artville1

Спека, сильний вітер і мало небезпечних моментів: одеський «Чорноморець» у гостях програв «Колосу»

Одеський «Чорноморець» поступається суперникам у Ковалівці — долю матчу вирішили два голи, які господарі забили в останні 15 хвилин.

Не дивлячись на вечірній час початку гри, перший тайм командам довелося грати за страшенної спеки. До того ж сильний вітер заважав створювати небезпечні ситуації.

В перші 45 хвилин на полі три моменти заслуговували особливої уваги: одного разу «Чорноморець» врятував Олег Білик, потім вже Кирило Фесюн впорався з дальнім ударом Ореста Кузика. А на 30-й хвилині стався найбільш скандальний момент гри. Кузик і Путря розіграли непогану комбінацію, Ілля завдав удару в площину, м'яч зачепив руку захисника господарів, змінив напрямок і був зафіксований голкіпером. Ані арбітр Дмитро Кривушкін, ані суддя ВАР Анастасія Романюк пенальті в цьому моменті не побачили.

Друга половина матчу розпочалася з сейву Білика. Гостям вдалося згодом відтіснити «Колос» на власну половину поля. Лише непорозуміння Ієде і Бойчука (Самсон вперто ігнорував Богдана) не дозволило одеситам повести в рахунку. На 75-й хвилині Бойчук організував для Шпорна гольовий момент, але Йон з двох метрів влучив у воротаря.

Майже відразу ковалівці провели флангову атаку, яку головою замкнув Вадим Велетень, що вийшов на заміну. У моряків був час, щоб відігратися. Але більше моментів біля воріт Фесюна не було. Натомість господарі вдало розіграли стандарт, і Цуріков встановив остаточний рахунок — 2:0.

У третьому турі у суботу одесити вдома зіграють проти «Оболоні».

Автор — спортивний оглядач «Думської» Віталій Хемій

СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter

Новини по цій темі:

22 лютого
13:20 За два роки великої війни ворог запустив по Україні більше восьми тисяч ракет і понад 4,5 тисячі «шахедів»
1
12:20 На трасі Київ-Одеса пасажир BMW намагався підкупити поліцейських, щоб вони не штрафували водія
7
11:06 «Це наше російське місто»: Медведєв знову марить про Одесу (відео)
78
10:15 В Одеській області шестеро людей отруїлися чадним газом, зокрема двоє дітей
2
09:23 Війна на морі: нові виклики та «дідівські» відповіді — як відреагують великі держави на небувалий успіх України? фотографии
14
08:30 Одеські чиновники намагаються переоформити подаровані Німеччиною автобуси: поки що їх не можна використовувати за призначенням
16
21 лютого
22:50 Російськомовна щелепа: депутат Одеської міськради від забороненої ОПЗЖ обурився новій назві площі Толстого (відео) видео
28
21:57 Рука москви чи «зелений перехід»? Як українське зерно стало причиною внутрішніх проблем Євросоюзу
13
20:36 Демобілізація через 36 місяців, але без рішення Ставки: одеські депутати звернулися до Верховної Ради фотографии
4
19:36 Гард замість Южноукраїнська: комітет Верховної Ради підтримав перейменування «атомного» міста
66
18:55 Від плоскої землі до останнього з могікан: в Одесі презентували другі «10 розмов про історію України» (фото) фотографии
5
18:19 Дні збитих льотчиків: росія втрачає все більше винищувачів і бомбардувальників — чому це сталося саме зараз?
13
17:34 Науковиця, піаністка і колишній кухар: хто в Одесі опановує професію водія трамвая (фото, відео) фотографии видео