|
27 березня 2024, 09:21 Читать на русском
Мертві душі: в Одесі завідувачка підстанції швидкої допомоги отримувала зарплати за фіктивних співробітниківПривласнення 272 тисяч гривень на одній з одеських підстанцій екстреної медичної допомоги розслідує управління стратегічних розслідувань Нацполіції. Як повідомили правоохоронці, завідувачка підстанції та її заступник оформили на роботу фіктивних співробітників, за яких отримували зарплату. Дії медиків кваліфікували за 191-ю статтею Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем). Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



















