|
7 квітня 2024, 18:03 Читать на русском
Одеські зенітники збили над морем два ворожі дрони-розвідникиДва російські дрони-розвідники збили над Чорним морем у неділю, 7 квітня. Ворожі безпілотники знищили воїни Одеської зенітної ракетної бригади, повідомили Сили оборони півдня України. Збито ворожі розвідувальні БПЛА Supercam і «Орлан-10». Нагадаємо, минулої ночі російські окупанти випустили по Україні 17 ударних безпілотників типу «Шахід». Усі вони були знищені нашими захисниками. СМЕРТЬ РОСІЙСЬКИМ ОКУПАНТАМ! Помітили помилку? Виділяйте слова з помилкою та натискайте control-enter Новини по цій темі: 5 червня: Одесу атакували "африканські" шахеди: що це за серія дронів і чому вона небезпечніша за звичайні? 28 травня: Балістика проти закруток: в Одесі зруйновано одне з найстаріших промислових підприємств (фото) |
Статті:
В распоряжение «Думской» попал список скандальных случаев, связанных с полицейскими области. И это уже больше похоже не на отдельные эпизоды, а на системную криминальную хронику в погонах. Читать дальше По предварительным данным следствия, пострадали два человека, которые находились в салоне автомобиля. Им оказывается необходимая медицинская помощь. Читать дальше |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||







