|
6 березня 2024, 19:56 Читать на русском
«Мрії збуваються» — одеський цирк запрошує на нову програму (суспільство)На нову програму «Мрії збуваються» запрошує одеський цирк з 25 лютого. Разом із головними героями глядачі потраплять у чарівний світ дитячих мрій і зможуть насолодитися справжньою майстерністю циркових номерів. Мрія кожного — побувати хоч раз у цирку. У справжньому, з великою ареною, видовищним шоу, з повітряними гімнастами, красивими й розумними тваринами, спритними жонглерами, сміливими канатохідцями, вправними еквілібристами. Усе це - в абсолютно новій програмі «Мрії збуваються». А весь вечір на манежі буде веселий клоун — душа цирку, який не залишить без посмішки жодного глядача під куполом одеського цирку. Приходьте на нову програму і ви переконаєтеся, що мрії збуваються! Дітям до 5 років, без надання окремого місця, вхід безкоштовний. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
Также во время ночной атаки пострадала детская музыкальная школа на Молдаванке: вылетели стекла, попадали потолки.
В Одеському національному університеті імені Мечнікова сьогодні проходять вибори ректора. Голосування відбувається у форматі таємного волевиявлення. Учасники вибору викладачі, співробітники та студенти, які формують виборчий корпус. На посаду претендують чотири кандидати це В'ячеслав Труба, Сергій Якубовський, юрист Андрій Неугодніков та Володимир Ковальчук. Процедура виборів передбачає попереднє затвердження кандидатів Міністерством освіти та науки, формування списків виборців і безпосереднє голосування. Якщо жоден кандидат не набирає понад 50% голосів, проводиться другий тур. Наразі ми знаходимося на Французькому бульварі, на одній з дільниць, яка знаходиться у розховищі. І вже на 12-ту годину відомо, яка кількість людей проголосувала.
В результате ночной атаки 15 пострадавших, 8 были доставлены в больницу. Шестеро получили амбулаторную помощь, двое находятся на стационарном лечении.
"Это баротравма, черепно-мозговая травма средней тяжести", прокомментировала глава горздрава Елена Коляденко. Читать дальше Читать дальше Настя и Диана жили на верхнем этаже, который сгорел. Вернулись и пытаются найти уцелевшие вещи. Успели спасти кошку.
Взрывными волнами повреждено около 270 окон. К ликвидации последствий атаки привлечены около 200 работников городских коммунальных предприятий и 14 единиц специальной техники. Продолжается расчистка территорий, коммунальные службы уже закрыли пленкой и OSB-плитами 95 оконных проемов.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||






