Шахрайка з Одеської області продавала в Інтернеті неіснуючі автомобіліМешканку Одеської області, яка розміщувала на торгових майданчиках фейкові оголошення про продаж автомобілів, затримали у Миколаївській області. Як повідомили в пресслужбі кіберполіції, зловмисниця пропонувала лише автомобілі, які користуються попитом, які можуть використовуватися для потреб військових. Від охочих купити авто жінка отримувала передплату на рахунки, оформлені на підставних осіб. Проте взяті на себе обов'язки не виконувала, оголошення видаляла і припиняла зв'язок з клієнтами. За попередніми підрахунками, у такий спосіб вона привласнила гроші близько 120 громадян. Серед ошуканих – українські військовослужбовці та волонтери. Сума збитків наразі встановлюється. Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 190 (шахрайство) КК України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 29 грудня 2025: Парадокси блекауту: під час масових відключень світла в Одесі зменшилася кількість ДТП 12 серпня 2025: Як у кіно: в Одесі затримали драгдилера з партією психотропів на 20 мільйонів (фото) 4 серпня 2025: Експертизу не зробили, камери не подивилися: одеські волонтери скаржаться на саботаж поліції у розслідуванні вбивства собаки 29 липня 2025: В Усатово Одеської області сталася перестрілка: поліція працює на місці (відео, оновлено) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







