25 липня 2020, 12:20   

Василий Иеремия организовал субботник в сквере «Курсантская лестница» (политика)


В сквере «Курсантская лестница», который расположен на улице Балковской, состоялся субботник, организованный депутатом городского совета Василием Иеремией при поддержке КП «Горзелентрест».

В мероприятии приняли участие около двухсот одесситов, преимущественно местных жителей. Люди были всех возрастов — от детей до пенсионеров.

«Мы приготовили 120 пар перчаток, однако этого, к нашему огромному удивлению, не хватило, и мы привезли еще столько же. Очень радует тот факт, что люди хотят перемен, но не только на словах, а своими поступками подтверждают это», — отметил Василий Иеремия.

Участники субботника убрали сухие ветки, очистили зеленую зону от мусора и грязи. Взрослым помогали и дети, которые с охотой включились в работу.

Отметим, сейчас сквер «Курсантская лестница» благоустраивают за счет общественного бюджета. В нем уже установили новую детскую площадку, обустроили закрытую зону для выгула и дрессировки собак, поставили новые лавочки и урны, проложили пешеходные дорожки и разбивают газоны. Сейчас в сквере устанавливают пандусы и уличное освещение. В планах создать футбольную площадку.

 
СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!


Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter

Василий Иеремия
Василий Иеремия
депутат Одесского горсовета, член фракции "Доверяй делам"
38 новин, 3 фото

Новини по цій темі:





irylya-m@ukr.net
Популизм и карманные волонтеры.
   Відповісти    
Black_Sea
Ніфіга не кишенькові. Я сам там працював. Це мій мікрорайон, і приємно, що бомжацько-наркоманська запущена територія перетворюється на комфортну зону відпочинку.
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
Я  зовсім не розумію, навіщо тоді підтримали цього жопоблоковського перевертня, та дали пропіаритися? І чому не зробили це самі?
   Відповісти    
Black_Sea
Ви багато проєктів по місту зробили самостійно? )) Просто не уявляєте масштаб тієї роботи та рівень матеріально-технічних затрат.
Партійність наших одеських політиків доволі умовна, якщо не нульова. Як там казав Труханов: «партійні квартири змінюються — ми залишаємось». ))
Нехай прийде «свободівець» чи представник іншої партії та організує процес з благоустрою території міста — залюбки підтримаю та пропіарю. Тільки де вони?
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
Це мені нагадує про стадо якому потрібен пастух. А чому взагалі хтось винен приходити, якщо це обов'язки одеської міської ради в особі «високоповажного» Геннадія Леонідовича Труханова.
   Відповісти    
Black_Sea
Це один з проєктів "Громадського бюджету".
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
Black_Sea: я бачу ви вже в другий раз захищаєте жопоблоковця Васю, перший раз був  стосовно ремонту 122 школи, це збіг?
   Відповісти    
Black_Sea
У мене до 122-й школи свій інтерес, це мій мікрорайон.
Нагадаю, Василь Ієремія організував проєкти «Громадського бюджету» по комплектуванню іноваційних класів та ремонту (утепленню) фасаду та прилеглої території СШ 122 - це погано? Навіть за Боделана, чия донька там працювала та син вчився — такого не було! ) Зробив би хтось інший — я б також підтримав. «Не важливо, якого кольору кішка, аби вона ловила мишей.»
Щодо нинішнього одеського Оппоблоку — то це ті, хто не ліг під Медведчука, якщо Вам це про щось говорить. ) 
   Відповісти    
Black_Sea
irylya-m@ukr.net   страна по ip — od 25 июля, 14:43     +3      
Це мені нагадує про стадо якому потрібен пастух.

