совиньен_3



ДТП возле Ивановского моста: грузовик смял «Вольво»


Серьезная авария произошла сегодня на пересечении улиц Мельницкой и Василия Стуса.

Как сообщили в патрульной полиции, столкнулись грузовой автомобиль «Рено» и легковой автомобиль «Вольво».




В результате ДТП за медицинской помощью обратились водитель и пассажир «Вольво». Причина авария будет установлена следствием.









Комментарий получил много негативных оценок посетителей
Неравнодушный
… зацикленный? А если подумать и проявить человечность?
   Ответить    
Комментарий получил много негативных оценок посетителей
Slavuta мрия
еще одно подтверждение безопасности автомобилей Вольво-даже после столкновения с грузовиком, водитель и пассажир остались живы
   Ответить    
XX
XX   страна по ip - fr 17 июня 2018, 15:08     +9      
Так шведы по всем параметрам самые надёжные и безопасные в мире!
   Ответить    
Лаборант
Лаборант   Proxy 17 июня 2018, 21:13     -1      
надежные это вряд ли, а бронебойные это точно…
   Ответить    
Darth
Darth   страна по ip - ru 17 июня 2018, 15:13     0      
Видимо и люди адекватные: пристегнуться не забыли…
   Ответить    
Slavuta мрия
Думская поменяла лого?
   Ответить    
 
17 июня 2018, 14:47     +2      
Ждем фотоотчета о посещении марша корром Думской :)
   Ответить    
Неравнодушный
…Великолепным, что ли?
   Ответить    
 
17 июня 2018, 15:13     -1      
Тролль, потом опять будешь бегать и всем плакаться, что Великолепный тебя обижает?
   Ответить    
Неравнодушный
… ты Великолепный? Надо же, не признал сразу! Богатым будешь!
   Ответить    
Кришна
Кришна   страна по ip - od 17 июня 2018, 15:51     +3      
дебилом как был так и останешься, к гадалке не ходи
   Ответить    
 
17 июня 2018, 15:59     +4      
Неправда, он с каждым днем все дебилистее становится!
   Ответить    
Napalm
Napalm   страна по ip - gb 17 июня 2018, 16:33     -6      
Спирт, ты сегодня переборщил с самокритикой.
   Ответить    
Slavuta мрия    Ответить    
XX
XX   страна по ip - fr 17 июня 2018, 15:17     -4      
Так почитай другие сайты, в Киеве с утра месиво, и бошки разбитые, столкновения и десятки задержанных и избитых активистов!
   Ответить    
Kol-o-Bok
Kol-o-Bok   страна по ip - od 17 июня 2018, 17:04     +1      
XX  Не пишите чушь.
   В Киеве не было «месива», а было  «оттеснение», вот ссылка:

https://realist.online/news/policiya…

И вообще, в этом году marsh rivnosti в Украине был вполне миролюбивым, поскольку самые активные (10000 тел) уехали в московию на ЧМ 2018.
:-)))
   Ответить    
Фроим Грач
Ожидал, напишете, — в АТО призвались! )
Не всех война забрала, оказывается! ? 
   Ответить    
Самуил
Самуил   страна по ip - fr 17 июня 2018, 20:33     +1      
) — это точно!
   Ответить    
мореходка
Это было связано с тем, что в редакции работают розовые и голубые.
   Ответить    
Odessit-rus
Odessit-rus   страна по ip - ru 17 июня 2018, 15:00     -3      
Что делал грузовой автомобиль в городе в дневное время суток?
   Ответить    
Великолепный
Ехал по Мельницкой улице. Без груза. А что?
   Ответить    
Slavuta мрия
Ігор Луценко
Народний депутат України, член комітету з питань запобігання і протидії корупції
Марш поліцейського свавілля
17 червня 2018, 13:51

Якщо вважати так званий марш рівності заходом просвітницько-правового характеру, то сьогодні він спрацював на всі 100.

Ми в черговий раз пересвідчилися, що держава в особі Національної поліції грубо порушує право громадян на свободу мирних зібрань та ряд інших прав людини. Я зараз свідомо абстрагуюся від аналізу цінностей, котрі рухали учасниками, просто кажу про наругу над Законом.

Перше. Дії поліції, традиційно беззаконні, сьогодні були аналогічні там, котрі були 9 травня минулого року, під час пропагандистських акцій «руского міра» – так званий «Бессмертний полк».

Як і 9 травня 2017 року, так і сьогодні, для одних громадян поліція створила умови для того, щоб вони повною мірою і безперешкодно провели свою акцію. Іншим же було створено обмеження у проведенні їх мирного зібрання, котре було абсолютно так само анонсоване у передбаченому Конституцією порядку, як і їх опонентів. Обидві сторони належним чином інформували владу про свої акції, але поліція без рішення суду (порушення Конституції! ) акцію одних обмежила, на користь інших. Це і називається «поліцейське свавілля».

