Суд наклав арешт на все майно керівника охорони президента-втікача Віктора Януковича.
Загальна вартість арештованих активів становить майже 50 млн гривень, повідомили в СБУ.
Рішення стосується елітного готельного комплексу в Буковелі загальною площею понад 1,2 тис. кв. м, двістіметрової квартири в центрі Києва, двох паркомісць в столиці та ще п'яти земельних ділянок загальною площею понад гектар, розташованих у столичному регіоні, а також в Ялті та Івано-Франківській області.
Наразі перевіряється причетність їхнього власника до фінансування російських окупаційних угруповань у війні проти України.
Крім того, під час обшуків у столичній квартирі фігуранта виявлено 13 одиниць зброї, у тому числі колекційної, понад 5,6 тис. набоїв, мобільні телефони, комп’ютери, документи та чорнові записи із доказами протиправної діяльності.
У межах кримінального провадження за ч. 4 ст. 110-2 Кримінального кодексу України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) триває слідство для з’ясування всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.