artville1

Українська Прем`єр-ліга: одеський «Чорноморець» перервав серію з п`яти поразок яскравою перемогою

«Чорноморець» розгромив «Металіст 1925» з рахунком 3:0 і зберіг місце в елітному дивізіоні.

Одесити продемонстрували яскравий динамічний футбол, здобувши закономірну результативну перемогу. Підопічні Романа Григорчука відразу захопили перевагу, регулярно загрожуючи воротам голкіпера харків'ян Олега Мозіля.

В середині першого тайму гості залишились в меншості і їм стало ще важче стримувати атакувальний потенціал одеситів. Мозіль кілька разів рятував команду після ударів Васильєва і Шпорна. Але й він був безсилий, коли Олександр Васильєв добив м'яч після власного удару. В першому таймі на рахунку Мозіля шість сейвів! Настільки впевненою була перевага одеського клубу!

На початку другого тайму господарі забили ще двічі. Андрій Штогрін на дальній стійці завершив комбінацію за участю Бадібанги, Путрі і Бойчука. Згодом і сам Бойчук в дотик переправив м'яч в сітку після передачі Зігі Бадібанги. Могли моряки забивати і 4-й м'яч, але з пострілом Іллі Путрі впорався Олег Мозіль.

3:0 — впевнена, важлива і своєчасна перемога «Чорноморця».