Між Україною та росією відбувся найважливіший обмін полоненими: до нас повернулисяі «азовці» з Маріуполя, до путіна поїхав його кум медведчук
Найважливіший обмін військовополоненими між Україною та Росією відбувся пізно ввечері 21 вересня. На батьківщину повернулися десятки військовослужбовців полку «Азов», які героїчно обороняли Маріуполь. Серед них – легендарний командир полку Денис Прокопенко із позивним Редіс.
Також повернулися військовослужбовці з інших підрозділів, співробітники поліції Маріуполя, зокрема голова патрульної поліції міста Михайло Вершинін. З України виїхали десятки російських полонених. ЗМІ країни-агресора повідомляють, що це їхні військові, які не встигли втекти під час наступу Збройних сил України у Харківській області. Масштаби обміну поки що незрозумілі. Можливо, це не десятки, а сотні полонених. Є версії, що сторони взагалі обміняли всіх на всіх. З'явилася інформація, що до росії поїхав кум путіна та один із лідерів забороненої партії «Опозиційний блок – За життя» Віктор Медведчук. ОНОВЛЕНО О 01:26. Стали відомі подробиці угоди. Звільнено 108 воїнів «Азова». Двісті українських захисників обміняли на одного Медведчука. П'ять командирів, які обороняли Маріуполь, інтерновано, вони залишаться в Туреччині до кінця війни. За них віддали 55 полонених окупантів. Крім того, на батьківщину повернуться троє вагітних військовослужбовців — Мар'яна Мамонова, Яна Шумовецька та Анастасія Черненька.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
десятки военнослужащих полка «Азов»
Это хорошо. Но их там более 2 тысяч в плену. Пора арестовывать медведчуковских депутатов и менять их на наших пленных
Відповісти
|
 |
Не путай теплое с мягким, рядовых шестёрок и главаря;)
Відповісти
|
 |
Спиртеен, ещё можно на тебя, Гицеля и твою палавую ВелиКАЛепную шавку поменять!
Відповісти
|
 |
Из-за слишком плодотворной работы на врага в Украине, их агента Кремля — Медведчука стало возможным то, что происходит сегодня! И оккупация Крыма, и полномасштабное вторжение, и десятки, если не сотни тысяч погибших украинских граждан, сломанные жизни и все эта разруха… Поэтому за эту падлу надо было всех наших освободить, а не, только 200
Відповісти
|
 |
Попов РПЦ ФСБ пакуйте. Всех украинских военных можно будет освободить за них. Этих агентов ФСБ в Украине больше, чем украинских военных в плену.
Відповісти
|
 |
Яка добра новина! Процес пішов, є надія, що всіх захисників Маріуполя обміняють! У мене сусід, до речі, моряк, гарний та розумний хлопець, пішов в морпіхи, захищав Маріуполь, попав у полон тоді, коли морпіхи йшли на прорив до захісників Азовсталі. Остання звістка про нього була тоді, коли його матері зателефонували з СІЗО Донецька, та орки повідомили, що він там. Після цього нічого. Як відчувають себе його рідні, навіть трудно уявити.
Відповісти
|
 |
А где наши девушки забеременеть успели?))
Відповісти
|
 |
Включи мозги, орки при допросах могли насиловать.
Відповісти
|
 |
Увімкніть моЦК — якби вагітних згвалтували, то наші злочин не замовчували-би! ..
Відповісти
|
 |
Болезный Зектант, до этого за информацию об изнасиловании мирных жителей уволили омбудсмена Денисову, поэтому твои коллеги по партии будут упорото молчать. Кстати, где ты свою Маргоша дел, изнасиловал ?
Відповісти
|
 |
Поцікавтеся у свого лікаря щодо відмінностей між вигадками та інформацією
Відповісти
|
 |
Insider 23 вер, 06:09 ↓ 0 ↑ Включи мозги, орки при допросах могли насиловать. Відповісти! rss911 rss911 24 вер, 01:21 -1 Увімкніть моЦК — якби вагітних згвалтували, то наші злочин не замовчували-би! ..
Відповісти
|
 |
Insider 23 вер, 06:09 ↓ 0 ↑ Включи мозги, орки при допросах могли насиловать. Відповісти! rss911 rss911 24 вер, 01:21 -1 Увімкніть моЦК — якби вагітних згвалтували, то наші злочин не замовчували-би! ..
Відповісти
|
 |
Зачем ты свой тупой высер повторяешь, на бутылку вина зарабатываешь?
Відповісти