Один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав на фронті поранення, несумісне з життям.
Як повідомили у штабі ООС, ще один воїн внаслідок ворожих дій поранений й перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я – задовільний.
Загалом п'ять порушень режиму припинення вогню, одне з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння, зафіксовано з боку російсько-окупаційних військ 16 грудня.
В напрямку Новолуганського окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї. Поблизу Пісків ворог здійснив обстріл з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.
В районі Золотого-4 та Травневого противник обстріляв українські позиції з автоматичних станкових гранатометів. Неподалік населеного пункту Павлопіль російські найманці відкривали вогонь зі стрілецької зброї.
«Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли», — повідомили у штабі.
Станом на 7:00 17 грудня порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.