Обіцяв зняти з розшуку: начальнику ТЦК з Одеського району загрожує до 10 років в'язниці за одержання хабара
Виконувача обов'язків начальника одного з ТЦК Одеського району затримали за отримання хабара. За 1,5 тис доларів він обіцяв військовозобов'язаному зняти його з бази розшуку, про це повідомили в Нацполіції Одеської області.
Гроші воєнком просив перераховувати йому на картку. Після отримання повного траншу, правоохоронці його затримали та оголосили підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України). Військового відправили під варту з правом внесення застави в мільйон грн. Йому загрожує до 10 років за ґратами з конфіскацією майна. Слідство триває для з'ясування всіх обставин.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
мда, символічно що у СБУ траурні чорні пов'язки на руках. чувак занепастив собі власне життя. дадуть десятку наповну яку він буде сидіти від початку і до кінця.
Відповісти
|
 |
Комусь війна, а для когось — жнива зелених папірців.
Відповісти
|
 |
Це як розуміти- намінусрали два його колеги?
Відповісти
|
 |
Что за бред ты постоянно пытаешься сказать? Ты перечитываешь то, что пишешь перед тем, как постить?
Відповісти
|
 |
Пи дор, Спирт, ты себя имеешь в виду когда упоминаешь про бред, очевидно, отхлестанный ссаными тряпками Спирт.
Відповісти
|
 |
Міністр оборони України Денис Шмигаль вважає, що без мобілізації і без роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) Україна вже б давно програла війну. Про це він сказав в інтерв’ю «BBC News Україна» 30 липня.
Заява Шмигаля прозвучала у відповідь на запитання журналіста щодо ефективності роботи ТЦК у контексті критики українцями, зокрема щодо застосування сили.
Міністр підкреслив, що в медіа й соцмережах показують найболючіші моменти, яких небагато, якщо порівняти кількість таких випадків з обсягами мобілізації. Він пояснив це людським фактором і запевнив, що кожен такий випадок розбирає військове керівництво.
«Але без мобілізації, без роботи ТЦК ми б цю війну вже давно програли. Цьому теж треба віддати належне», – наголосив він.
За словами Шмигаля, зараз у ТЦК переважно працюють колишні військові, які пройшли поле бою і знають, що там стоять їхні товариші, котрим потрібна ротація. Він підкреслив, що робота ТЦК не має на меті комусь нашкодити, а потрібна для того, щоб країна й нація вижили.
Очільник оборонного відомства звернув увагу, що тема ТЦК стала токсичною, зокрема, і завдяки зусиллям ворога, який багато над цим працює. Як приклад він навів також атаки РФ на ТЦК. Водночас Шмигаль підкреслив, що альтернативи ТЦК наразі немає, хоча й визнав, що зі структурою потрібно працювати й удосконалювати певні моменти.
«Але іншого інструмента в нас немає. Ніде немає. І не було історично іншої альтернативи», – сказав Шмигаль.
Відповісти
|
 |
И в этой статье не обошлось без комментов фсб шной гниды, Спирта, клон « Артуа ".
Відповісти
|
Правила
|
|