Непозитивний блогер про успіхи на фронті, привітання з днем росії на нулі та мі-мі-мішного співведучого: Vatakaratel записав нове відео
Цей відеоблог нашого друга та автора, з ніком Vatakaratel, який з перших днів великої війни захищає Україну на передовій, незвичайний з трьох причин.
По-перше, починається він справжнісінькою мі-мі-мішністю. Відкриває випуск прекрасний Василь — кошеня, яке тепер живе з сержантом 28-ї мехбригади імені Лицарів Зимового походу. Потім вітає свою маму з Днем народження. Уся наша редакція до привітань, зрозуміло, приєднується. І третє і найнезвичніше — наш непозитивний блогер говорить про хороші новини, ну чи не диво!
На жаль, хороших новин було мало. Далі вже ніяких несподіванок — короткий аналіз ситуації на фронтах, коментар щодо тарифного геноциду, . Власне, не будемо спойлерити! Дивіться.
Підтримати підрозділ нашого друга фінансово можна, перерахувавши гроші на карту: 4731219644609368, Плахотнюк Віталій Олексійович.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Шановний Віталію Олексійовичу! Вітаю Вашу маму з днем народження! Дякую що вона виховала гідного українця! Бажаю вам обом міцного здоровlя, мирного неба, перемоги над москаликами та повернення до мирного життя!
США и Украина подписали 10-летнее Двустороннее соглашение о безопасности с целью укрепления обороноспособности Украины, содействия ее евроатлантической интеграции и достижения справедливого мира, который возложит на Россию ответственность за ее действия.
прийшов послухати про справи на фронті, а послухав про довоєнну політику. Прикро коли люди паразитуючи на військовій тематиці (гадаю, зараз у всіх симпатія до військових) просувають свої політичні тези. От закінчемо війну, тоді і будемо розбиратись хто що і де крав. І, враховуючи, що розбиратьсь будуть вже нетравоїдні люди то питання з криміналом у владі буде вирішено раз і назавжди. Думаю що всі вже зрозуміли що влада повинна бути обрана з кращих, а не тих хто проліз!
Почему нет публикаций о потерях живой силы и военной техники у нашего врага россии? Кстати, россия направила 3 корабля и одну атомную подлодку в Кубу для проведения военно-морских учений в Карибском бассейне. На сколько это может быть опасно для США и Украины?
Вот живут же рядом мрази и крысы-тихари! Из россии эту страницу не читают, а вот за фразу «Спасибо посмотрел» получить 11 антилайков это только от конченого ублюдка можно, а не от оппозиционера или идейного врага.
В Одеському національному університеті імені Мечнікова сьогодні проходять вибори ректора. Голосування відбувається у форматі таємного волевиявлення. Учасники вибору викладачі, співробітники та студенти, які формують виборчий корпус відповідно докладно. Посаду претендують чотири кандидати це В'ячеслав Труба, Сергій Кубовський, юрист Андрій Неугодніков та Володимир Ковальчук. Процедура виборів передбачає попереднє затвердження кандидатів Міністерством освіти та науки, формування списків виборців і безпосереднє голосування. Якщо жоден кандидат не набирає понад 50% голосів, проводиться другий тур. Наразі ми знаходимося на французькому бульварі, на одній з дільниць, яка знаходиться у розховищі. І вже на 12-ту годину відомо, яка кількість людей проголосувала.
Электросамокаты часть современной городской мобильности
В Украине микромобильность часто воспринимается как формат досуга, тогда как в Европе это уже полноценный способ ежедневных передвижений. Постепенно и украинские города движутся в этом направлении.
Взрывными волнами повреждено около 270 окон. К ликвидации последствий атаки привлечены около 200 работников городских коммунальных предприятий и 14 единиц специальной техники. Продолжается расчистка территорий, коммунальные службы уже закрыли пленкой и OSB-плитами 95 оконных проемов.