|
19 грудня 2024, 12:21 Читать на русском
Одесити скаржаться на холод в квартирах, тепловики заявляють, що температура відповідає нормамНезважаючи на те, що опалювальний сезон в Одесі офіційно триває вже місяць, багато городян скаржаться на ледве теплі батареї та холод у квартирах, особливо коли температура за вікном неабияк знижується. Багато голів ОСББ виправдовують такий стан справ своїм мешканцям тим, що НАК «Нафтогаз» зменшив ліміти для Одеси. Так їм пояснюють ситуацію в КП «Теплопостачання». Аналогічну відповідь отримала і наша редакція на запит до пресслужби комунального підприємства. Мовляв, ліміти знижено на 10% порівняно з довоєнним періодом, тому саме КП ні до чого. Щоправда, як це пояснює той факт, що в деяких будинках температура на вході не досягає навіть 40 градусів — незрозуміло. Тим більше, ця версія не прояснює ситуацію з тим, що в деяких одеситів донедавна батареї були нормальної температури, а нещодавно стали ледве теплими. Ось тільки деякі скарги, якими рясніють соціальні мережі: - «Батареї не тепліші за людську руку, а рахунки приходять як за окріп. Скаржилися куди тільки можна — результату нуль. Влада самоусунулася». - «І в нас батареї температури трупа, що остигає. А коли світло вимикають, то батареї не гріють». - «Сьогодні склали акт за грудень, що температура у квартирі нижча за норму. Щось перерахують. У інспектора була ціла пачка актів. Мабуть, з опаленням погано в багатьох у нашому районі». - «Ми тиждень грудня сиділи без опалення, але акт складати ТГО вчора не приїхали». - «Після місяця з холодними батареями ми радіємо ледве теплим. У нас із п'ятниці квартира прогрілася до +17 у кутових кімнатах». - «Батареї як були напівживі, так і залишилися ними. Уже кілька років вдома не можуть налагодити опалення. Люди відмовляються платити за ненадану послугу. У підсумку йде борг і ті, хто нічого не робить, обурені несплатою! У квартирі +17 і це зараз тепло на вулиці. Минулого року під час морозів до +12 опускалося». Тим часом у пресслужбі КП «Теплопостачання Одеси» нам заявили, що температурний режим у житлових будинках відповідає санітарним нормам. Додавши, що згідно із Законом України про житлово-комунальне господарство, нормативна температура в будинках має бути не нижчою за +20 градусів Цельсія для кутових кімнат і +18 градусів для решти. Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||













