Кравоцова1



Намалюй мені весну. Одеські мариністи влаштували виставку живопису


Виставка «Весна» працює у Всеукраїнському центрі болгарської культури (провулок Віце-адмірала Жукова, 9).

Природа ще не остаточно прокинулася від зимової сплячки, але художники, які перебувають у Спілці мариністів Одеси, вже показали картини, на яких все розквітає.

Твори Сергія Саєнка, Олексія Куревина, Лілії Штекель, Юлії Лосєвої та інших майстрів пензля присвячені не самим лише весняним квітам. Подих моря (недарма перед нами мариністи!) відчувається в пейзажі за вікном, якщо мова про натюрморт, а є і просто види зелених морських берегів.




Авторка — Ірен Адлер,

фото Олександра Синельникова





































Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter


Новини по цій темі:





Alexander Rovishen
Ну, насчёт маринистов… скорее флористы и натюрмористы! )
   Відповісти    
dolento
Найголовніше, легке, невимушене, дихання Весни !
   Відповісти    
Адмирал Крузенштерн
Така никакая мазня.
   Відповісти    
george push
Хорошая тема.
Ещё хотелось бы увидеть что-нибудь на злобу дня.
Герника-Буча-Мариуполь-Авдеевка-Одесса-…
   Відповісти    
   Правила



7 серпня
10:46 Несподіванки від інспекторів: штрафи за паркування в Одесі тепер надходять безпосередньо в «Дію»
08:37 Ворог атакував судно в Одеській затоці: на місці спалахнула пожежа
12
6 серпня
22:52 Серйозна ДТП в Одесі: Land Rover перекинувся на дах, капот другої машини розтрощений (фото) фотографии
17
21:45 Кінець епохи «чорної готівки»: мерія відкрила документи щодо електронного квитка і чекає від одеситів пропозицій
8
20:04 Після «чарівного стусана»: громада поблизу Одеси витрачає 6 мільйонів на ремонт «нічийного» колектора через фекальний скандал фотографии
3
18:45 В Одесі легковик провалився під асфальт і затонув: хто за це відповість — поки що загадка (фото) фотографии
17
17:01 В Одесі нагородили найкращих представників будівельної галузі з нагоди Дня будівельника України (суспільство) фотографии
3
15:29 Тітушки, фіктивні сертифікати та зернові «каруселі»: що приховує депутат-слуга з Одещини «Саша-мішалка» фотографии
3
13:35 Хочуть макарони, котлети та курку: чим годуватимуть одеських школярів і чому до початку навчального року можуть не встигнути
16
11:35 Не лише гірки: чим сьогодні приваблює гостей аквапарк Hawaii (на правах реклами) фотографии
09:44 Ворог атакував суховантаж в Одеській області: одна людина загинула, ще троє постраждали
37
08:37 Затримана за хабар: чиновницю з Одещини відправили до СІЗО з правом внесення застави
12
5 серпня
21:53 Обстріл Одеського району: пошкоджено сім будинків, є постраждалий
1
21:32 Скандал в Одеському театрі ляльок: колишнього режисера звинуватили у розсиланні нюдсів та порно студенткам і колегам (відео) фотографии видео
10
19:03 «Жодних альтернатив не з'явиться»: як удари по портах Великої Одеси обрушили зерновий ринок фотографии
24




Статті:

Что скрывается за табличкой «официально открытый пляж»: репортаж с побережья Одессы

«Театр не является пророссийским кублом»: после скандала в одесском драмтеатре материалы передали в СБУ

Дрессировка советскими топонимами и ментальный «манеж»: как часть молодежи сопротивляется деколонизации Одессы и почему это не «ждуны» (исследование)





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×