|
25 серпня 2023, 18:05 Читать на русском
Жили у занедбаній недобудові без вікон: на Одещині забрали немовля у матеріДвомісячного хлопчика, який разом із матір'ю жив у занедбаній будівлі в антисанітарних умовах, вилучили ювенальні поліцейські. 32-річна уродженка Харківської області переїхала до Одеси кілька місяців тому, її син народився в одному з міських пологових будинків. Як з'ясувалося, в матері немає жодних документів, що засвідчують особу, дитину вона теж не зареєструвала, повідомили в поліції. Про жінку без певного місця проживання, яка з немовлям оселилася у недобудові на Старокиївському шосе, правоохоронцям розповіли люди, які працюють по сусідству. За словами жінки, місце, яке вона облаштувала для них із малюком, видалося їй цілком придатним для життя. «Під час огляду приміщення в ньому панували безлад, антисанітарія, були видні ознаки зловживання алкогольними напоями. Навіть вікна та двері у занедбаній недобудові були відсутні», — розповіли в поліції. Наразі дитина перебуває під наглядом лікарів в одній із медустанов міста. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) 28 липня 2025: П'яний на "Ягуарі" або гіпертонік? Звільнений топ-посадовець одеської поліції хоче повернутися на службу |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||



















