, случайно, не признак ебанатизма-коммунизма-дебилизма?
Відповісти
|
 |
Нах пшел дерьмо с глистами из канадского унитаза.
Відповісти
|
 |
Ебанатизм, закрой пасть и пошел нахер 20 раз. Ты предал и СССР и Рашку. Давно должен был переехать в рашку в 1991. Там бы драл глотку на парадах, за империю. Давно бы пуйло тебя утилизировал бы или посадил. И ничего украинского там бы не было, как ты и обожаешь. Вместе с твоими ненормальными членами шоблы Спиртом ( антогнида где, артуа, бомжара, пижон и т.п.) и костиков2021 ( льонька муд ак, парадоксов(педерастов) друг.
Відповісти
|
 |
Хотя, скорее, этот пенсионер похож на костика2021 педерастового друга (недокомментатор и недоразумение с Думской )
О Константине2021 педерастовом друге -
Зовёт холстом больничную подушку, Мазками мажет суп по простыне. Он ловит мысль, как психбольной — лягушку, В своей палате, в личной тишине.
И пусть шедевр не примут на биеннале, И критик местный (доктор Иванов) Опять закроет гения в реале, Вколов ему лекарства от холстов —
Художник горд! На тумбочке убогой, Пока весь мир уныло, серо спит, Он чертит фиолетовой ноздрёй дорогу В космический, неоновый Аид.
Відповісти