Державну установу «Миколаївська виправна колонія № 50» (мінімального рівня безпеки), розташовану у колишньому Миколаївському районі Львівської області, реорганізували в табір для утримання військовополонених «Захід 1».
Відповідні зміни до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України внесли ще у червні, але відомо про них стало лише зараз.
Нагадаємо, раніше міністр юстиції України Денис Малюська повідомив, що в установах Державної кримінально-виконавчої служби для утримання російських військовополонених створили 51 спеціальну ділянку та табір, у яких забезпечено належні побутові умови, організовано медичне забезпечення.
За його словами, військовополонені, за винятком осіб офіцерського складу, залучаються до трудової діяльності – зокрема займаються деревообробкою. Це дозволено Женевськими конвенціями.
Зазначимо, що останні забороняють розміщувати військовополонених у тюремних будинках (СІЗО).