|
17 квітня 2023, 15:46 Читать на русском
Двічі за рік попався на п`яному водінні: жителя Одеської області позбавили прав на п`ять роківМешканець Болградського району позбувся права на керування автомобілем строком на п'ять років через те, що двічі за півроку керував машиною в нетверезому стані. Як повідомили у пресслужбі поліції Одеської області, 26-річного чоловіка шість місяців тому спіймали п'яним за кермом. На нього склали адмінпротокол і суд заарештував порушника на десять днів і позбавив прав на рік. Нещодавно правоохоронці знову зупинили авто, яким молодик керував у стані алкогольного сп'яніння, хоча взагалі не мав права сідати за кермо. Він відмовився від проходження медогляду. На чоловіка знову склали адмінматеріали — цього разу за водіння у п'яному стані, вчинене повторно протягом року, та за відмову пройти огляд. Цього разу суд заарештував його на десять днів і позбавив прав на п'ять років. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 29 грудня 2025: Парадокси блекауту: під час масових відключень світла в Одесі зменшилася кількість ДТП 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||








