зезман2



Місія МАГАТЕ вирушила на захоплену росіянами Запорізьку АЕС


Місія Міжнародного агентства з атомної енергії на чолі з керівником організації Рафаелем Гроссі вирушила з інспекцією на тимчасово окуповану Запорізьку АЕС.

Про це повідомив Гроссі.




«Цей день настав. Місія МАГАТЕ з підтримки та допомоги вже в дорозі на Запорізьку АЕС. Ми повинні забезпечити безпеку найбільшого в Україні та Європі ядерного об'єкту. Пишаюся тим, що очолив цю місію, яка прибуде на Запорізьку АЕС пізніше цього тижня», – зазначив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що місія МАГАТЕ відвідає захоплену ЗАЕС до 5 вересня.


СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter




Вердикт
Беспокоит то, что в штате МАГАТЕ большое количество представителей рашистов…
   Відповісти    
Девятый Неизвестный
очередной сериал…
уже про красный крест и ООН с их миссиями смотрели, глянем и этот.
   Відповісти    
Didus'
…вся команда стоїть як в бані…
Не треба спостерігати і робити відвідини, а гнати з відтіля кацапів.
   Відповісти    
George George
Ну, вот, реально, что они там будут делать?
Cтол им накроют, напоят-накормят-спать после сауны уложат, сумки подарками набьют и довольных отправят домой.
   Відповісти    
Девятый Неизвестный
станція захоплена маньяками — от і весь стан справ.
і їхати нікуди не треба.
   Відповісти    
Вердикт
станція захоплена террористами.
   Відповісти    
   Правила



15 липня
18:01 Юні спортсмени з Одещини представлять регіон на всеукраїнському фестивалі “Активна країна з Кернел” у Києві (суспільство)
16:38 Обшуки в офісах одеського монополіста: слідство перевіряє можливе ухилення від сплати податків (оновлено) фотографии
1
15:36 Одеса у жалобі: місто вшанує пам'ять загиблих від ракетного удару
13:13 Фіктивно оформили 19 «військових» і привласнили понад 15 млн грн: на Одещині затримали командира батальйону та його підлеглих
2
12:00 Кількість постраждалих в Одесі зросла до восьми, триває нова атака ворога (оновлено)
1
10:05 Пожежні врятували з-під завалів двох дітей і дорослого: наслідки ракетного удару по Одесі фотографии
08:33 Ракетна атака на Одесу: троє загиблих, поранені та руйнування приватних будинків
2
14 липня
22:50 Одесу атакували крилатими ракетами: є влучання по інфраструктурі (оновлено)
3
20:37 В Одесі винесли вирок провідним медикам за торгівлю фальшивими інвалідними посвідченнями: заставу перерахували на потреби ЗСУ, а самих засудили до штрафу
14
18:53 Прикрилися «ответкой» заради терору: російська атака на суховантаж поблизу Одеси забрала життя моряка
18:02 Третій провал чи 5 хвилин ганьби: зірвана сесія наближає розпуск Одеської міськради
4
16:00 Ракетний удар по передмістю Одеси: загинула жінка та собака, поранено чоловіка (фото) фотографии
9
15:20 Брав участь у захопленні українських військових моряків у 2018-му: поблизу Новоросійська знищили корабель рф (оновлено) фотографии
4
Розплата неминуча
13:11 Цирк на льоду представляє «Крижаний Оскар»: шоу, де трюки виконуються без дублерів та монтажних склейок (на правах реклами)
11:16 Майже бійка, повернення «блудного» депутата та безстрашні обранці: в Одесі з третьої спроби розпочали сесію міськради (фото) фотографии
3




Статті:

Сессия без кворума: почему депутаты рискнули сорвать заседание и чем это может обернуться для Одессы

Мировые гиганты против украинских реалий: кто получит терминалы в Черноморске на 35 лет?

Одессой правит хаос, а депутаты сдали город из трусости: бывший серый кардинал мэрии о кредитных качелях, надувании щек и выборах без ботов





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×