Общественный совет при Одесской ОГА не хочет появления новых общественных организаций
Похоже, что общественный совет при Одесской областной государственной администрации всерьез озаботился тем, чтобы не допустить появления в регионе новых общественных организаций. Во всяком случае, именно такой вывод напрашивается, когда сразу нескольким одесским общественникам устами человека, отвечающего за регистрацию на тренинг по вопросам регистрации и отчетности организаций гражданского общества, некой Татьяной Несиковской, было в этой самой регистрации отказано. Поводом для отказа стал тот факт, что общественники не состоят в общественных организациях, уже вошедших в состав специальной прокладки между областной властью и населением области в виде общественного совета.
Напомним, что 6 ноября председатель общественного совета Тамила Афанасьева, опубликовала на страницах «Думской» блог озаглавленный так: «Приглашаем членов ОС при ООГА принять участие в региональном тренинге по вопросам регистрации и отчетности организаций гражданского общества 13-14 ноября».
Председатель общественного совета при ОГА Тамила Афанасьева
В блоге общественницы указано, что организаторами тренинга являются координатор проектов ОБСЕ в Украине и государственная регистрационная служба Украины.
Мы связались с координатором проекта от ОБСЕ Екатериной Роговской. Как оказалось, координатор не слышала ни о каких ограничениях для тех, кто хочет строить гражданское общество в Украине, вне зависимости от того, входят они в состав общественного совета при ОГА или нет. Для посещения мероприятия достаточно отправить запрос на электронный адрес координатора, который легко найти в сети. Это необходимо для того, чтобы организаторы представляли себе, какое количество людей посетит семинар. В то же время, по заверениям представителя европейской миссии, всех желающих с удовольствием пустят на тренинг и без предварительного письма, главное чтобы вас действительно интересовало создание полноценного гражданского общества в Украине.
Напомним, что мероприятие пройдет 13 и 14 ноября в отеле «Vele Rosse» по адресу улица Гаршина, 3.
СМЕРТЬ РОССИЙСКИМ ОККУПАНТАМ!
Заметили ошибку? Выделяйте слова с ошибкой и нажимайте control-enter
Да еще симпатическим чернилами? Как теми ручками, что на избирательных участках подсовывают? Значит, закон нужно перепечатать с мелованной бумаги на наждачную, и носить с собой как неопровержимый аргумент.
Ну а разве они не должны зарегистрироваться как общественная организация? А то они собирают тренинг как общественная организация, которая нигде не зарегистрирована. Или они по-месту собираются зарегистрировать всех кто придёт на тренинг в организацию?
уявить отримують гранти і там знають кому і скільки відкатів потрібно дати. а просто так отримати гроші хто не хоче? навіть 200 000грн теж гроші ні за що роблення.А тут нові нахлебніки
Именно такой вывод напрашивается, когда сразу нескольким одесским общественникам устами человека, отвечающего за регистрацию на тренинг по вопросам регистрации и отчетности организаций гражданского общества, некой Татьяной Несиковской, было в этой самой регистрации отказано Почему-то вспомнился профессор Преображенский: «Кто на ком стоял»?
Що таке громадська рада? Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному ОВВ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (далі — Типове положення), затвердженого Постановою № 996, громадська рада при міністерстві, іншому центральному ОВВ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-до-радчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю ОВВ, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Зачем Вам этот никчемный лживый человечек Он даже и не вырос как общественник и тем более как политик Забудьте ее и не стоит тратить свое драгоценное время и внимания на пустозвонку. Выбирайте себе добропорядочного человека и голосуйте не продаваясь за услуги нищ инки которая пытается стать богатой за счет всех Вас! Займитесь лучше постановлением!
Що таке громадська рада? Відповідно до Типового положення про громадську раду при міністерстві, іншому центральному ОВВ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі державній адміністрації (далі — Типове положення), затвердженого Постановою № 996, громадська рада при міністерстві, іншому центральному ОВВ, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласній, Київській та Севастопольській міській, районній, районній у мм. Києві та Севастополі держадміністрації (далі — громадська рада) є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-до-радчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю ОВВ, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів із громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.Основними завданнями громадської ради є:
- створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;
- здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади;
- сприяння врахуванню органом виконавчої влади громадської думки під час формування та реалізації державної політики.
Громадська рада відповідно до покладених на неї завдань:
- готує та подає органу виконавчої влади, при якому вона утворена (даліорган), пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, а також щодо проведення консультацій, не передбачених таким планом;
- готує та подає органу пропозиції щодо організації консультацій з громадськістю;
- подає органу обов’язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, удосконалення роботи органу;
- проводить відповідно до законодавства громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів;
- здійснює громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, а також дотриманням ним нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидію корупції;
- інформує в обов’язковому порядку громадськість про свою діяльність, прийняті рішення та їх виконання на офіційному веб-сайті органу та в інший прийнятний спосіб;
- збирає, узагальнює та подає органу інформацію про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення;
- організовує публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку галузі чи адміністративно-територіальної одиниці;
- готує та оприлюднює щорічний звіт про свою діяльність.
утворювати постійні та тимчасові робочі органи (правління, секретаріат, комітети, комісії, експертні групи тощо); залучати до роботи ради працівників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників вітчизняних та міжнародних експертних і наукових організацій, підприємств, установ та організацій (за згодою їх керівників), а також окремих фахівців; організовувати і проводити семінари, конференції, засідання за круглим столом та інші заходи; отримувати в установленому порядку від органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування інформацію, необхідну для забезпечення діяльності ради; отримувати від органу проекти нормативно-правових актів з питань, що потребують проведення консультацій з громадськістю. Члени громадської ради мають право доступу в установленому порядку до приміщень, в яких розміщений орган.
Склад До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).
Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та внесені інститутами громадянського суспільства.
Функції Громадська рада відповідно до покладених на неї завдань:
готує та подає органу виконавчої влади, при якому вона утворена (далі — орган), пропозиції до орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю, а також щодо проведення консультацій, не передбачених таким планом; готує та подає органу пропозиції щодо організації консультацій з громадськістю; подає органу обов'язкові для розгляду пропозиції щодо підготовки проектів нормативно-правових актів з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері, удосконалення роботи органу; проводить відповідно до законодавства громадську експертизу та громадську антикорупційну експертизу проектів нормативно-правових актів; здійснює громадський контроль за врахуванням органом пропозицій та зауважень громадськості, а також дотриманням ним нормативно-правових актів, спрямованих на запобігання та протидії корупції; інформує в обов'язковому порядку громадськість про свою діяльність, прийняті рішення та їх виконання на офіційному веб-сайті органу та в інший прийнятний спосіб; збирає, узагальнює та подає органу інформацію про пропозиції громадських організацій щодо вирішення питань, які мають важливе суспільне значення; організовує публічні заходи для обговорення актуальних питань розвитку галузі чи адміністративно-територіальної одиниці; готує та оприлюднює щорічний звіт про свою діяльність.
Громадська рада — постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган, утворений для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики. Громадські ради утворюються на виконання Постанови Кабінету Міністрів України № 996.