|
3 лютого 2024, 09:41 Читать на русском
Обіцяв посаду прокурора за 35 тисяч доларів: в Одесі затримали держвиконавцяПосадовця районного відділу державної виконавчої служби та колишнього прокурора підозрюють у заволодінні чужим майном шляхом обману та підбурюванні до надання хабаря (ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України). Чинний держвиконавець обіцяв знайомій за 35 тисяч доларів допомогти влаштуватися прокурором до окружної прокуратури Одеси, повідомили в обласній прокуратурі. Для переконливості своєї пропозиції знайомій друга він залучив до справи колишнього працівника прокуратури. За словами держвиконавця, він досягне мети завдяки власним знайомствам у прокуратурі та за особистого посередництва свого спільника. Натомість фігуранти планували просто взяти гроші. Держслужбовця затримали під час одержання коштів біля торгового центру. Обох підозрюваних відправили до СІЗО з альтернативою внесення застави. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 7 лютого: Зупиняли авто і вимагали гроші за недоставку в ТЦК: в Одесі викрили двох патрульних (фото) 19 січня: Допомагав уникнути служби: заступника командира навчального центру на Одещині затримали на хабарі 8 вересня 2025: 25 тисяч за «непридатність»: чергового співробітника Одеського ТЦК спіймали на хабарі за зняття з військового обліку |
Статті:
В результате ночной атаки 15 пострадавших, 8 были доставлены в больницу. Шестеро получили амбулаторную помощь, двое находятся на стационарном лечении.
"Это баротравма, черепно-мозговая травма средней тяжести", прокомментировала глава горздрава Елена Коляденко. Читать дальше Читать дальше Настя и Диана жили на верхнем этаже, который сгорел. Вернулись и пытаются найти уцелевшие вещи. Успели спасти кошку.
Взрывными волнами повреждено около 270 окон. К ликвидации последствий атаки привлечены около 200 работников городских коммунальных предприятий и 14 единиц специальной техники. Продолжается расчистка территорий, коммунальные службы уже закрыли пленкой и OSB-плитами 95 оконных проемов.
Во дворе почти ничего не осталось.
На борту возник пожар и вышла из строя навигационная система возгорание ликвидировали силами экипажа. Для сопровождения судна направлен катер. Никто не пострадал. Одна из пострадавших квартир. Владельцам еще повезло, так как большинство помещений в доме уничтожены.
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Снижение пробок, улучшение экологии и мобильности: зачем городам электросамокаты? (общество)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||