Так і є, люди інертні в більшості, на жаль. Спробуйте зібрати гроші у власному будинку на благоустрій чи організувати суботник — вийдуть одиниці. Та що там суботник — на зібраннях ОСББ не завжди кворум є… ( 
   Відповісти    
Арсен Геловани
Та шоб вони у твоїх сосідів ремонт, такий зробили! Ремонт у сосідів а у тебе тупо вкрали парадну, ходи через вікно, може пробий двері до іншіх сусідів, та ходи через них… Біля 122 Вася ваш та Садонова В.П.(головна по корупції ще з часів Боделана) вкрали у одеситів хідник! Люди повинні ходити по дорозі…
   Відповісти    
Black_Sea
Арсене, я знаю, що місцеві роками використовували територію школи для вигулу собак, роками навколо школи ночували і днювали бомжі, — ну якось вже обійдетесь. ) Нічого там не вкрали, що відгороджено — територія школи. Заважає транспорт — зробіть провулок пішохідним.
   Відповісти    
Black_Sea
Слухайте, мені це не цікаво, Вам цікаво — копайте. ) Знаю одне — бюджетні кошти завжди знайдуть свого нового власника, але добре вже те, що хоча б частина з них матеріалізуються у корисні для містян справи, як от цей сквер. Приємних вихідних! ) 
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
В будинку ОСББ сплачують УБПТ, у штаті є двірник, який щодня виконує свою роботу, також правління на чолі з головою стежить за своєчасним ремонтом будинку та дворових споруд в тому числі дитячих майданчиків, тому таке совкове явище як "суботник" не потрібне, потрібно контролювати своєчасне сплачування УБПТ і все буде добре.
   Відповісти    
Zab
Zab   страна по ip - od 25 липня 2020, 17:32     0      
А людишки-то, суть гавно наши. Сами срут на родную землю, а убирают под знамена, и ничего что стяги кровавые — зато шелковые, потом щекой мягко приложиться.
   Відповісти    
Black_Sea
Ця територія нічийна, біля схилу, ні до якого будинку не має відношення, раніше були хащі, смітник та лежбище бомжів, тепер  сквер для жителів мікрорайону. Якщо Ви не в темі, а це видно,  краще не пишіть казна що. 
По коментам скажу — дохєра у нас активістів різного штибу розвелось, будь-яку добру справу заклюють. Можете зробити краще — зробіть, а не бла-бла-бла…
   Відповісти    
Stan ly
Stan ly   страна по ip - od 26 липня 2020, 14:53     +1      
Ты же понимаешь, что все это благоустройство в том числе и рабочие руки оплачиваются из наших налогов… и то, что нужны волонтеры, означает, что кто то на уборке и благоустройстве отмывает бабло…
   Відповісти    
Арсен Геловани
Ось воно, справжднє обличчя! Собаки, бомжи- перша ступінь, потім друга — нічого там не вкрали, і нарешті завершальна — нуякось вже обійдетесь, і вішенка на тортик — заважає транспорт(на дорозі) зробіть провулок пешехідним! Це пісець… По перше: бомжи, собаки, то вашої мовою — ну якось вже обійдетесь, хоча можно було просто, щоб охорона на яку витрачаються шалені бабки, виконувала свої обов'язки! По друге :не вкрали — а де тоді подівся хідник?! А його закрили парканом та повісили колодку, чим порушили безлічь Законів з Констітуцією включно! Заважає транспорт на проїзжій частині — ну навіть не знаю як це коментувати, як каже моя доця:"рукалицо"
   Відповісти    
Black_Sea
«По друге :не вкрали  а де тоді подівся хідник?! "

Хідник — кумедне слово, гугл-транслейт рулить!
А про ту стежку попід школою забудьте, її вже нема. ;) 
Краще переймайтесь, щоб стіна з двору навпроти далі не падала… Але школа тут ні до чого.
   Відповісти    
It_was
It_was 26 липня 2020, 23:45     +3      
Хожу по этой лестнице через сквер почти каждый день. Там уже полгода идет реконструкция и без этого депутата там всё уже было приведено в порядок. Что он со своей стороны сделал? Заплатил думской и купил 120 пар перчаток? Примазался к тому, что делается благоустройство за наши с вами налоги.
   Відповісти    
Black_Sea
It_was   страна по ip — od 26 июля, 23:45   ↓   -1         ↑
Хожу по этой лестнице через сквер почти каждый день. Там уже полгода идет реконструкция и без этого депутата там всё уже было приведено в порядок.

