Будинок Русова, Новий ринок, Український театр і Худмузей: триває другий день масштабного світлового шоу від швейцарського художника
Другий день світлового шоу від швейцарського художника Геррі Хофштеттера пройшов із повним аншлагом. Як передає кореспондент «Думської», Соборна площа ледь змогла вмістити всіх охочих отримати візуальну насолоду від картин.
Особливий ажіотаж викликало зображення державного герба. У ці моменти люди скандували Слава Україні та Героям Слава. Крім того, художник перетворив корпус Нового ринку та Одеський художній музей.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Як і моя незмінна років десять аватарка
)
Відповісти
|
 |
Нехай заарештовують..аби тільки у швейцарську в'язницю не запроторили
)
Відповісти
|
 |
P.S. бо доведеться там навчати української, — носіїв німецької, французької, та італійської мов, як мінімум
ну не вчитель я, не вчитель
хоча-б як-би багатьом зараз не бажалось вивчати українську
)
Відповісти
|
Коментар отримав забагато негативних оцінок
 |
Не по теме. Извините. В музее под открытым небом на 411 батарее пропали таблички с постаментов. Коллаж фотографий из сети и «Думской». https://dumskaya.net/news/tajny-batarei-geroicheskaya-istoriya-zatoplennye-051144/ 
Відповісти
|
 |
ВелиКАЛепная ватная шавка, не флуди и не смерди!
Відповісти
|
 |
дякую за ЧУДОВІ фото. Ніби сама там побувала
Відповісти
|
 |
И все как зомби с телефонами стоят. Нет бы просто смотреть шоу :-)
Відповісти
|
 |
Фото, это конечно хорошо. А что в видеокамере пленка закончилась? Неужели нельзя было видосик хотя-бы минуты на две снять?
Відповісти