Їм належить звільнити Крим: в Одесі отримали погони і кортики випускники інституту Військово-морських сил
Урочиста церемонія випуску офіцерів, які отримали лейтенантські погони, відбулася в одеському інституті Військово-морських сил Національного університету «Одеська морська академія». У ВМСУ повідомили, що випускників особисто привітав командувач ВМС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа, а по відеозв'язку — президент України, верховний головнокомандувач Володимир Зеленський.
«Російські кораблі вже завчили єдину для них перспективу в українських водах. Російський чорноморський флагман уже продемонстрував, що очікує на будь-яку посудину, яка загрожуватиме Україні, і лише питання часу, коли вона повторить курс «Москви». Ви отримали право очолити справді героїчні екіпажі — тих наших воїнів, які хоробро й надзвичайно ефективно захищають Україну з моря від переважаючих ворожих сил. Нехай благородна морська служба буде славою вам, вашим родинам і всій нашій державі! Я дякую всім викладачам і працівникам Одеської морської академії за цей випуск, за випуск наших офіцерів і за вірну службу Україні», — зазначив Володимир Зеленський. Олексій Неїжпапа зі свого боку відзначив рішучість молодих офіцерів, які вирішили стати бойовими командирами під час війни за незалежність і суверенітет України. Багато з них брали участь в Операції Об'єднаних сил. «Попереду в нас із вами ще багато роботи, ми маємо звільнити ще 70 тисяч квадратних кілометрів економічної зони нашої держави, покарати ворога та повернути наш Крим. Тому на вас покладена велика надія держави і всього українського народу і саме тому я пишаюся тим, що я зараз з вами і ми обов'язково переможемо, бо в нас немає іншого шляху, в нас тільки один шлях — перемоги і слави», — додав командувач ВМСУ. За традицією Неїжпапа вручив молодим офіцерам погони, кортики та дипломи.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Рашисты, за красивый внешний вид ничего не отдадут.Они опытные воины и хитрые оборотни.В этой войне каждый должен расчитывать на себя:свои знания, опыт и навыки.Радоваться надо, когда Украина будет свободной и независимой.
Відповісти
|
 |
Традиційних сім футів і ні одної падлюки в нашому морі!
Відповісти
|
 |
Какой Зеленский заботливый, вместе со своими шавками.Он же вырастил этих людей, не спал ночами, когда они болели, кормил их с ложечки.После такой тяжелой актерской работы сидел с ними за книжками.Отводил и забирал их со школы.Носил неподьемные пакеты на самый верхний этаж многоэтажки, когда был неработающий лифт.А теперь эти заботливые шавки желают» доброй дороги», я в принципе не могу понять, как дорога на войну может быть «доброй» и «обычных семи футов под килем«- каждые футы под килем небезопасны, и это зависит не только от погодных условий, а чаще всего от недоброжелателей.
Відповісти
|
 |
На чём освобождать то? На «шаландах полных кефали»!!?
Моряки есть, а флота нет
Відповісти
|
 |
Спиртовая шавка, не тупи, потому что у нас ВМС!
Відповісти
|
 |
Я не "шавка", не пью спиртного, и ВМФ только в твоём воображении, у Украины нет НИ ОДНОГО крупного военного корабля, только катера, которые трудно назвать ВМФ
Відповісти
|
 |
Тупая ватная Спиртовая шавка, не тупи и не смерди клонами на этом уважаемом сайте!
Відповісти
|
 |
Ага. Флота нет, а флагман тех у кого есть флот взяли и потопили
Відповісти
|
 |
Вообще-то потопили ракетой "Гарпун", американской, и не с корабля, а с берега
При чём тут моряки то? Тут ракетчики работали!
Відповісти
|
 |
Дурило картонное, а понятие Военно-Морские Силы — это только корабли? Это БРК, авиация, морская пехота и т.п. И потопили "Нептуном", а не "Гарпуном".
Відповісти
|
 |
Зачем ты несколько раз этим бредом перднула?!
Відповісти
|
 |
У меня с головой всё в порядке, а вот у вас — не уверен
Відповісти
|
 |
Это Интернет глючил, а можно узнать — в чём именно бред? Покажи мне ВМФ Украины, перечисли названия линкоров, крейсеров, эсминцев, и так далее
Відповісти
|
 |
Спиртовая ватная шавка, за что тебя в Гугле забанили?!
Відповісти
|
 |
ВМФ — это в рассеи. Линкоры? Ты еще тупее чем кажешься
Відповісти
|
Правила
|
| 22 червня |
| 10:27 | П’ять годин без туалету: мешканець Одещини з ДЦП розгромив військкомів у суді та вимагає компенсації за знущання 1 |
| 08:30 | Нічна атака на іноземні судна біля берегів Одещини: загинув моряк, пошкоджено три суховантажі (фото) |
| 21 червня |
| 21:56 | Скандал із турецьким ресторатором, дівчинка, яка зникла в морі, та лихач на BMW: топ-5 одеських новин тижня 13 |
| 20:24 | Фекальний бунт під Одесою: люди перекрили трасу через прорив нечистот, а влада скинула смердючу рідоту в море 14 |
| 19:01 | Місто, якого більше немає: в Одесі оживили плівковий архів «інтелігента з камерою»  3 |
| 16:02 | В Одесі відкрили найбільший в Україні меморіал пам’яті загиблих студентів-захисників (суспільство)  8 |
| 13:00 | Аварія на Одеській ТЕЦ: центр міста залишився без світла, а резервний трансформатор за 40 млн так і не запустили (оновлено) 6 |
| 11:30 | «Велику Русь» пустили на розпалювання, а через багаття стрибали аж до сутінок: на одеському пляжі відсвяткували Івана Купала (фоторепортаж)  17 |
| 08:41 | Нічна атака на Одещину: горіло подвір’я приватного будинку 9 |
| 20 червня |
| 23:39 | Одеса під атакою безпілотників: у місті чути вибухи 34 |
| 20:48 | Фінансова катастрофа для міста: Одеська ТЕЦ вимагає з «Теплопостачання» понад три мільярди 17 |
| 17:14 | У центрі Одеси затримали агента фсб із вибухівкою 19 |
| 15:28 | Військовослужбовець-рецидивіст, підліток та безробітний вимагали від одеситів неіснуючі борги: викрадали людей, погрожували ножем та кийком 7 |
| 12:35 | Атака на Одеську область: загорілася заправка, була загроза вибуху. 16 |
| 11:16 | ЖК «Прохоровський квартал» виходить на фінішну пряму: STIKON відкрив продаж фінальної секції (новини компаній)  1 |
Статті:
17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
17:06
Летят в сторону Доброслава
17:00
Пивденное/Беляры шахеды
16:36
Что творится в одесской полиции?В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше
13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше
|