|
17 січня 2024, 21:22 Читать на русском
Нічна атака на Одесу: жителям постраждалих будинків відновили опалення — холодно тільки в одномуТеплопостачання в будинках, які постраждали внаслідок нічного удару безпілотниками по Одесі, відновлено. Як повідомили в одеській мерії, наразі без тепла залишилися тільки мешканці будинку 8/4 по вулиці Армійській, який постраждав найбільше. «Завершено всі монтажні роботи, заповнюються мережі. Найближчим часом тепло почне надходити в будинки», — зазначили в мерії. Як ми раніше писали, 58 будинків в Одесі залишилися без теплопостачання вночі 17 січня внаслідок повітряної атаки російських нацистів. Один із дронів упав і вибухнув у дворі багатоповерхового будинку, унаслідок чого зазнала ушкоджень підземна теплова камера, після чого тепло зникло в усьому районі. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Еще один храм в Одессе перешел в ПЦУ: там обнаружили иконы российских царей и символов «русского мира» (видео)
Не уклонистами едиными: одесских коммунальщиков подозревают в присвоении 2 млн грн на разборе несуществующих завалов
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














