Одеська облрада звільнила головлікаря онкодиспансеру, який перебуває на фронті
Рішення про звільнення головного лікаря одеського онкологічного диспансеру (регіонального клінічного протипухлинного центру) В’ячеслава Полясного ухвалила сьогодні обласна рада. Свої голоси за це питання віддали 47 депутатів, повідомляє кореспондент «Думської».
Проти виступила фракція «Європейської Солідарності». Опозиція вимагала пояснити механізм звільнення людини, яка була мобілізована та захищає територіальну цілісність та волю України. Своєю чергою начальник юридичного управління апарату обласної ради Роман Лебедєв зауважив, що в умовах військового часу звільняти керівника медичного закладу може тільки його власник. В даному випадку це обласна рада, тому питання й винесли у сесійний зал. Слід зазначити, що прийняте депутатами рішення з великою долею ймовірності не буде реалізоване, адже суперечить закону України, який гарантує мобілізованій людині збереження його робочого місця. «Це дуже слизький юридичний крок, депутати ступили на криву протиправну доріжку, показавши всій країні, що людина, яка боронить країну, може бути викинута на вулицю», — заявив «Думській» В’ячеслав Полясний.
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!
Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
 |
Депутаты облсовета просят отстранить начальника патрульной полиции Одесской области
Обращение направят в Министерство внутренних дел Украины и Национальную полицию. Депутаты утверждают, что Хмарук не появляется на заседания постоянных комиссий Одесского областного совета по рассмотрению «важных для организации дорожного движения вопросов» и игнорирует обращения ОГА по безопасности на дорогах.
За это на сессии сегодня проголосовали 52 человека. Им больше нечем заняться?!
Відповісти
|
 |
Полностью поддерживаю проголосовавших-руководство должно ориентироваться, что происходит на подконтрольном объекте.Какая бы толстая попа не была у начальника-«на двух креслах не усидеть».
Відповісти
|
 |
Опять «поднимет голову» шарлатанская медицина, которую оправдывает суд, прокуратура, полиция.
Відповісти
|
 |
Напевно знайшовся якийсь зайчик, який забажав застрибнути в ще тепле крісло.
Відповісти
|
 |
Зайчиків забагато, особливо, в одеському обласному диспансері, де з пацієнтів роблять піддослідних тварин.Такого поняття, як медична етика-не існує:лікарі і їх медсестри,з повязками по очки,хочуть тільки різати, навіть, коли немає показань.А молоденьки «лікарі»-діагности,котрі посадили свої дупи у теплі комфортні кабінети,тільки одні запитання до пацієнтів,і жодної відповіді.
Відповісти
|
 |
В онкології гарно пахнути не може:замість простирадла- гумовий матрац-смердючий багатовіковим гноєм, крапельниці контролює і знімає пацієнт.Внутрішньочеревні, внутрішньомязові уколи пацієнт ставить собі сам, якщо починається шок-розраховуй тільки на себе, а коли зустрінешся з султаншею-лікарем, тебе почнуть звітувати, що не здав картку у регістратуру,начебто обстеження і лікування вона оплатила за тебе,або збігай у її інший кабінет,бо вона там залишила твою картку,і на твоєму прикладі пише наукову працю.Хоча султанша-лікар,в декілька разів молодша за тебе,і може збігати сама,і не «тикати» медсестрам похилого віку і регістраторам.
Відповісти
|
Правила
|
| 14 липня |
| 11:16 | Майже бійка, повернення «блудного» депутата та безстрашні обранці: в Одесі з третьої спроби розпочали сесію міськради (фото) |
| 09:37 | Удар ворога по Одещині: зайнялися резервуари з олією та 11 вантажівок |
| 08:41 | Майже вчасно: комісія Одеської міськради перевірить пляжі, що працюють без дозволу 1 Таких аж десять |
| 13 липня |
| 21:21 | Потрібно доопрацювати: підготовку кредиту на модернізацію теплопостачання в Одесі поки що відклали 5 |
| 19:20 | Сектанти-зрадники? Лідери одеських «тамплієрів», яких підозрюють у співпраці з рф, вийшли зі СІЗО 4 |
| 18:14 | Нова сесія чи чергова ганьба: хто дає Києву привід розпустити Одеську міську раду 4 |
| 16:22 | Удар рф по цивільному судну на Одещині: кількість жертв зросла до п’яти, ще десять осіб перебувають у лікарні |
| 14:37 | Відріжуть фінансування: військова адміністрація дала одеській мерії місяць на початок застиглих ремонтів, інакше гроші перенаправлять на потреби ЗСУ 8 |
| 12:23 | Росія атакувала цивільне судно на Одещині: три людини загинули, десять — поранені (оновлено) 5 |
| 11:28 | «Смарагдове небо» наживо: DREVO дасть три концерти в Одесі (на правах реклами) |
| 09:15 | Міцніше тримайте парасольки: синоптики попереджають про штормовий вітер і грозу в Одесі |
| 08:21 | Ранкова атака на Одесу: спалахнула пожежа на автостоянці, постраждала дитина (фото, відео, оновлено)  1 |
| 12 липня |
| 23:04 | Одеса під ворожою атакою: через приліт безпілотника горить багатоповерхівка (фото, відео, оновлено)  2 |
| 21:51 | Норвезькі ракети для Одеси, новий комбриг та удар по порту: що найчастіше читали цього тижня 2 |
| 20:31 | Завтра одеські водії ризикують опинитися в масштабних заторах через ремонт доріг |
Статті:
17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
17:06
Летят в сторону Доброслава
17:00
Пивденное/Беляры шахеды
16:36
Что творится в одесской полиции?В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше
13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше
|