|
29 січня 2025, 09:37 Читать на русском
Місто вкрило попелом: ворог атакував припортову інфраструктуру на півдні ОдещиниУдарними безпілотниками росія атакувала місто Кілія на півдні області. Тривога лунала більше двох годин, передає кореспондент «Думської». Мешканці повідомляють, що в місті виникла пожежа, після якої все вкрито попелом. Внаслідок обстрілу пошкоджені будинки. Загиблих та постраждалих немає. Ціллю ворога була припортова інфраструктура, заявили в Одеській ОВА. На місці працюють всі відповідні служби. Правоохоронці фіксують наслідки ворожої атаки в Ізмаїльському ройоні. Нагадаємо, вранці 28 січня ворог вдарив по Одесі. Було пошкоджено скління в житлових будинках. Вогонь знищив понад десяток авто. Постраждало четверо людей. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||











