artville1

Одеські легкоатлети завоювали дві золоті медалі чемпіонатів України

0

Чотири медалі, серед яких дві золоті та дві бронзові, завоювали спортсмени Одеської області на двох чемпіонатах України з легкої атлетики, які відбулися в Києві з 17 по 19 лютого.

Про це повідомляє регіональне відділення Національного олімпійського комітету.

Обидві золоті медалі в активі легкоатлета з Чорноморська Владислава Шепелєва – в «дорослому» і молодіжному чемпіонатах (був паралельний залік для обох категорій).

Ще один стрибун із Чорноморська Нікіта Стаднюк і одеський динамівець Володимир Кілко — бронзові призери чемпіонату України серед молоді.

22-річний Владислав Шепелєв став переможцем у потрійному стрибку з особистим рекордом для залів (16 м 18 см, просто неба – 16 м 29 см), збільшивши свій попередній рекорд на 22 см. Цей результат він показав в п’ятій спробі.

Відзначимо, що перша в кар’єрі перемога Владислава в чемпіонаті України в закритих приміщеннях.

19-річний Нікіта Стаднюк також завоював медаль з особистим рекордом для закритих приміщень, стрибнувши на 7 м 16 см. Причому нагороду приніс йому останній стрибок, в якому він на п’ять см випередив Володимира Дубину із Києва, якому, до речі, поступився на нещодавньому Кубку України.

Його ровесник Володимир Кілко став бронзовим призером на дистанції 60 м з/б – 8,35 секунди. До завоювання бронзи в національному чемпіонаті йому не вистачило 0,1 секунди. Відзначимо, що в попередньому забігу він встановив особистий рекорд – 8,30.

Фото Павла Кубанова

СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ!

0

Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter

dolento
Для чого підлаштовувати під мокшанське болото, бо «нікіта», насправді Микита!
   Відповісти

28 травня
21:35 В Одеській області 29 травня вимикати електрику не планують
20:25 В Одесі компанія-виробник сигарет підробляла виготовленням фальсифікату (фото, відео) видео
7
19:20 Штормове попередження: на Одесу насуваються дощі з грозами
18:20 Соратника Труханова підозрюють у незаконному відчуженні комунальних приміщень у центрі Одеси: депутат встиг виїхати за кордон
17
17:27 Колишнього одеського військкома Борисова повторно затримали після звільнення під заставу в 12 мільйонів
6
17:11 Іран почав постачати росії новітні авіабомби
3
16:27 Окупанти обстріляли Одесу ракетами: пошкоджено припортову інфраструктуру (оновлено)
7
16:09 Зберегти та примножити: куди одесити зараз інвестують свої гроші (новини компаній) фотографии
2
15:04 На Дністрі спіймали іноземця, який намагався дістатися до української нареченої (фото)
7
14:10 В Одесі сталася масштабна пожежа на складі (фото, відео) фотографии видео
1
13:07 «Нерішуче танго» та «Карпатський концерт»: одеський оркестр їде гастрольним туром Україною (фото, відео) фотографии видео
12:12 В Одеській області чоловік загинув під колесами самохідного вагона
2
11:21 «Місце для дракона»: одеський український театр підготував прем`єру для дітей і дорослих (суспільство)
1
10:20 Жіночий теніс: одеситки Світоліна та Ястремська з перемог стартували на відкритому чемпіонаті Франції
4
09:27 Приревнував дружину до знайомого і побив того до втрати свідомості: одеситу загрожує до восьми років в`язниці