|
23 липня 2022, 13:46 Читать на русском
Керівник Офісу президента України — про ракетний обстріл Одеси: «Терор голодом триває»Найкращі гарантії продовольчої безпеки – це ефективні санкції проти рф та більше зброї для України. Про це, коментуючи сьогоднішній ракетний обстріл Одеси, заявив голова Офісу президента Андрій Єрмак. «Росіяни обстріляли Одесу ракетами. Вчора була домовленість про експорт зерна морем, а сьогодні росіяни б’ють по Одеському порту. Це російська дипломатична дихотомія», — зазначив він. За словами Єрмака, росіяни систематично створюють продовольчу кризу, роблячи все, щоб люди страждали. «Терор голодом триває. Світ повинен діяти. Найкращі гарантії харчової безпеки є подвійними: ефективні санкції проти росії та більше зброї для України», – сказав Єрмак. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) 26 травня: По порту Одеси вперше вдарили занурювальні дрони: чекаємо на масовану та комбіновану атаку |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Пять часов без туалета: житель Одесской области с ДЦП разгромил военкомов в суде и требует компенсации за издевательства
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














