|
23 липня 2023, 11:13 Читать на русском
Одеська обласна адміністрація виступила проти націоналізації будівлі російського консульстваОдеська обласна державна адміністрація вважає «недоцільною» націоналізацію будівлі російського консульства на Гагарінському плато. Таку відповідь на звернення депутатів міськради дав заступник голови ОДА Дмитро Радулов. Депутат Петро Обухов нагадав, що навесні він разом із колегами звернувся до Кабміну з проханням націоналізувати росконсульство. Уряд перенаправив вирішення питання до обласної адміністрації, до повноважень якої це не входить. Проте в ОДА вважають за необхідне позначити свою позицію з цього питання. «Цікаво, зараз уже доцільно, чи ще ні?» — цікавиться Обухов. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter
Новини по цій темі: 13 березня: Розкопують могили, моляться лайкою та святкують: відомі одесити - про забобони та п’ятницю 13-го 11 березня: Обговорюють у маршрутках та одеській мерії: що буде з підвищенням вартості проїзду і чому це необґрунтовано |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Видео: Гостил в Одессе и участвует в испытаниях ПВО: испанский фрегат тестирует дрон-перехватчик
В Одессе появились «деревья памяти» в честь погибших военных и мирных жителей (фото)
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||




















