Єдність у залі та підкол від Кіпера: одеські депутати прийняли «відставку» Труханова
Інформацію про те, що Геннадій Труханов втратив українське громадянство, взяв до відома депутатський корпус під час сесії міськради.
Цієї здавалося б формальності вимагає Закон України «Про місцеве самоврядування», передає кореспондент «Думської».
Перед голосуванням на трибуну вийшов керівник фракції «Довіряй справам» у міськраді Олег Етнарович. Він заявив, що він і його колеги по партії завжди керувалися інтересами одеситів і здоровим глуздом, і ігнорувати ситуацію з Трухановим не збираються. Таким чином він дав зрозуміти, що «довіряйці» не мають наміру влаштовувати демарш і зривати голосування.
«Тим більше, що все це, а також запис у трудовій книжці наближає можливість подачі позову до суду, що дозволить Геннадію Труханову повернути громадянство, тому що правда завжди перемагає», — зазначив він.
Після цього всі 46 депутатів, які були присутні в залі, «взяли до відома» інформацію, натиснувши кнопки.
Голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер, який теж відвідав сесію, не втримався від уїдливості на адресу ексмера.
«У ЗМІ були питання, а що буде з депутатами. Ви бачите, облрада працює, міськрада працює, в громадах працюють, всі, хто хоче працювати — працюють. Я сьогодні, напевно, вперше на сесії, ви запитаєте, чому не ходив раніше? А навіщо? Щоб вислуховувати ябедничання на тему, що нам не дають працювати і перетворювати Одесу на Сінгапур? Я дуже сентиментальна людина і не витримав би цього. Сьогодні ж у нас є всі необхідні механізми для ефективних дій», — підкреслив Кіпер.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Давно пора! Особенно этому решению порадуются откровенные рашистские фашики, шобла Артуа, Перельмутера, Антогнида Где, Спепашка-Степанопуло, Гошик, Голод-холод, ботаны ватаны ,Кащенко и т.п. шобла.
Кипер -поц и этого нельзя скрыть-виден уровень дояра-тракториста-прокурора.Действия ОВА должны быть следующие:3.8 месяцев войны -что вы народные избранники Одессы сделали? Помогали воровать недоказанному гр.рф.и сами приворовывали. Поэтому: исходя из закона о ВП вы распускаетесь(а по конституции народные избранники должны защищать народ — сами распуститься и встать на защиту родины).По окончании войны -новые выборы.Сейчас -все для фронта-все для победы.
Это похвально, что ты презираешь кацапов. Весь цивилизованный мир их презирает. Но вместе с тем и ты помоечное говно пытающееся оскорбить одесситов и призывающее разрушить исторические места города
Посмотрел на фото из зала и очень удивился Половина тех кто на фото, должна была давно греть нары в Житомирской ИТК Как я ошибался, даже как-то неудобно стало
11 мая с 8:00 до 18:00 энергетики будут выполнять плановый ремонт. В это время буду обесточены Черемушки и Альтаир. Также возможны краткие отключения в Пересыпском районе и Одесском районе области.
НЕДЕЛЯ БЕЗ ПОСТРАДАВШИХ, БЕСПРЕДЕЛ ТЦК, ПРОДАЖА ГУМАНИТАРКИ, УБИЙСТВО В INSTAGRAM, УХОД МЭРА В ВСУ, ДЕНЬ ЕВРОПЫ И АКЦИЯ ПРОТИВ НОВОГО ГРАЖДАНСКОГО КОДЕКСА: ЧТО ПРОИСХОДИЛО В ГОРОДЕ ЗА НЕДЕЛЮ
Несмотря на неоднократные обстрелы города и области, эта неделя обошлась без погибших и пострадавших.
Били и заставляли встать на колени: под Одессой школьный конфликт закончился госпитализацией ребенка
В больнице оказался учащийся школы в селе Александровка Фонтанской громады. Родственники ребенка утверждают, что его избили несколько учеников старших классов. О случившемся в соцсетях сообщила бабушка мальчика Алла Бойчук. По ее словам, внук учится в четвертом классе, а в конфликте участвовали ученики пятых и шестых классов.
Одеський забудовник STIKON 13-й в Україні та 2-й в Одесі за кількістю зданих квартир під час війни
Всеукраїнський портал нерухомості ЛУН опублікував рейтинг забудовників за кількістю введеного в експлуатацію житла за період повномасштабного вторгнення.
Хотите Tesla Model 3 2024 года за 100 тысяч гривен? Тогда спросите депутатку Фонтанского сельсовета Марию Слепченко, где такие продаются, ведь она задекларировала авто именно за такую сумму.
В декларации указано, что авто принадлежит ей и супругу Виталию Бадюле. Правда, на рынке такая Tesla стоит минимум от 1,2 млн грн. Но, видимо, у депутатов есть свой секретный секонд автомобилей.
Люди скандируют "Вето", "Нормальний Цивільний кодекс", "Ні доброзвичайності", "Адекватні права військовим", "Права ЛГБТ-людям".
"У наших женщин и тtgme_widget_message_text js-message_reply_text" dir="auto"> Прямо сейчас на Биржевой площади проходит акция против нового скандального Гражданского кодекса. Платим за фото Все наши соцсети
Aa class="tgme_widget_message_video_player grouped_media_wrap blured not_supported js-message_video_player" style="left:0px;top:0px;width:225px;height:338px;margin-right:2px;margin-bottom:2px;" data-ratio="0.56206088992974" href="https://t.me/OdessaDumskayaNet/115446?single">
Media is too big