Ще одна смуга біля Привозу: в Одесі змінили схему паркування та руху на жвавій вулиці
Паркуватися тільки паралельно, а не ялинкою тепер можна на Пантелеймонівській вулиці в районі ринку Привоз. Як повідомили в міському департаменті транспорту, нову схему паркування та руху впровадили на ділянці від Рішельєвської до Старопортофранківської.
Завдяки тому, що машини тепер ставлять тільки біля тротуару, а не під кутом, з'явилася додаткова смуга руху. І машини можуть більше не плентатися за трамваєм. Крім того, нововведення має полегшити і рух вагонів. На місці вже замінили дорожні знаки. Сьогодні там працювали паркувальні інспектори, які штрафували порушників. При цьому зменшення кількості паркувальних місць легко компенсувати. Поруч є кілька підземних паркінгів торгових центрів.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Ёлочка закончилась. Ждем теперь сбития пассажиров, выходящих из трамвая, шумахерами пролетающими по первой полосе.
Відповісти
|
 |
Остановки следует оборудовать видеокамерами и за подобные фортели жестоко карать -лишать права управлением ТС.
Відповісти
|
 |
Ты это серьезно? Более дебильного предложения за рядовое нарушение ПДД я не встречал. А за управление в нетрезвом состоянии тогда что, расстрелять ты предложишь?
Відповісти
|
 |
Еще немного и вы удавитесь собственной слюной.
Відповісти
|
 |
Маячня! А як же Тираспольська, Дальницька?Як Прохоровська, Преображенська?! Там теж колія завжди була по центру.
Відповісти
|
 |
І взагалі, це відповідальність вагоноважатого, бо за інструкцією, він не повинен відчиняти двері не впевнившись у безпеці пасажирів!
Відповісти
|
 |
«Поруч є кілька підземних паркінгів торгових центрів.» Є ше й багатоповерховий, але, цивільно витрачати гроші за парковку, більшості наших водіїв на жаль, це-западло. Не пройшло й півстоліття.Сумніваюсь,що це додасть швидкості трамваям,але ні яка куриця не заблокує жопою свого Лексуса та своєю їх рух.Хоча
Відповісти
|
 |
Ну да, нарисовали полосы вдоль а не поперек, и сразу решили транспортную проблему в этом районе 😂 Ещё скажите, что никто, я бы сказал ни один лысый на этом не украл 😁
Відповісти
|
 |
После елочки дорога внезапно из рытвин и канав превратится в обычную?
Відповісти
|
 |
Чому Пантелеймонівська кут Ришельєвська два повороту наліво, а проізд по Пантелеймонівській прямо, проїзд тільки один? Там завжди черга машин, перед Привозом.
Відповісти
|
 |
Там всегда полицаи калядуют, поэтому и одна полоса на знаке.
Відповісти
|
 |
Поліцаям треба Пантелеймонівську, серце Одеси, насичити вихлопними газами?
Відповісти