|
15 червня 2024, 19:59 Читать на русском
Котики, півники та смажена рибка, або Анімалістика по-одеськиВиставка «Анімалістика. Життя продовжується» відкрилася в галереї «Сади Перемоги». Експозицію склали з 71 роботи 39 художників. Очікувано серед експонатів абсолютна більшість картин виявилася зображеннями котиків. Багато на виставці й півників, в тому числі вишитих, рибок (серед них є одна смажена). Постаралися передати любов до всього живого Богдана Баришева, Стелла Шмідт, Олексій Малик (він же куратор виставки), Юлія Боголюбова, Олег Недошитко та інші митці. А зовсім неочікувано фотохудожник Олександр Синельников представив роботу в техніці макрознімання – всім з першого погляду здається, що сонечко на пелюстках намальоване. Авторка — Ірен Адлер, фото Олександра Синельникова Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 19 травня: Михайло Рева за штурвалом арт-корабля, діджей та карта мрій: День музеїв із сучасним мистецтвом 13 травня: Мереживна білизна та штани, що спадають: актори Одеського ТЮГу показали виставу для дорослих 7 травня: Сідниці з сосками, мухомори, фалоси та всілякі дивацтва: в Одесі демонструють еротичний арт (фото) 28 квітня: Викрадена дочка та високі ноти на мільйони: одеситам показали "Божевільну сімейку" Кальмана |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||