Так, за словами представників НПУ, паралельно з заявкою на проведення Маршу рівності була заявка на переведення молебню біля пам'ятника Грушевському, котрий знаходиться біля перетину вулиць Володимирської та бульвару Шевченка. Коли, зі слів поліції, учасники вийшли, на вулицю Володимирську, їх просто затримали. Попри те, що сама ж нацполіція фактично підтвердила, що діяли вони у відповідності до заявки.

Так, контр-мітинг перешкоджав основному мітингу. Але його учасники, на українським законодавством, мають таке ж право на вулицю для свого мирного зібрання, як і їх опоненти. І вирішувати питання пріоритетності цього права має суд. Нагадаю, у судах навіть у вихідні дні є черговий суддя, котрий при потребі за півгодини може прийняти відповідне рішення, за участі сторін.

Натомість нам показали, що у кого сила – у того і право на мирні зібрання, той «рівніший» за інших.

Друге. Надмірне застосування сили. Це видно на відео.



Сьогоднішню акцію з учора забезпечували під кураторством МВС у складі не менше бригади. Кілька тисяч співробітників силових відомств, старий Беркут та новий спецназ нацполіції. Такі сили дозволяли без проблем, якщо вже таке рішення прийнято у визначеному законом порядку, відтіснити кілька десятків учасників однієї з акцій та забезпечити коридор безпеки між двома мітингами.

До речі, Нацполіція це практично спромоглася зробити 9 травня 2017-го, практично тоді обійшлося без затримань. Натомість сьогодні затримали переважну більшість, 57 чоловік. Замість відтісняти, діють за бойовими правилами – оточити і знешкодити, тобто затримати.

Підкреслю, ніхто не нападав на поліцію, навіть взаємною «сутичкою» це назвати важко, це було просто масове побиття та затримання.

Силу застосовували у відверто незаконний спосіб. На відео видно, як перед затриманням громадян пропускають через так званий «стрій» чи «коридор», наносячи їм удари руками і ногами без жодної на те підстави.

Мінімум 10 постраждалих, зараз 7 з них знаходяться в лікарні. Приміром, поліція побила 17-річну дівчину, котра, як свідчать оточуючі, не чинила жодних протиправних дій – просто дісталося за компанію з усіма. Є інформація про малолітнього постраждалого, яку зараз перевіряємо. Закон про нацполіцію суворо обмежує застосування гумових кийків, тим більше, навряд чи може складати небезпеку для спецпризначенця дівчина вагою менше 50 кг.

Отож, сьогодні – черговий день поліцейського насилля, день, коли усі ідеї рівності, принципи законності та засади мирного розв'язання спорів між громадянами України було розтоптано.

Свавілля, як і раніше. Право грубої сили.

Чи хотіли цього учасники «маршу рівності», щоб їх опонентів пропускали через стрій, як це зробили сьогодні? Я впевнений, що у своїй масі ні.

Тестом на щирість їх відданості ідеї прав людини буде їх оцінка дій Нацполіції.
   Ответить    
rss911
rss911   страна по ip - od 17 июня 2018, 18:31     +2      
И чего это он наехал на авакова, тот что не имеет право на отгул чтобы поучаствовать в марше равенства?
   Ответить    
rss911
rss911   страна по ip - od 17 июня 2018, 19:39     +1      

   Ответить    
Неравнодушный
Дорогие наши врачи! С профессиональным праздником!


   Ответить    
Великолепный
Еще не поздно тебе поздравить своего лечащего врача-психиатра с днем медработника.
   Ответить    
ПнАлВч
ПнАлВч   страна по ip - ua 17 июня 2018, 15:35     +2      
Класс!!! Начали за ДТП, прошлись по серо-буро-малиновым, закончили операционными медработниками! А Остальные?
   Ответить    
 
17 июня 2018, 15:46     +3      
А за остальных Питрович рюмку еще не опрокидывал сегодня.
   Ответить    
Napalm
Napalm   страна по ip - gb 17 июня 2018, 16:34     -3      
Ты это сделал за него.
   Ответить    
Самуил
Самуил   страна по ip - fr 17 июня 2018, 20:34     +3      
А тут всегда так — начинают по теме а заканчивают тем что делается за углом…Кто громче тявкнет…
   Ответить    
Napalm
Napalm   страна по ip - gb 17 июня 2018, 20:36     -4      
Спирт, не тявкай из-за угла.
   Ответить    
Каратель
В который раз Вольво подтвердило свой высочайший уровень безопасности, никакие тесты не нужны после таких фото.Машине больше тридцати лет, а у нее кузов спокойно выдерживает такие удары.Молодци Шведы, спасли еще пару жизней!
   Ответить    
 
17 июня 2018, 15:49     -3      
Тут нужно хорошо представлять себе, что произошло. Потому что по факту Вольво могла вообще стоять на месте, а тягач наехать на нее на корости 5 км/ч и пару десятков метров протолкать перед собой, даже не чувствуя этого.
   Ответить    
FordGT
FordGT   страна по ip - od 17 июня 2018, 20:59     +5      
У меня была такая ласточка! Очень надежный, устойчивый на дороге автомобиль!!! Спасибо создателям за еще две спасенные ими жизни!
   Ответить    
   Правила


kador