зезман2

Українська Прем`єр-ліга: одеський «Чорноморець» вдруге за тиждень поступається донецькому «Шахтареві»

0:3 — з таким рахунком одеський «Чорноморець» поступився донецькому «Шахтареві» у Києві. «Моряки» вже до 23 хвилини пропустили два м'ячі, третій гол «гірники» забили у другому таймі з пенальті.

Роман Григорчук не став змінювати склад в порівняні з тим, що виходив проти «Шахтаря» у середу. Одесити непогано почали, контролювали м'яч, але справа не доходила до ударів.

«Шахтар» більш відповідально поставився до своїх моментів. На 19-й хвилині Георгій Судаков влучно пробив здалеку, а голкіпер «моряків» Данило Варакута прогавив цей момент. За 4 хвилини досвідчений Ярослав Ракицький зробив відмінний навіс у воротарський майданчик, де Данило Сікан випередив Володимира Салюка і головою наніс результативний удар.

Гості не змогли прийти до тями, і до кінця першого тайму навіть не нанесли жодного удару в напрямку воріт «Шахтаря».

На початку другого тайму «гірники» забили третій м'яч. Непорозуміння між Олександром Васильєвим і Данилом Варакутою призвело до пенальті, який заробив Данило Сікан. Кевін реалізував спробу і забив третій м'яч. Після цього «Шахтар» не зменшив оберти і мав ще непогані шанси на збільшення рахунку.

Щодо моментів біля воріт Дмитра Різника, то їх було трохи більше, ніж в першому таймі. Небезпечні удари завдавали Васильєв і Ієде. На гол одесити награли, але рахунок до кінця матчу так і не змінився.

«Чорноморець» залишився на 10 місці. Найближчі суперники зуміли скоротити відстань до підопічних Романа Григорчука.

владимир копяк
Ну очень странные первые два гола в наши ворота, лично мое мнение  не может вратарь такого уровня пропускать такие мячи. Они по-хлеще, чем два мяча пропущенные вратарем Кремня в игре с Металлистом, по которой УАФ начала свое расследование… Но по нашей игре УАФ молчит как рыба об лед. Очко не железное, ведь тут шахтеров надо брать за жабры, вместе с руководством Черноморца, а это чревато, может ответка от ахметки прилететь и снова будут нового президента УАФ назначать
   Відповісти

25 липня
15:13 У Дніпрі затримали підозрюваного у вбивстві Ірини Фаріон
3
15:06 Неадекватний пасажир жорстоко побив жінку, яка заступилася за кондуктора одеського тролейбуса (відео) видео
14:14 Мерія Одеси хоче демонтувати літні майданчики на Ланжероні та в Отраді: постраждає партнер «слуги народу», а екснардеп зніс усе сам
1
13:26 Уламки російських дронів знайшли в Румунії: ці безпілотники атакували Одещину, наші сусіди «засуджують рф« (оновлено)
4
12:54 В Одесі затримали чоловіка, який зарізав таксиста за відмову везти п'ятьох пасажирів
6
12:03 Кір в Одеському районі: заразилися вже четверо дітей, чиї батьки яких не щепили їх через релігію
5
11:01 Готували підпали торгових центрів і ринків у Європі: українські правоохоронці викрили агентів фсб (фото) фотографии
8
09:58 Олімпіада-2024: футбольна збірна України неприємно шокує в стартовому матчі
13
09:00 Окупанти знову вдарили по півдню Одеської області: постраждали двоє людей фотографии
14
08:30 В Одесі відремонтують шкільне укриття майже за 7 мільйонів
6
24 липня
22:42 Дефіцит в енергосистемі значно знизився: 25 липня світло в Одеській області вимикатимуть лише ввечері
21:58 В одеському зоопарку виходжують пташеня боривітра, якого знайшли в Ізмаїлі (фото)
21:16 Довелося розрізати дах: три десятки рятувальників гасили пожежу в одеському храмі (фото) фотографии
2
20:40 В Одеській області судитимуть чоловіка, який побив пістолетом незнайомку за відмову в близькості
5
19:34 В Одесі чиновниця Антимонопольного комітету попалася на хабарі в 10 тисяч доларів фотографии