Взагалі-то це його проєкт від самого початку. )) Спроєктувати, загітувати людей на голосування, виграти конкурс — спробуйте, це ж просто, у Вас також вийде! ;) 
   Відповісти    
Олег Коваленко
И Думской не забыл проплатить за рекламу
   Відповісти    
Ипполит Матвеевич
Чувак хочет накачать себе медийности. По моему это все ему идёт  во вред.
   Відповісти    
irylya-m@ukr.net
Сам принцип выбора депутатов совковый. ОПГ предлагает выбрать из двух зол, наименьшее, а на самом деле наибольшее.
   Відповісти    
elsa
elsa 25 липня 2020, 13:28     +13      
Как же он хочет остаться депутатом… Бедолага практически каждую неделю проплачивает джинсу. А можно было бы просто 5 лет быть порядочным человеком…
   Відповісти    
Black_Sea
А от питання до міської влади, чому Дюківський парк, що поруч, перетворюється на руїну? Воду з великого ставка як спустили понад два місяці тому, так чистити ніхто і не збирається, вже заростає бур'янами подекуди…
   Відповісти    
Black_Sea
Дюківський парк знаходиться в оренді у приватної фірми. Завдяки Гурвіцу, до речі… (( 
   Відповісти    
george_bush1990@mail.ru
Чисто технически.
Почему у Иеремии получается организовать такой субботник, а у других — нет?
Каким образом он побудил людей в их выходной (во время карантина) убирать эту мягко говоря загаженную нариками, бомиками и прочими лестницу?
   Відповісти    
Black_Sea
Відповім. Технічна сторона благоустрою майже готова: тренажерний майданчик, дитячий майданчик, майданчик для вигулу собак, доріжки-лавочки. Багато хто з місцевих там ще до суботника побував та оцінив роботу. Тому зібрати сміття на схилах — то було вже не важко. Для себе ж! ) 
   Відповісти    
   Правила



23 червня
21:42 Ще один храм в Одесі перейшов до ПЦУ: там виявили ікони російських царів та символи «руського міра» (відео) видео
5
20:28 Не ухилянтами єдиними: одеських комунальників підозрюють у привласненні 2 млн грн під час розбирання неіснуючих завалів
18:10 Не плутайте відкритий пляж із безпечним: поки ви дивитеся на шахеди, вони вбивають (колонка редакції)
13
17:02 Студентська банківська картка для стипендії: комфорт та додаткові вигоди (новини компаній)
15:00 Отруїли собак і палять пластик: під Одесою організували незаконне звалище біля Аджалицького лиману фотографии
4
13:29 На одеському пляжі осколок дрона влучив жінці в шию: вона померла (відео з місця трегедії) видео
24
12:01 Росіяни тікають: Сили оборони очистили від ворога останній шматок Миколаївщини
6
10:55 У центрі Одеси будівля, зруйнована ракетою, «приросла» ще одним поверхом: архітектори говорять про порушення, проектувальник не бачить проблем (фото) фотографии
5
09:09 На Одещині заслужений будівельник України захопив ділянку та збудував там курник із гаражем
3
22 червня
21:36 «Заробили» на дитячій творчості: одеська чиновниця і двоє комерсантів привласнили 12 млн грн фотографии
2
19:55 Гостював в Одесі та бере участь у випробуваннях ППО: іспанський фрегат тестує дрон-перехоплювач фотографии видео
2
18:18 Літній вечір емоцій: Pianoбой повертається з великим концертом (на правах реклами)
1
16:27 В Одесі з’явилися «дерева пам’яті» на честь загиблих військових та мирних жителів (фото) фотографии
5
14:10 В Одесі помітили сарану: звідки з’явилися комахи та чи існує загроза фотографии
6
12:04 Мерія взялася за занедбані ставки Дюківського саду: матеріали передали до прокуратури та екоінспекції
7




Статті:

Борщ по-корейски, в плену у льда и спасение пальца: как одессит в Антарктике рыбу измерял

«Царица посадок»: одессит с позывным Нео доходчиво рассказывает о том, что такое пехота!

Оазис реформы или образовательные пустыни? В Одессе хотят вдвое сократить количество школ со старшими классами





17:32
Не фиксируется
3243


17:26
Один в море летает рядом с берегом Пивденное/Фонтанка
32121


17:15
Не фиксируются
474221


17:06
Летят в сторону Доброслава
6325


17:00
Пивденное/Беляры шахеды
504511


16:59
Увага. ПОВІТРЯНА ТРИВОГА
1


16:36
Что творится в одесской полиции?

В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах.

Читать дальше

13:54
Вечерний взрыв в автомобиле на улице Университетской в Одессе СБУ квалифицировала как террористический акт и уже открыла соответствующее уголовное производство.

По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь.

Читать дальше

13:48
Где-то еще делают нашу одесскую оригинальную закуску?










Думська в Viber
Ми використовуємо cookies    Ok    ×