|
2 червня 2023, 19:42 Читать на русском
Міноборони України підтвердило пошкодження російського фрегатаФрегат чорноморського флоту росії «Адмірал Ессен» зазнав пошкоджень і був виведений з ладу на десять днів. Про це повідомили в Міністерстві оборони України. Нагадаємо, фрегат був пошкоджений під час операції зі звільнення острова Зміїний у червні 2022 року. Тоді в Генштабі Збройних сил України заявили, що ворожий корабель був уражений безпілотником «Байрактар». За іншою інформацією, фрегат був вражений протикорабельною ракетою. Також у Міністерстві оборони підтвердили нещодавнє пошкодження середнього розвідувального корабля ворога «Іван Хурс». Від початку повномасштабного вторгнення окупанти втратили 18 кораблів і катерів, було пошкоджено ще п'ять бортів. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter |
Статті:
Максим 1993 года рождения, родом из села в Одесской области. Образование среднее полное, не женат, детей нет. Служит стрелком взвода оповещения Пересыпского ТЦК. Фигурирует по тем же статьям. Читать дальше Судьи ушли в совещательную комнату. "Думская" следит за процессом и первая в Украине сообщает об этом громком деле прямо из зала суда.
"Я ничего не делал. Вячеслав самый молодой из банды ТЦК-шников. 2000 года рождения. Адвокат использовал это в качестве аргумента, чтобы попытаться смягчить меру пресечения.
Свою вину Вячеслав не признает. |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||









