Дві зенітні керовані ракети С-300 і 35 ударних безпілотників типу Shahed-136/131 випустили по території України в ніч на 30 січня російські окупанти.
Як повідомили в командуванні Повітряних сил України, дрони летіли з трьох напрямків: Приморсько-Ахтарськ, Курськ — рф, Чауда — Крим.
Українським захисникам вдалося знищити 15 «шахедів» у межах Миколаївської, Сумської, Черкаської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської та Київської областей.
«Частину ударних БпЛА ворог спрямував по прифронтових територіях, намагаючись уразити інфраструктуру паливно-енергетичного сектору, цивільні та військові об'єкти біля лінії фронту та державного кордону з РФ», — наголосили в Повітряних силах.
До відбиття повітряного нападу залучалася авіація, зенітні ракетні підрозділи та мобільні вогневі групи Сил оборони України.