На 13-й станції Фонтана закрили парковку: орендар ділянки — будівельна компанія, за якою стоїть колишній одеський нардеп
В'їзд на прибережну парковку на 13-й Фонтану перекрили бетонними блоками. Як передає кореспондент «Думської», на майданчик у 1,4 гектара все ще можна вільно потрапити пішоходу, він стоїть абсолютно порожній.
Ще 2002 року цю ділянку передали в оренду на 50 років ТОВ «Олександрія «С». За договором ділянку можна використовувати для реконструкції, експлуатації та обслуговування рекреаційно-розважального центру. Земля рекреаційного призначення. «Як орендарі вони мають право перекрити ділянку блоком і не дозволяти там паркуватися. Теоретично вони можуть там щось побудувати. Але для цього потрібно ще отримати містобудівні обмеження та умови в департаменті архітектури міськради. Десятиліття корупції, жадібності та відсутності стратегії розвитку міста призводять до зниження якості життя в місті», — заявив депутат міськради Петро Обухов, який першим звернув увагу на ситуацію на 13 станції Великого Фонтану. За даними сервісу Youcontrol, бенефіціари «Олександрія «С» — колишній нардеп Геннадій Чекіта та його партнер по багатьох інших компаніях Володимир Герасимов. Засновники «Олександрія «С» — той самий Герасимов і ТОВ - «Євро-Інвест Холдінг» (зареєстровано на Дерибасівській, 17, єдиний засновник і бенефіціар — Геннадій Чекіта). До групи компаній сім'ї Чекіта входить 40 фірм, які займаються будівництвом, нерухомістю, машинобудуванням, ЗМІ. «Олександрія «С» зареєстрована в Одесі, на Грецькій, 44. Директор — Олег Ганджумянц. Він залишається або був директором у кількох будівельних компаніях. Разом із Чекітою він також фігурує в ТОВ «АРС» (організація відпочинку та розваг, гуртова та роздрібна торгівля). Крім того, Ганджумянц — колишній директор ТОВ «Коста Фонтана» (робота готелів, купівля-продаж та оренда майна, агенція нерухомості, організація будівництва), засновником і бенефіціаром якої є знайомий нам уже Герасимов. Ганджумянц також засновник «Південної будівельної компанії» (інжиніринг, геологія, геодезія; будівництво; торгівля).
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Яку структуру в Одесі не візьми, там обов«язково присутні інородці!
Відповісти
|
 |
А щирі українці при владі набагато кращі? Просто янголи?
Відповісти
|
 |
Щирі українці при владі ще не були! Поодинокі випадки нічого не вирішували! Приклад слід брати з Ізраїля, там араби складають 20 % громадян цієї країни, а в Кнесеті тільки чотири депутата!
Відповісти
|
 |
Як на Восьмої Фонтана мешканці котеджів можуть собі забрати прибережну теріторію моря? Як можна будувати будівлі біля моря, наприклад:Ківалов? Як парки та пляжі можуть бути відомчими? Чому в української влади життя одне,а в звичайних українців безліч?
Відповісти
|
 |
Ну то хто нам заважає робити так само? Лінь? Чи природна хитрість?
Відповісти
|
 |
Я вірю в Закон України і Конституцію України, і повторювати за людиною, котра була ректором Юридичноі академіі- Ківаловим не збираюся. Я вірю в порядних адвокатів,юристів і суддів-нажаль більшість з таких людей вже померли.
Відповісти
|
 |
Что удивляться? Хазяїн кредитної спілки «кредитінвест» Попков лапоть. Уся його братія — лапті. Обирає моряків, відбирає в них житло, як що моряк не в змозі вчастно виплатити. Зараз, поки, припинилися бандитськи захвати житла, як би, боржників. Все одно, лапоть тримає на цугундері українців. Мабуть, Труханов прикриває.
Відповісти
|
 |
Що, попка, влучив? )) Тебе перевірять, загалом з твоїми пі*арами )) Ти будеш на цугундері, я тобі відповідаю. Я буду викладати твої судові справи, пі*ар.
Відповісти
|
 |
Кауфман та Грановський відхрестилися від тебе. Ніби то у трусєлях. Твоє хваміліе буде мелькати, як на The Wall Street Journal
Відповісти
|
 |
Просто интересно, зачем бывший «народный» избранник Чекита и Ко ровно в аккурат к открытию пляжного сезона закрыл въезд. Сколько народу теперь не могут спокойно подъехать к морю и отдохнуть, а ведь есть достаточное количество пожилых людей, которые предолеть спуск, тем более, подъем пешком не в сосоянии. Кроме того, на спуске образовался автомобильный коллапс. Даже становится интересно, если такое огромный участок в аренде с 2002 года, то как там с арендной платой за все время)? Думаю, там не все гладко А если так, то просто расторгнуть договор аренды и вернуть стоянку в пользование люлей. Не иначе , как диверсант и вредитель , пытающийся вызвать недовольсво жителей
. а что делают с такими в военное время , известно))). Ну что, господа одесситы, немного хоть поняли, за какой килограмм гречки голосовали)?
Відповісти
|
 |
Повиповзали чикіти?Ну да, час такий настає, будуть наперстники, картіжники й зарікі.
Відповісти
|
 |
Повиповзали чикіти?Ну да, час такий настає, будуть наперстники, картіжники й зарікі.
Відповісти
|
 |
Ну да зачем Одесситам стоянка возле моря, лучше же опять гребанный отель, когда вы твари уже нажретесь
Відповісти
|
 |
Так а в чём проблема, приехал та и откинул этот блок в сторону.
Відповісти