|
9 січня 2024, 08:27 Читать на русском
Наслідки негоди: в Одеській області відкрито всі магістралі державного значення (оновлено, відео)Частково обмежено проїзд ділянкою траси М-13 Кропивницький-Кишинів на ділянці, що проходить через Одеську область. Фури й автобуси цією магістраллю їздити поки що не можуть, повідомив голова обласної адміністрації Олег Кіпер. Водночас для цих видів транспорту вже відкрили дорогу М-14 (Одеса — Мелітополь — Новоазовськ). Усі інші траси працюють у штатному режимі. ОНОВЛЕНО ОБ 11:20. На автомобільних дорогах загального користування державного значення Одеської області ускладнень в русі немає, повідомили в Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області. Проїзд забезпечено. Впродовж минулої доби та зараз дорожники продовжують усувати наслідки негоди: розчищають сніг та обробляють дороги протиожеледними матеріалами. Всього працює 117 одиниць дорожньої техніки та 143 працівники. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







