|
6 лютого 2023, 18:56 Читать на русском
ГУР: росія використала приблизно 660 «шахідів», тепер чекає нових поставокПриблизно 660 дронів типу Shahed використовували російські нацисти проти України. Про це повідомив заступник начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький. За його словами, контракт, укладений рф з Іраном, передбачає поставку 1750 безпілотників. «Протягом останніх днів вони застосували велику кількість, а ці запаси необхідно поповнювати. За нашими даними, зараз у них буде чергова партія поставки — будемо уточнювати кількість дронів. Як правило, до цього вони завозили партіями 250-300 штук», — зазначив офіцер. Скібіцький додав, що росіяни використовують різні висоти і різні напрямки для обходу протиповітряної оборони, а також змінюють райони запуску дронів. «Масований рій дронів спрямований на те, щоб прорвати нашу систему ППО і потрапити в об'єкти, — каже він. — Якщо запускати малу кількість — по п'ять-десять — такого ефекту не буде. Тому вони намагаються саме великою кількістю забезпечити прорив нашої системи ППО - це підтверджують і наші Повітряні сили. За їхніми словами, коли були останні атаки, вперше комплекси NASAMS перезаряджалися фактично під час нальоту. Якщо дуже велика кількість безпілотників на якомусь окремому напрямку, то вони просто можуть прорвати систему ППО в тому районі. Таким чином вони намагаються досягти своєї мети з ураження об'єктів. Зараз противник запускає дрони з російського узбережжя Азовського моря, а до цього вони здійснювали пуски з Криму». СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
В Одессе уже долгое время проблемы со светом в результате российских ударов по энергетической инфраструктуре. Мы спросили у жителей города, пользуются ли они зарядными станциями.
переходите на страницу зоопарка в Facebook и ставьте лайк под фото понравившейся пары: победителем станет пара, чьё фото наберёт наибольшее количество отметок «нравится». Читать дальше Читать дальше В результате ночной атаки на Одессу зафиксированы повреждения промышленного объекта. Также взрывной волной выбиты окна в религиозном сооружении.
Что касается жилого фонда повреждения минимальные. Коммунальные службы уже отработали на местах и оперативно устранили последствия. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






